Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Jos ima najlone na pragovima vidis...Ja sam imao srece mada sam je i platio 10k a vidis da ima i za 7-8 ali ovakve kao moje nema sigurno...nadam se da ces imate srece da nadjes i zelim ti da nadjes bolju od moje :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko mu nadje manu, pozdravim mu "nanu"thumbup.gif

Ovakava vozila kupuju ljudi koji vole automobile...Mislim, čuvaju ih i paze. To ne voze anrtzi. Jedino da ne bude neke neke nesreće da se naleti na vozilo iz nekog propalog preduzeća, taksiste, al to se da videti. Zato i mislim da će Exkarpisam naći pravi auto (padaju cene Miladinkm-e...ne znači da je cena koju si ti platio tvoju lepojku biti ista i za mesec dana). Ja sam Lybru kupio kada ih nije bilo ni 10 u Bgd-u (pre 3 godine), a već drugar MIK je znatno bolji i mladji primerak platio 2.000 e manje. Polovnjaci su ipak lutrija velika!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da cene padaju,ali nisam kupio da je prodajem nego da je cuvam i vozim :thumbsup: , a ako bi gledao to sto padaju cene ja bi poludeo koliko gubim na kola,vidi moj vozni park: ustvari ja,dva brata i cale ovo vozimo osim lancie i bmw oni su moji i u njih mogu da se voze samo :thumbsup:

Nissan almera N16 2.2tdi 2001 god

Lancia y 1.2 8v 2002 god

Alfa Romeo 156sw 1.9 jtd 2001 god

Fiat Ulysse 2.0 jtd 2001 god

Vw passat B5.5 highline 1.9tdi 2004 god

Bmw 530d M paket 2004 godiste

Slikacu ih sve kad ih operem zajedno da vidite kako izgledaju... Ali Lanciu gledam bolje nego bmw,ni bmw kad sam kupio nisam ga pazio toliko...nju neki put stanem i gledam samo i divim se kako je lepo uradjena..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako, takothumbup.gif

To sam i ja radio kad sam prodao Golfa! Pa kad sam video kako se pomera sedište, pa kako je sklopljena pepeljara, pa vrata kako zatvaraju, pa šrafove one ludačke....tepihe oko točkova, stirodure iza branika... opasni su bre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sto se tice prodaje vidi ovu Kiu Magentis.kad sam je kupio rekli su da sam se vencao i da necu da je prodam nikad vise :crybaby: Posle pola godine voznje naidje covek i nece da se odvoji od moje Kie, 13K sam je platio, 15.500 sam mu prodao i to mi je najsreciniji auto sto se tice prodaje bio

Image0782.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

prelep tezis

stalno vidjam jednu kod FTN-a u NS, i svaki put je osmekam onako propisno :):thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prava lepotica :rolleyes:

ni vece a ni elegantnije limuzine :thumbup:

Tvoj primerak je bas ocuvan a i ima odlican motor uklopljen sa manuelnim menjacem-sto je jako vazno :yes

jer oni japanski automatici se i nisu bas pokazali :no

Da je lepo i dugo vozis,a ona dobro da te sluzi :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala lepo svima i zelim vam da i vi kupite i bolju od moje... :thumbup:

Cim bude neko vece okupljanje kluba eto me pa i uzivo da je vidite :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Bane kod vas cu raditi veliki servis zdravlje za jedno 10k km... :thumbsup: ima li garancija na kaiseve itd?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja je dugo sanjam. Svaka cast. Po meni nema bolje limzine od nje.U zdravlju da te sluzi dok ne kupis novu lanciu.

Zao mi je samo sto je nisu napravili sa integralnim pogonom to bi bio vrh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Miladinkm

Prelep Auto, da ti pruzi zadovoljstvo na mnogo mnogo kilometara

za auto sta reci, kada sam otvrio post, samo je ahhhh, dubok uzdah,

svaka cast....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da cene padaju,ali nisam kupio da je prodajem nego da je cuvam i vozim :thumbsup: , a ako bi gledao to sto padaju cene ja bi poludeo koliko gubim na kola,vidi moj vozni park: ustvari ja,dva brata i cale ovo vozimo osim lancie i bmw oni su moji i u njih mogu da se voze samo :thumbsup:

Nissan almera N16 2.2tdi 2001 god

Lancia y 1.2 8v 2002 god

Alfa Romeo 156sw 1.9 jtd 2001 god

Fiat Ulysse 2.0 jtd 2001 god

Vw passat B5.5 highline 1.9tdi 2004 god

Bmw 530d M paket 2004 godiste

Slikacu ih sve kad ih operem zajedno da vidite kako izgledaju... Ali Lanciu gledam bolje nego bmw,ni bmw kad sam kupio nisam ga pazio toliko...nju neki put stanem i gledam samo i divim se kako je lepo uradjena..

Nemam reci,ovo nisam procitao! Svaka cast,sta drugo reci,a Lancia je vrh,da ne moze bolje,jako volim ovako neobicna kola,a posebno sto je rodjak sa Fiatom! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima daj Boze i vi bolja od ovih da kupite,svakom zelim...Lancia je nesto posebno,nisam je kupio kao prevozno sredstvo,jer kola imam fala Bogu dosta,nju sam kupio iz ljubavi i postovanja prema automobilima Lancie,cisto da uzivam u njoj i da se divim tom dizajnu i stilu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno si sve tacno rekao,posebno za dizajn koji je definitivno naj,naj!

Libra je ekstra,mala Y,ali ovo je tek posebna prica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala...Uzeo sam ga u Ns od prvog vlasnika je,imam 75k na satu i perfektno je ocuvana,najlone covek nije skinuo,retko se nalazi tako ocuvan auto zbog toga sam i uzeo bas nju a gledao sam dosta njih,ali sve su bile presle dosta i nisu ovako ocuvane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enterijer ko u najskupljem apartmanu! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...