Jump to content
FAS Goran
exkarpisam

Lancia Thesis - saveti pri kupovini

Recommended Posts

Dobar je martinijev kozni enterijer :) Inace od silna posla ne stizem ni da vozim Lanciu niti da pisem ovde,sledece nedelje planiram kod Martinija na servis pa onda da vozim i nadam se uzivam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na početnoj strani foruma sa desne strane , crvenim slovima piše...

Uputstva i pojašnjenja oko foruma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljanje slika na forum: https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54045

 

Tema je namenjena konkretnim savetima za kupovinu Thesisa. Za caskanje, komentarisanje i fotkanje licnih automobila, slobodno moze da se otvori predstavljanje vozila u odgovarajucem podforumu.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na što sve obratiti pažnju prilikom kupnje rabljenog Thesisa?

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam  na nišanu Thesisa,  dva komada 2.4 jtd  110 kw, prošla oko 190 000. Vanjski vrlo očuvana, kao io interijer. Na što sve obratiti pažnju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ali me zanimaju iskustva vlasnika, koji ih voze duže vrijeme, koje stvari se mogu provjeriti po defaultu; znači neke generalne stvari koje mogu sam provjeriti prije nego ju odvezem majstoru na pregled. Tkz. quick rewiev...

Kod nas baš nema entuzijasta po forumima za talijane previše....

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Maksimalno se potrudi da oboriš cenu vozila, a za razliku koju si time stekao, rešićeš svaki eventualni kvar. Delova po Srbiji imaš dosta kao i kvalitetnih i korektnih majstora- Nikola iz Ribara, Goran iz Osečine, sve rešavaš polovnim delovima. Šta god sam polovno stavio, ništa me nije izneverilo više, tako da se ne plašiš. Proveri legalnost brojeva vozila i dobrodošao u klub!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/30/2016 at 5:46 PM, rasko78 said:

Nisam video ništa od komandi koje su drugačije nego moje, niti sam video kako uopšte izgleda hlađenje sedišta.

 

Ovo je valjda "full sediste", preko ovog dugmeta se sve podesava preko CONNECT-a, i grejanje i hladjenje...

Samo mi cudno ovo za lumbalno, ima strelice levo desno, al ne i gore dole!?

 

zza2603.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

1464717625788.jpg

Ful verzija

 

Edited by igorj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nece biti, ovo je "obicno" full sediste, a ono sto sam ja okacio je COMFORT sediste, pogledaj i u uputstvu.

 

Comfort pored grejanja ima i mogucnost hladjenja i masaze, koje se podesava preko Connect-a.

 

Jedino buni ovo sto za lumbalnu podrsku ima samo dva smera!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam natenane merkao ovog, pregledao sma ga uzduz i popreko, stavrno je TOP auto!

Za te pare ne moze bolje.:)  

Enterijer u ovoj boji jeste wauu, ali ipak mislim da je previse drecavo, treba ipak nesto smirenije.  Plus treba mu vratiti fabricke felne.

Naravno najveca zamerka ostaje premali gepek.

 

zza2604.jpgzza2605.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...