Jump to content
FAS Goran
razer

Stilo - styling

Recommended Posts

Meni je cak ovaj obicni sa 3v lepsi, druga stvar je sto se nakotilo Stila pa je onaj redji.

Cak mi se ama bas nista sa te Sumi verzije ne svidja - branici, pragovi, kacket, a felne pogotovo.

Mnogo mi je sve to lepse skockano u starijoj Stilo Abarth verziji, cisto licni ukus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, verovatno je lepo imati nesto drugacije od vecine, ali onda mozes i da se potrudis da od fabrickog branika napravis nesto kulturno, da ne odes u gedoru, a ipak budes drugaciji i izdvojis se iz mase :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, MS mi se svidja skroz, i Abarth mi se svidja skroz, ma i obican mi se svidja skroz samo kupe...i karavan sa Blade felnama :)

Ne daju mi se pare a i tesko se nalazi takva kakva se meni svidja :)

Amortizeri mi bre 6.9.2002god :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni da je negdje nac i posuditi branik,ja bi si skinuo kalup i napravio za sebe

zadnji mi ima prijatelj ali bzvze mi je stavit zadnji a prednji obicni

stilo ima jako lijepu liniju,i sa obicnim branicima izgleda fantasticno

dodatak abarthovih pragova i krovnog spojlera ga podigne skroz,i jedino sta pase na stila je da bude u originalu

jer bilo kakva izmjena i kemija mu ne pase nikako

abarth paket izgleda najbolje,ali kad toga po cesti ima puno

schumachera nema,kao ni felgi

a ja bi napravio kombinaciju schumachera i abartha

branici i felge sa schumachera a pragovi i krovni spojler sa abartha

i ta kombinacija mi je perfektna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se :)
Ali ovo je baš ozbiljan styling. Velike felne i zatamnjeni farovi sa bi-xenonima koštaju kao sav styling na mom Stilu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puno puta sam ga spominjao, moj drugar, aktivan je na onoj fiat stilo FB grupi ja mislim...Goran

1.9JTDm 140ks, sada ima oko 250 KS, nekada kada je bio samo cipovan smo i mogli da se ganjamo na miseluku... :laughing:

Felne je sam sredjivao od nule - smirglanja do panja bukvalno...sada su kao nove...

 

Stilo je bruka, ali bukvalno jedan od najboljih stila kod nas...ako ne i sire...voleo bih da dodje na forum da kaze sta je sve radjeno, bas ima da se cuje i vidi...o tom potom

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelja mi je bila da uradim ovakve farove...Desili su se neki neplanirani troskovi prosle godine,a sad od toga verovatno nema nista :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskretno savrsenstvo, kako Stilo i treba da izgleda po mom ukusu :thumbup: . Svedeno, a tako upada u oko.

A ne dzidza-bidze, vristece boje, gedora spojleri i izduvi, stikeri, nalepnice i kic detalji koje vidjamo na ulicama.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, ceo je u toj tamnoj varijanti, stakla, stop svetla onako tek tek, sve je na njemu sa merom i ukusom...a motor, odnosno sta je uradjeno i kako :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi komentarisemo samo ono sto vidimo ;) .

A ako jos, u poredjenju sa tim, ono ispod lima zasluzuje takav tvoj komentar, onda stvarno svaka cast vlasniku.

I na trudu, vremenu, a to bogami i kosta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...