Jump to content
FAS Goran
razer

Stilo - styling

Recommended Posts

nisam siguran da li je to slucajno onaj isti koji je imao audijev znak na masci ... mislim da sam video sliku na forumu

Da to je taj stilo, bio je skroz unakazen, branici ispucali na sve strane, audijev znak...ma stasno :wallbash: Dok je bio u bg-u bio je ok sto se tice prednjeg dela mada mi je uvek ovaj zadnji branik bio odvratan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Davno, daaaaaavno...čini mi se još 2009. je bio na Okupljanju kod Intera. Od tada je promenio mnooogo vlasnika, kao što rekoše ljudi. Inače, imao je dve varijante prednjeg branika, jednu totalno ekstremnu za izložbe, i jednu sa kojom je mogao da se vozi. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko ovog Stila, (mozda je i neciji sa foruma) ali je slikano odavno slucajno nadje u slikama, pre 3 godine slikao ispred fax-a bio parkiran...

DSC00397.jpg DSC00399.jpg DSC00400.jpg

To je vozio moj komsija,bio je perfektan,dok nije krenuo iz ruke u ruku,ceo kraj se okretao za tim autom,imao je oko 2 evra dodatne opreme u sebi ,plus na sebi.

Taj auto je imao najmanje 100 vlasnika. Jedan od njih je bio i moj komsija. Fino je izgledao uzivo. Tuniran 1.9 dizel,isao kao blesav.

Znam da je jednom na okupljenju,u Boru,kidao sve redom :D

Ahahahaha,ne mogu da verujem,sta citam.Zadnji put kada je bio kod komsije vec je bio iskrzan ceo prednji branik i delimicno zadnji.Imao je 18ce,secam se kada predje preko veceg lezeceg policajca zadnjim krajem kaci,a putovao je do BG/a 2 sata,jer sve kaci.

Samo secam se kda je stigao,to je bilo tako uradjeno da ne moze se opisata,a sad lici na sarenu limenku,branici produbljeni,gume upale,deluju malo,sav nesto rastrkan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko ovog Stila, (mozda je i neciji sa foruma) ali je slikano odavno slucajno nadje u slikama, pre 3 godine slikao ispred fax-a bio parkiran...

DSC00397.jpg DSC00399.jpg DSC00400.jpg

To je vozio moj komsija,bio je perfektan,dok nije krenuo iz ruke u ruku,ceo kraj se okretao za tim autom,imao je oko 2 evra dodatne opreme u sebi ,plus na sebi.

Taj auto je imao najmanje 100 vlasnika. Jedan od njih je bio i moj komsija. Fino je izgledao uzivo. Tuniran 1.9 dizel,isao kao blesav.

Znam da je jednom na okupljenju,u Boru,kidao sve redom :D

Ahahahaha,ne mogu da verujem,sta citam.Zadnji put kada je bio kod komsije vec je bio iskrzan ceo prednji branik i delimicno zadnji.Imao je 18ce,secam se kada predje preko veceg lezeceg policajca zadnjim krajem kaci,a putovao je do BG/a 2 sata,jer sve kaci.

Samo secam se kda je stigao,to je bilo tako uradjeno da ne moze se opisata,a sad lici na sarenu limenku,branici produbljeni,gume upale,deluju malo,sav nesto rastrkan.

Gledao sam pre neki dan film OKRUG B13 i cini mi se da je na pocetku i ovaj Stilo, nisam bas siguran da li je on ali velike su sanse da se proslavio na filmu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na drugi deo sam i mislio, ima tu nekoliko automobila koje sam vidjao, zlatno beli punto je bio u Smederevu, bmw je trenutno u Smederevu ... i onaj pezo iz Despotovca je tu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,imam nekoliko pitanja,treba mi neko ko se bavi tjuningom i stajlingom , ali bas sve da radi sto se tice stila,hteo bi nesto rucne izrade,npr da od postojeceg branika odradi nesto  doda itd,poceo bi sa sredjivanjem svog stila.hvala pozzzz 

 

 

stilo zuti 03.jpg

http://postimg.org/image/63vwvqgzl/16c55884/

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta ... predlazes coveku da ovako sredi auto ... cim ga sredi moze da ga proda, kao i prethodni vlasnik ovog sa slike, video sam ga milion puta uzivo i svaki put mi se zivot ogadio 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preterao je,stavio je gde god je moglo.Ali generalno nije los.

 

Zanima me samo da li je neko uspeo da stavi vece retrovizore na stila :question: Po mogucstvu sa migavcem ;)

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

image.jpg  1_com_logo_thumb_2.jpg  8_com_logo_thumb_1.jpg  16_com_logo_thumb_1.jpg  355_stilo.jpg  395e6922713952d004d4d13089d40a84.jpg  2002_fiat_stilo_pic_2428677131899009104.  188225_121.jpg  654445_620_0_fiat_stilo_multi_wagon_192_  654446_620_0_fiat_stilo_multi_wagon_192_  654447_620_0_fiat_stilo_multi_wagon_192_  40600068.jpg  67683583.jpg  1408996854_70046cb630.jpg  041011234929_57.jpg  1281021486908_f.jpg  b_stilo9987.jpg fiat_stilo_with_satellite_tracking_red_c  fiat_stilo_by_dxprojects_d6dd5u0.jpg  fiat_stilo_styling_csr01.jpg Fiat_Stilo_Knez_Pedja_Tuning.jpg fiatstilomaxituning138entrada2.jpg foto13stilotunado.jpg  garage_vehicle_3294_12771614892_full.jpg  garage_vehicle_3294_12771614903_full.jpg  HDR_1_com_logo_thumb_1.jpg  images.jpg  IMG_00713.jpg  IMG_0388.jpg  IMGP0721_JPG.jpg maxresdefault.jpg  mittel_1631.jpg  myridedss00028.jpg  obynv_QPA.jpg  stilo_aro_22.jpg  stilo_tunado.jpg[/url  stilo01.jpg  stilo20gm6.jpg  stilo_frontst1.jpg  stilo_tyl_ST.jpg  Stilo_Chop_Rims.jpg  Stilo_Tuning.jpg  WORLD_VERSION_CUSTOM_Black_Motion_Fiat_S  World_Version_Custom_Fiat_Stilo_Rebaixad  WORLD_VERSION_CUSTOM_Fiat_Stilo_Rodas_ar  WORLD_VERSION_CUSTOM_Fiat_Stilo_Rodas_ar  www_myride_com_br_2007_05_26_000571.jpg  www_myride_com_br_2010_05_07_00257.jpg  wwwmyridecombr050220090138.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

da linetko zna gdi bi se dao nabaviti prednji branik od Stila Michael Schumacher editiona? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu...To ces tesko pronaci kod nas. Jedino da zoves otpade i da se raspitujes imaju li.Mada, imas i neku varijantu da narucis preko neta iz inostranstva, ali bas i nije nesto jeftino...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma gledo sam po vani,da se nac ali kopija od polyestera i kosta oko 250 eura plus jos postarina i ispadne me malo puno i neisplativo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolje bi bilo da nadjes nekog ko radi sa poliesterom, pa u dogovoru sa njim, malo sredis svoj branik...Tesko ces naci takav branik kod nas, mnogo ljudi to trazi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naci original - nemoguca misija kod nas. Znam zato sto je moj dobar drugar trazio duze vremena.

Na kraju je narucio kopiju iz inostranstva koja je kostala ohoho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...