Jump to content
FAS Goran
razer

Stilo - styling

Recommended Posts

bas sam pokusao da nadjem rucice, ali vidim da nema, jedino da vidis da li mogu recimo da se stave od golfa trojke ili cetvorke ili nekog drugog svabe, malo se pravi tih stajling dzidza bidza za italijanska vozila... ili je vec fabricki ubaceno ili ga nema , treceg nema :crybaby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde da u ovaj topic trpamo sve slike Stila (styling-ovanih) koje imamo u kompu pa da mogu da posluzhe kao ideja nekome ko hoce da krene da radi svog lepotana. :)

wwe20.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha-Ha! E bas sam ja radio ovo a imam i slike auta pre radova!

Uostalom,hvalio sam se DejanuZr kako cu da uradim ta vrata jer sam video bas na ovom bordo kako extra izgleda.

A i cifra je bila smesna -75 eura sa farbanjem! :blink: Doduse to je cena za mene ali ne bi mnogo skuplje bilo ni za nekog od forumasa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije takvog uvezao, znam i ja :) ovaj je zamalo da bude moj Stilo, ali posto sam bash tog dana dosao u NS kad je josh bio na carinjenju a ja naleteo na drugog i tako.. mada kad vidim kako izgledao vaj malo mi krivo :) takve felne sam bash hteo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd da ne offujemo mnogo :)

Inache Dule ga je radio, rekao mi je odavno za to :D

Cuti za felne, molim Boga da ga proda bez felni :D

wwe30.jpg wwe31.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt nateracete me da radim Styling :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li neko zna koliko kostaju i gde mogu da se nadju obrve za stila? U Bg-u.

Ja imam stila 1.9 jtd 5v,ove slike su me odusevile,jeste lepsi sa 3v ali sta je tu je i hocu da ga sredim koliko mogu,samo sto sam student pa nemam posao stalno i tako :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

utisci?

inace posto sam definitivno do daljneg odustao od kupovine drugog auta (Peugeot 407) iz razloga sto mi se stilo za 1 god potpuno rastresao na 10km puta od kuce do magistralnog puta, i voznje po lokalu, necu da "bacam" pare dok se ne preselim (kraj sledece godine) tako da Stilisa ce na prolece verovatno malo da se osvezi jer ima ona ostecenja na sajtni og kamencica i par ogrebotina i riseva sa kojima sam ga kupio, a i ja sam zadnji branik malo ocesao, a posto me to iritira, onda ce na sredjivanje... :)

IMG_4089.jpg

IMG_3109.jpg>>IMG_13109_copy.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko ovog Stila, (mozda je i neciji sa foruma) ali je slikano odavno slucajno nadje u slikama, pre 3 godine slikao ispred fax-a bio parkiran...

DSC00397.jpg DSC00399.jpg DSC00400.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo su preterali sa zatvaranjem brava, veliki je auto stilo za takve stvari. bas ruzno izgleda, da je sa 3 vrata bilo bi lepse ali ovako mi se ne svidja ni malo

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ga na oglasu baš taj, viđao sam ga na slikama tuning-styling skupova

http://polovniautomobili.com/oglas1793414/fiat_stilo_jtd/

dopada mi se ono sa zatvaranjem rupe na gepeku, odlično ispadne, ali je posle malo zahebano što nema mesta za tablicu pozadi :question:

Što se tiče uopšte stajlinga na stilu, crna maska bez znaka, zatamnjena stakla, abarth pragovi i kačketić uz neko spuštanje i alu 17tice sa distancima i ksenoni i za moj pojam je sasvim dovoljno da auto odudara od svakog drugog stila

Share this post


Link to post
Share on other sites

gepek je lep, ali gledano sa strane, toliki auto bez brave, sve ravno, nekako mi cudno, nisam siguran da li je to slucajno onaj isti koji je imao audijev znak na masci ... mislim da sam video sliku na forumu

Sto se tice stylinga uopste na bilo kom autu, ne treba preterivati, sve to sto si naveo, jedino sto volim ekstremno i sto bi voleo da imam to su neke felne od 9 jota na mom puntu, oni predrkani branici i pragovi i neki repovi kao krila od aviona su mi skroz ruzni, ali opet postoji neko ko voli taj pravac.

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

a joj, kakav je unutra...zgrozih se...kada je vec farbao unutra sto nije bar uradio onaj donji deo table kao sto je radjeno fabricki, mozda bi bilo 'malo' bolje...

moj stilo je isto sa 5v i bas malo pre kada sam naisao na ovu sliku razmisljam koliko je preterano...

ja bi na mom zatvorio samo bravice na predjnim vratima(jer i onako nesto zezaju) stavio kacket, maska bez znaka i gotovo nista vise, eventualno malo prednji branik da se preradi da bude kao onaj za stila sa 3v, ali ovo je zaista preterano....

ova sedista jesu polukoza ili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj auto je imao najmanje 100 vlasnika. Jedan od njih je bio i moj komsija. Fino je izgledao uzivo. Tuniran 1.9 dizel,isao kao blesav.

Znam da je jednom na okupljenju,u Boru,kidao sve redom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...