Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Restauracija farova: poliranje, bojenje u crno, hromiranje...

Recommended Posts

Imam problem sa oba fara, u pitanju je Fiat stilo 3v, oba su puna vode, u par navrata sam ih skidao i bukvalno prosipao vodu iz njih, zbog toga dolazi do crkavanja postojecih ksenona koje imam kao i pozicija. Zanima me koja bi cena bila reparacije farova i bojenja u crno, kao i da li postoji mogucnost bilo kakve modifikacije za te farove (angel ili devil's eyes).
Hvala unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stefan

Zdravo zanima me sredjivanja oba farova na Alfa 166 model sa malim farovima i ugradnja morimoto projektore.Jako sam nezadovaljan kratkim svetlima.Pitanje je da liimas iskustva sa ovim modelom auta i sta bi mi preporucio naravno i otprilike cena.Posto nisam iz Bg mozemo i da dogovorimo i termin ukoliko odgovara cena,ali nemam clansku kartu za popust posto nisam iz Srbije ali Nesa mi je garant.da limoze to da se sredi za jedan dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Gile 2: ako se farovi toliko pune vodom moramo pogledati uzivo da vidimo sta je tacno razlog, i sta je sve stradalo.

 

@ lancia 080: Radili smo ALfu 166. Ne moze se uraditi u jednom danu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo,

 

Kakva je situacija za Lancia Lybra?

Koliko je restauracija/poliranje uz clansku kartu?

Ima li smisla raditi bojenje u crno?

Edited by djunis82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja bi bila cena za sređivanje farova, otvaranje , farbanje u crno bez projektora za Ford Mondeo mk4?

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

A za Lancia Lybra (poruka pre  one koju je poslao "markole")?

Edited by djunis82

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djunis82: 60e. Bojenje je stvar izbora musterije. Na Lybri to ne dolazi do izrazaja kao npr Cromi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje ako moze? Otvarao sam far na skodi fabiji 2 zbog farbanja u crno i ugradnje projektora. Sve je lepo ispalo ali far mi magli kad mu vratim poklopce za menjenje sijalica. Da li je moguce da je do silikona jer sam sa njim lepi staklo kad sam vracao. Da mozda ne isparava pa zbog toga magli? Voda ne ulazi kad se pere auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sredjeni Librini farovi .aac6a12fb15d15c3a673c3bcf5b29e40.jpge330fccd65adcdf375fe0f4b2d809469.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje ako moze? Otvarao sam far na skodi fabiji 2 zbog farbanja u crno i ugradnje projektora. Sve je lepo ispalo ali far mi magli kad mu vratim poklopce za menjenje sijalica. Da li je moguce da je do silikona jer sam sa njim lepi staklo kad sam vracao. Da mozda ne isparava pa zbog toga magli? Voda ne ulazi kad se pere auto.

 

Tesko je reci bez ikakvog pregleda. Teoretski moze biti do loseg zatvaranja i do neadekvatnog silikona, ili pak do poklopaca.

Posle pregleda mozemo reci.

Da dodam, da ljudi cesto koriste razne fenove i njima greju farove, sto dovodi do veceg deformiteta kanala na kucistu fara, pa i to moze biti uzrok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam napunio pun kanal silikonom i kad sam spoijo staklo sa kucistem silikon je izasao na sve strane oko celog fara,a posle sam "isfugovao" viskom koji je izasao:). koristio sam obican providni silikon pa predpostavljam da je do njega ako on moze biti uzrok. Nadam se da ce prestati posle nekog vremena:). Hvala na odgovoru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao! Imam FIAT CROMA 2008 restile. Interesuje me reparacija oba fara. Koliko traje cela procedura i koliko kosta naravno, sa i bez farbanja u crno!

 

Hvala,

Mladen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stevo zahvaljujem ti sto te po prvi put zovem da pitam u vezi hromiranja farova, a ti dok sam izgovorio dve reci kazes; "Ne mogu sad da pricam, radim." Spustas mi slusalicu i kraj price. Procitah sve lepe komente u vezi tvog rada, i htedoh da ti donesem farove da ih napravis. Medjutim shvatam da covek koji je poceo takav biznis i prepun je posla ne interesuje ga da zaradi jos para. Ogorcen tvojim odgovorom, pozdravljam te i zelim da ti posao na takav isti nacin cveta. Imbe

Nabavi sekretaricu da ti zaradjuje pare. Ja bih tako uradio.

Edited by Milankasper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav bezobrazluk !!!

Okrenem ga sada ( da, nedelja je, 15h ) da se raspitam za neku njegovu uslugu i covek se javi, kaze da je nedelja i da ne rade danas i spusti slusalicu bez dovidjenja ili nesto slicno !

Ako vec ima neki broj koji je ovde ostavljen a ne radi danas, neka se ne javi ili iskljuci broj a ne na ovakav prostacki nacin

Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hoces pare nema nedelja - nema rucak (jbg-a to ti je privatni biznis) moras biti kulturan i ako hoces da otkacis nekoga , evo ja se kuvam i sada u javnom preduzecu do veceras pa sta da radim .......... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko kaže da nema nedelja - nema ručak? I ko kaže da su svima pare sve na svetu, pa možeš da ga arčiš kad kod hoćeš? Gde gori, pa ne može da sačeka ponedeljak?

Pre svega, nepristojno je zvati nekog nepoznatog u to vreme, osim ako zoveš nekog za koga si siguran da je na radnom mestu (tipa zoveš Tehnomaniju)

A to što je bio neprijatan - pa možda je probudio čoveka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, bole-stilo.jtd said:

Ako hoces pare nema nedelja - nema rucak (jbg-a to ti je privatni biznis) moras biti kulturan i ako hoces da otkacis nekoga , evo ja se kuvam i sada u javnom preduzecu do veceras pa sta da radim .......... ;)

 

Ko ti kaze da on hoce sve pare? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...