Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dovla

Nosači za skije

Recommended Posts

Dakle, drugovi, braćo prijatelji :)

Treba da idem na skijanje polovinom februara (tačnije od 13-20.) pa shodno tome treba poneti i jelte opremu :D Pošto nas ide 4-oro biće tu puno stvari, a nosićemo i skije iz BG-a tako da mi je potreban nosač za skije za moju Bravu!

Da li neko slučajno ima taj nosač da je voljan da ustupi/pozajmi/rentira/povoljno proda u navedenom terminu? Nisam redovan skijaš pa ne bih kupovao radi jednog skijanja, pa ako ima neko da je voljan da pomogne značilo bi mi :)

Što se tiče konkretno mog auta, POJMA NEMAM po kom principu se ti nosači kače?! Valjda se zakače za onaj kanalić na krovu, a 'vamo na štok ispod vrata? U svakom slučaju došao bih da probamo ;)

I da, klupskim računom garantujem nadoknadu eventualno nastale štete (mada ne vidim šta može da mu se desi) :D:whistle::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja za 2 para skija,na magnet,prakticno se lepi za krov,potpuno je univerzalan,za bilo koji auto,nadam se samo da nemas siber :)

'Ajde mi šibni na PP neki broj telefona da se čujemo od nedelje da probamo i dogovorimo šta i kako ;)

Da, da....naravno. :D

Pa Nešooo... to je samo dok ne premostim vraćam u naturi :rolleyes::whistle::thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha vidim sad u katalogu... meni bi potencijalno trebala dva ovakva kompleta :lol: Tako da bih možda i mogao da kupim jedan ovaj komplet, a drugi da se snađem :D

Nego, kako utiču ovi magneti na krov? Mislim jel' oštećuje farbu, treba li neka zaštita da se stavi/namaže štagod? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha vidim sad u katalogu... meni bi potencijalno trebala dva ovakva kompleta :lol: Tako da bih možda i mogao da kupim jedan ovaj komplet, a drugi da se snađem :D

Nego, kako utiču ovi magneti na krov? Mislim jel' oštećuje farbu, treba li neka zaštita da se stavi/namaže štagod? :)

Ako ih samo postavis i ne diras ne vidim kako moze da osteti farbu. E sad ako ti bude dosadno pa krenes da ga pomeras po krovu onda ces verovatno izgrebati krov :lol:

Edited by MilanLaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dva para moramo nositi jer ljudi imaju svoje i neće da iznajmljuju druge, a dva para ćemo iznajmiti s tim što tvrde ljudi da je osetno jeftinije iznajmiti ih u Beogradu pa ono... nisam proveravao, ali svakako za dva para moram da smislim nešto. :)

Ako ih samo postavis i ne diras ne vidim kako moze da osteti farbu. E sad ako ti bude dosadno pa krenes da ga pomeras po krovu onda ces verovatno izgrebati krov :lol:

Da, ima smisla :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bez sale :) znas kad taxisti stavljaju njihove table da imaju nesto ispod magneta, neko platno ili sta vec... Ti bi mogao na magnet da nalepis obicnu providnu foliju i to bi bila lepa zastita

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taxisti lepe i odlepljuju magnet 100 puta dnevno,za par dana godisnje ne moze nista da ti bude...ja ih vec 5 godina montiram direktno na krov i nista mu ne fali,sad poslednji put kad sam isao stavio sam izmedju krova i magneta parce one deblje najlonske kese iz maksija ni sam ne znam zasto,i bez nje mu nista nije falilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zahvalio bih se koleZi Woodoo na pozajmici. Magnetni nosači iz Metroa zaista odlična stvar. Verovali ili ne, mnogo bolji kvalitetniji od onih u AP Sportu. Deklarisani su na maksimalnu brzinu od 130km/h što je sasvim prihvatljivo. Skije su čvrsto stajale bez ikakvih problema tako da ako neko ima volju/potrebu/želju/dilemu svaka preporuka za nosače, zaista su odlična stvar, a ''pasuju'' na sve automobile ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiram da idem na skijanje, pa se razmisljam da kupim nosace za skije.

Gledao sam da uzmem magnetne nosace, pa me zanima da li je neko imao iskustva sa njima?

Glupo bi bilo da uopste bude problema sa tim, ali me najvise brine kako ce proci boja na krovu.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tema je iz 2011. Ja sam tada pozajmio te nosače od Woodoo-a, a sledeće godine sam kupio nove. Od tada i ja i ćale vozimo skije na tim nosačima, a imamo i dalje boju na krovu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...