Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

On 3/30/2020 at 7:03 PM, totti said:
Čijih? Ricarda Darina?


Ricardo opasna glumcina, pogledao gotovo sve sto je covek snimio, mnogo dobrih filmova Wild Tales, Carancho, Aura, The secrets in their eyes

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, rocket said:

Volim dobar ratni film. Kada sam prvi put u bioskopu pogledao spasavanje redova rajana, odmah sam kupio kartu i odgledao ga opet. 1917 se svideo mojoj ženi, a ja sam zaspao posle 20 min

Ako voliš takve filmove ima jedan iz 2011. koji toplo preporucujem, War Horse. 

War Horse

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, dekirs said:

Mene je taj film odusevio.. 

To je jedinstven film u filmskom svetu. Snimali su scene po 10 i vise minuta odjednom, to u istoriji kinematografije nije uradjeno. Svakako vredi pogledati bas zbog toga ako nista drugo :)

Jbg, profesionalna deformacija! :w00t:

 

Kad smo kod ratnih ,dobar je, recimo Sveci i vojnici (Saints and soldiers)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je gledao prve dve sezone, nedavno izbačena treća je najbolja do sada. :thumbsup: 

Ko uopšte nije gledao do sada ovu seriju mislim da još kako treba da joj pruži priliku: Ozark

 

 

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ozark jedna od boljih koje sam gledao u poslednjih par godina. 

Jason Bateman je sjajan u sve tri sezone. 

U svakoj epizodi se nesto desava, nema onih filler epizoda. Preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao veceras 6 epizodu Ubice mog oca preko neta na nova s,meni barem odlicna serija,pa uz senke ,jedna od nasih  najboljih serija,novije generacije i naravno tu je juzni vetar.A strane serije mi se bas i negledaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da smo ranije spominjali film Ford i Ferrari, ja ga tek večeras odgledao i mogu da kažem da čitavih 152 minuta koliko  film traje drži pažnju pogotovo što je snimljen po istinitim događajima i na sve to ima automobila. Bolje ne može kad na sve to dodate glumačke veličine  Christian Bale-a i Matt Damon-a. :)

 

 

 

MV5BM2UwMDVmMDItM2I2Yi00NGZmLTk4ZTUtY2JjNTQ3OGQ5ZjM2XkEyXkFqcGdeQXVyMTA1OTYzOTUx._V1_SY1000_CR0,0,675,1000_AL_.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako, film van neie klasucne holivudkse matrice

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par dana sam završio po drugi put da gledam, posle 12 godina od prvog puta, mislio sam da će me slabije držati, Bitno je odgledati po pravom redosledu uključujući i filmove i web eipzode, ima na imdb redosled. I dalje tvrdim da je ovo najbolja SF serija ikad snimljena, vrhunska je, kompletna priča, višestruki aspekti, akcija, romansa, filozofija.

Ko još nije gledao apsolutna preporuka.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...