Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

Intouchables odlican, svaka preporuka.

Generalno sve što sam gledao sa projektora nije mi se svidelo, bledunjava i neoštra slika

Los projektor i lose platno.

Dobri projektori, pa jos i HD, su jos uvek papreno skupi. Ova jeftina "konfekcija" nije losa, ali ni ne odusevljava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao je ovaj

Batman The Dark Knight Rises

cxc6.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1345836/

Danas sam ga dogledao i razočarenje. Film nam se ne dopada, jedva da sam sažvakao kraj. Noćni kadrovi grada su fenomenalni ali radnja i gluma težak promašaj. Mislio sam to je kraj, ali vidim Robin ide u podzemlje tako da će priča da se nastavi.

Ipak sam više za ovog Betmena i Robina.

mucke_batman_robin.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj levo teško da poleti. :harhar:

Nego zašto ovi super heroji nose gaće preko helanki. Tako prave veći otpor vazduhu. :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao je ovaj

Batman The Dark Knight Rises

cxc6.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1345836/

Danas sam ga dogledao i razočarenje. Film nam se ne dopada, jedva da sam sažvakao kraj. Noćni kadrovi grada su fenomenalni ali radnja i gluma težak promašaj. Mislio sam to je kraj, ali vidim Robin ide u podzemlje tako da će priča da se nastavi.

Ipak sam više za ovog Betmena i Robina.

mucke_batman_robin.jpg

Mora Nolan uvek da ostavi neki otvoren kraj :laughing: . Za Inception me je baš iznervirao što nije prikazano da li je čigra prestala da se vrti, očekivao sam i na kraju Betmena da se Alfred samo nasmeje i da ne prikažu čemu se nasmejao i da li je video Brusa, ail bar je to ostavio rešeno :)

Inače, film kao film mi je pristojan skroz, ali ni za prineti drugom delu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc gledao The Intouchables - Jedan od boljih filmova koje sam gledao...

rekoh ja za film...a tek zvuk onog Meseratija :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino Anne Hathaway vadi film, a Vlado ovo za Maseratija me zainteresovalo. Danas ceo dan sa You Tube slušam Quattroporte. Sad kad ga odvrnem sa Yamahe ima sve alarme u kraju da popalim.

Teško se odlučiti kome srce da priklonim

anne_hathaway.jpg anne_hathaway_as_catwoman.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam odgledao Total Recall, onako, nije loš, ali me je najviše oduševila scena u kojoj se završava jurnjava automobila iz budućnosti koji pada sa neba u rulju Fiata 500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noćas sam odgledao Intouchables, odličan film, i od mene svaka preporuka :thumbup:

22 Bullets je jedna od boljih Francuskih akcija koje sam gledao, odlična priča :thumbup:

Što se tiče crtaća, u skorije vreme sam odgledao Ice Age 4 i Madagascar 3, dobra su oba, ali mi se Madagascar više dopao... nešto između, nije crtać, ali se radi o životinjama koje su tajni agenti G-Force

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš sam malopre skinuo par torenta i između ostalog i ova dva... Malopre sam odgledao Lockout, koji je sniman u Pinkovim studijima, baš sam se prijatno iznenadio kada sam video jednog starog prijatelja da glumi jednog od zatvorenika u filmu :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta će mu zdravstvena? :laughing:

inače, sjajan film, ako već nije bio, The Intouchables:

cxc3.jpg

http://www.imdb.com/title/tt1675434/

Vlado zli čoveče sad si me uvalio u veliku nevolju :popo: . Moram Stila u oglase :2guns: i Quattroporte u najavi. :scooter: Kako onaj auto zvuči, kida sve živo, mogao bi po ceo dan. Doduše čuo sam ga par puta uživo i vrh je.

Vezano za film, koliko me Batmiš razočaro, toliko me je ovaj oduševio. Fenomenalan film.

Vlado baci pogled na In Bruges 2008 http://www.imdb.com/title/tt0780536/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vlado zli čoveče sad si me uvalio u veliku nevolju :popo: . Moram Stila u oglase :2guns: i Quattroporte u najavi. :scooter: Kako onaj auto zvuči, kida sve živo, mogao bi po ceo dan. Doduše čuo sam ga par puta uživo i vrh je.

Vlado baci pogled na In Bruges 2008 http://www.imdb.com/title/tt0780536/

haha..jedino ako nas desetak bacimo Stilove u oglase, pa pazarimo jednog Quattroporte i vozimo ga na smenu :laughing:

Skinuću In Bruges poslepodne, ovde sa posla ne mogu trejler da pogledam, niti u imdb d'uđem :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni taj In Bruges stoji u kompu već više od godinu dana, nikako da stigne na red da ga odgledam, uvek ga nešto preskačem i gledam nešto drugo... Trenutno u kompu imam nešto više od 150 neodgledanih filmova, a vrhunac je što i dalje skidam sve što izađe, a nikako da stignem da pogledam... :ball: A što se tiče odgledanih, sve što mi je ok i normalno ja režem i imam trenutno na diskovima oko 600 filmova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno u kompu imam nešto više od 150 neodgledanih filmova, a vrhunac je što i dalje skidam sve što izađe, a nikako da stignem da pogledam... :ball: .

Dobro dosao u klub :lol:

Gledacu kad odem u penziju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne gubite vreme sa The Bourne Legacy. Nije vredan prethodnih delova (u kojima sam uživao i uvek iznava mogu da gledam).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaki ciga hvali konja svog. Univerzalno pravilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema nikakve veze, samo ona plava šefica biva uhapšena pri kraju itd. Ženče mi odustalo od filma u tridesetom minutu a je gubio vreme još sat i četrdeset. Jedino što valja Mobi u odjavljivanju. Tu sam malo drmao temelje.

Baci pogled na ovu komediju Crazy Stupid Love ili ako hoćeš akciju Safe House, Knight And Day.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...