Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

Ko voli filmove o Transformersima nek ne očekuje nešto previše od ovog ali opet priča je iz 1987. i dolazak Transformersa na planetu Zemlju, neki uvod za onu kasniju triologiju koja je mnogo ozbiljnija priča.

 

Bumblebee

5d5924e870f57_MV5BMjUwNjU5NDMyNF5BMl5BanBnXkFtZTgwNzgxNjM2NzM@._V1_SY1000_CR006661000_AL_.thumb.jpg.4f40caf98643fea34f7979eb11dcfcbe.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct imas ga na Stremio ali sve losiji snimci, nema jos uvek 720p i 1080p.

Odgledah i nove Avengerse. Obzirom da je od Marvel produkcije očekivao sam više kao što je do sad bio slučaj ali ovog puta ne previse akcije a razvukli film na 3 sata.

Avengers, End game

 

images.thumb.jpg.ed8dabf4178caab3cf4f198527e5cf2b.jpg

 

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, neshaoct said:
rage_man
 
Bacih sad brzinski samo pogled na uobičajene torente, nema ga još uvek ili...


Nisam mislio na torente , odgledah ga veceras u bioskopu, sta znam, onako...nisam navikao na ovakvog Tarantina

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 hours ago, rage_man said:

Nisam mislio na torenteemoji6.png , odgledah ga veceras u bioskopu, sta znam, onako...nisam navikao na ovakvog Tarantina

Izgleda da se i drugima ne dopada takav Tarantino...ovde su ga baš napljuvali:

https://titlovi.com/clanci/2975/once-upon-a-time-in-hollywood-ubedljivo-najgori-tarantino/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno je sigurno Tarantino nikad vise. 

Film je uzas, bacene pare. Duuuugo mi se nije desilo da maltene zaspim u bioskopu, a redovno idem, nekad mesecno  i po 2,3 puta.. 

Ovo je mozda najgori film koji sam gledao u poslednjih 10 godina. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/8/2019 at 8:54 AM, dach@ said:

Ko voli pucačinu na kvadrat izašao John Wick 3.

Baš je ''na kvadrat''...nisam još pogledao ceo film nego nešto malo preko pola sata, ali ih je za to vreme potamanio kao u celom prošlom :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvanični teaser za film ''El Camino'', rađen po seriji ''Breaking Bad''

 

Već mesecima se u medijima najavljuje snimanje i premijera nastavka serije ''Breaking Bad'' koja će biti obrađena u film. Sada, producenti i režiseri filma fanovima daju prvi uvid u ovo filmsko ostvarenje koje će se zvati ''El Camino''. Film je Netflixov projekat, a prvi teaser je objavljen pod nazivom ''El Camino: A Breaking Bad Movie''. Film će svetlost dana ugledati 11. oktobra ove godine. Kao što je i najavljeno, film će pratiti glavnog glumca Jessia Pinkmana, kojeg u seriji tumači glumac Aaron Paul. Još uvek nije zvanično objavljeno ko će se od glumaca iz stare postave pojaviti u filmu, ali se već dugo priča o tome kako će se Bryan Cranston vratiti i pojaviti u ulozi Waltera Whitea:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masi ljudi se ne svidja novi Tarantino, ali to je zato sto nismo ciljna publika. Za gledanje tog filma, neophodno je bas dobro poznavanje prilika u holivudu u to vreme.


Sent from my iPad using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...