Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

Ko nije gledao trecu sezonu True Detective, neka pocne. Ostala je jos jedna epizoda za sledecu nedelju, sezona i vise nego dobra. Nije kao prva sezona, ali tu je. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mi se čini da je neko pominjao dobru BBC-ijevu seriju ''Peaky Blinders''. Ko nije gledao, trebao bi. :cool:

 

Uglavnom, u seriji ima dosta automobila tog vremena koje su vozili (naročito kad su se oparili), pa tako i Fiat 501 Tipo IT:

 

fiat 2.pngfiat 1.pngfiat 3.png

 

I, tako u jednoj vožnji od Birmingema do Londona, pa nazad...sa jednim nenajavljenim svraćanjem glavnog lika, tj. njegovim skretanjem van puta :D:D 

 

fiat 4.pngfiat 5.pngfiat 6.png

fiat 7.pngfiat 8.pngfiat 9.pngfiat 10.png

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, dach@ said:

...i novi film Klint Istvuda

...taman sam hteo taj film da postavim. :D 

 

The Mule

1080p BluRay ; 2.23 GB

https://rarbg2019.org/torrent/3hr1fin

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Balkansku među u bioskopu i moram da budem iskren, pomešani su mi utisci.

Najviše mi smeta "fejk" dijalog, gde rusi pričaju srpski i to krajnje neprirodno zvuči, kao da je nasnimljeno nekako preko, ne znam kako bih to objasnio.

Vidi se da je top produkcija, i urađeno je u holivudskom maniru (ne AAA naslova, da se odmah razumemo, ali jako kvalitetno).

 

Lično, potresao sam se x puta dok sam gledao, jer donekle u mozgu shvatam da je gomila situacija totalno realna iako je to ipak samo film jbg. Prilično su eksplicitni momenti, odrubljivanje glava, streljanje dece i žena i tako neke stvari.. Al opet, da sam gledao neki film gde osnova nije stradanje našeg naroda, ne bih to tako doživeo.

 

Sve u svemu, nije bacanje para pogledati :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna zezalica od serije, humoristička, onako samo da se ubije vreme...ali sa nama Srbima kao važnim faktorom, cela serija se vrti oko ''drevne'' naše legende i jednog sela. :D Ima sad i dijaloga na našem jeziku, u prve dve sezone su pokušavali da protumače staru knjigu na ćirilici, i taaaako...

Ovo je par slika iz treće sezone, prva epizoda:

 

Screenshot_12.jpgScreenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpgScreenshot_11.jpgScreenshot_13.jpg

 

Drew Barrymore, Timothy Olyphant, Goran Višnjić...

Santa Clarita Diet

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 30.3.2019. at 11:17 PM, neshaoct said:

Screenshot_10.jpg

Ja ovde vidim i glumca Miraja Grbića poznatijeg kao Dragan Čmar ili Čombe u seriji "Lud, zbunjen, normalan".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao čast da prisustvujem premijeri u Domu Garde juče.

Imam veliku čast da poznajem nekoliko aktera filma i da trenutno radim sa jednim od njih!

Sinoć su preživeli koji su došli dobili petnestominutni aplauz, ali zaslužili su više!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...