Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

:D kakva faca...

Ali on je meni skroz gotivan lik, i dobar glumac. Samo mi je u onom nightcwarlerer skrzo u out-u, a nije mi se ni film dopao nikako

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Game of Thrones? :)

Najbolja sezona do sad rekao bih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sam cekao da neko spomene,da ne budem najgori fanboy :D

 

King in the North!!! :thumbsup:

 

Kraljica majka je konacno postala prava kraljica,odusevila me B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto su smeksali, malo ih je izginulo u ovoj sezoni (ne racunam nebitne karaktere) ;)

Sent from my Casio Scientific Calculator using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ko vise,u prethodnim su pobili skoro sve :D

 

Zaista je odlicna cela sezona,prosla mi je bila bzvz i prespora,a ova mozda i brza nego sto treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim epizode gde Hound cepa drva 45 minuta...:lol::lol::lol:

 

Ali generalno dobra sezona, svasta se izdesavalo, steta sto su najavili jos dve sezone sa po 7, 8 epizoda,

mesto da naprave jos jednu sa 10 nerazvodnjenih epizoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On Tuesday, July 05, 2016 at 10:40 AM, Dante Bg said:

Trenutno najveci mamo****c Holivuda :)

 

Odlican je film,za preporuku :thumbup:

 

Amin 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/4/2016 at 8:28 PM, Dante Bg said:

 

On 7/5/2016 at 9:07 AM, Milutin-NS said:

:D kakva faca...

Ali on je meni skroz gotivan lik, i dobar glumac. Samo mi je u onom nightcwarlerer skrzo u out-u, a nije mi se ni film dopao nikako

 

Odgledao film i moram da kazem "Boze, vrati mi 1:42:00 zivota" a vas dvojica niste normalni. :D
Sve vise mislim da je ovaj Jake Gyllenhaal  i privatno ovakav. Skroz bolestan lik i filmove s njim vise ne vredi gledati jer su sve bolesniji. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha ma manite me filmova s njim. Mogu da gledam svasta i dao sam mu sansu i ovog puta ali dosta je bilo bajo moj. 

 

Sad gledam drugu sezonu serije Wayward pines koju je @joshibeast davno preporucio. Cini mi se zanimljiva i ova od kolege @Tomas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putem ovog sajta od 2008. godine moguće je besplatno skidati piratski sadržaj poput muzike, filmova, video igara i televizijskih serija. Ukupna vrednost ilegalnog sadržaja procenjena je na milijardu dolara, a na sajtu je takođe bilo moguće pronaći filmove koji se u ovom trenutku prikazuju u SAD.

Prema navodima zvaničnika, Kickass Torrents broji više od 50 miliona jedinstvenih mesečnih posetilaca, a osim distribuiranja ilegalnog sadržaja, Valuin bi mogao da bude optužen i za pranje novca.
Maksimalna kazna za distribuiranje ilegalnog sadržaja u SAD trenutno iznosi 5 godina, dok bi za pranje novca Valuin mogao da se suoči sa najviše 20 godina služenja zatvorske kazne.

 

Ukinuti su domeni kickasstorrents.com, kat.ph, kickass.to, kastatic.com, kickass.so, thekat.tv i kat.cr

 

Izvor:  B92

 

Capture.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...