Jump to content
FAS Goran
boki

Filmovi, serije...

Recommended Posts

Nisu to efekti,to je umetnost :P

Film ima svoj tempo,koji je sa razlogom sporiji,nekom se to ne dopada,voli nesto dinamicnije...Ali tematika i zelja autora je u Revanentu morala da bude pracena takvim tempom.

Ima tu malo i do ocekivanja.Neko ocekuje jedno pa se smori kad vidi da to nije ono sto je ocekivao.I ja tako znam da reagujem pa se trudim da cak ni trejlere ne gledam :)

U svakom slucaju po meni Revanant vredan gledanja,po mogucstvu u sto boljoj rezoluciji.I tri nabrojana oskora sasvim zasluzena.

Ko vise ceni dobru pricu u filmu neka pogleda Spotlight i The Big Short upravo nagradjene za najbolji scenario.

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se dopao film. Nije 10ka, ali je vredan gledanja. A realno, ako za "Aviatičara" nije dobio oskara, nije ni ovde morao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice Lea, Oskara je trebalo da dobije jos 2010.  za ona dva filma Inception i Shutter Island, u oba je bio fenomenalan kao i 2013. za film The Wolf of Wall street ali eto na kraju zahvaljujuci medjedu Oskar je u njegovim rukama. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogao je dbiti tu nagradu za mnoge filmove koje je ranije snimio,a nije je morao ni sad dobiti.Odlican je glumac i bez nje i spada u red glumackih velicina kojima takva potvrda nije ni potrebna.

Meni je drago sto je jos jedna legenda konacno dobila Oskara-Ennio Morricone

U 88. godini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
49 minutes ago, Axic said:

Sto se tice Lea, Oskara je trebalo da dobije jos 2010.  za ona dva filma Inception i Shutter Island, u oba je bio fenomenalan kao i 2013. za film The Wolf of Wall street ali eto na kraju zahvaljujuci medjedu Oskar je u njegovim rukama. :D

Ja bih mu mnogo radije oskara dao za "Aviator" nego za ove filmove. Konkretno njegova gluma u tom filmu je izvanredna, bez obzira što su neki od ovih filmova koje si ti naveo možda generalno bolji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

4. sezona House of Cards se polako pojavljuje na net-u :thumbsup: 

 

Netflix klasika, grune sve epizode odjednom, mislim da će za par sati biti dostupne sve epizode

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Tomas Krenuo drugu sezonu i batalio. Kevin Spejsi mi jeste jedan od omiljenih glumaca ali me mnogo iritira njegova zena u seriji i nacin na koji glumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic - Zasto je DiCaprio dobiJo oskara zbog tuce sa medvedom, a Bjorn Ironside nije, da li ti znas? ЈЕРИ ТО НЕ ПРАВДА ЗА МЛАДОГ БЈУРНА?

 

alexander-ludwig-vikings-history.jpg

 

Inace, odlicna treca epizoda...

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče odgledao The Hateful Eight Quentin Tarantina  http://www.imdb.com/title/tt3460252/?ref_=nm_flmg_wr_2

 

 

 

, kad sam video da traje 2 h 47 min već sam mislio da krenem da gledam kao seriju. Međutim kako film kreće tako i želja da se vidi šta će biti sledeće. Znači u cugu odgledano.

Totalno spičen film i mislim da je Tarantino sebe zajebao naplavivši još luđi film. Od mene preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha, najava za Twin Peaks

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, Milutin-NS said:

@Axic - Zasto je DiCaprio dobiJo oskara zbog tuce sa medvedom, a Bjorn Ironside nije, da li ti znas? ЈЕРИ ТО НЕ ПРАВДА ЗА МЛАДОГ БЈУРНА?

 

alexander-ludwig-vikings-history.jpg

 

Inace, odlicna treca epizoda...

 

Jepse :D nisam stigao da pogledam trecu epidozu a ti mi nagovestio Alexadra Ludwiga kako se bori sa Zrnketom. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko ce se to srediti. Ispucali su se i sada razvlace koliko god mogu, cekaju da narod zaboravi stare epizode, pa ce da recikliraju. Voleo bih da gresim, ali po ranijim iskustvima, ne verujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...