Jump to content
FAS Goran
ivick

Fiat Stilo - menjanje prednjih sedišta?

Recommended Posts

Sobzirom da malo malo pa me ocs senzor u suvozackom sedistu zeza, interesuje me da li je moguce da se na mesto tih sedista stave sedista iz novijeg stilica koji u sebi nemaju taj senzor a da ne pravi neke nove probleme sa elektronikom. Bio bih zahvalan za neki konkretniji odgovoro, ako je neko imao iskustva sa tim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije samo to razlog zbog kojeg bih isao na tu varijantu :) Iz tog razloga i pitam da li je to moguce bez nekih komplikacija sa elektronikom i airbagovima :)

Edited by Ivica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cini mi se da tako nesto nije moguce jer kompjuter trazi OCS senzor svakako, tako da bi opet javljalo gresku.

Jedino da se i kompjuter update-a na nivo ovih iz 2004 odnosno da mu se odstrani taj dio sa OCS-om

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvi ste, svi ste protiv mene, a taman sam lepo isplanirao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko iskustva sa skidanjem suvozačevog sedišta za Stilo 3 vrata

Naime, airbag i senzor su ok, hoću da popravim klizače ili sajlu da se

sedište lakše pomera za ulaske nazad?

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemam zalbe na Stila ali me nervira sediste. Kad ga podignem do vrha, zbog moje visine, ne pridrzava dobro donji deo ledja. Malo je bolje kad ga spustim do kraja.

Da li se moze negde kupiti neko drugo sediste sa drugacijom geometrijom koja je prilagodjena visljim homo sapiens-ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozam Stila vec par godina i jedino sto mi ne odgovara je vozacko sediste. Nemam opciju za podesavanje lumbalnog dela.

Dynamic oprema bi trebalo da ima tu opciju pa sam pomislio da potrazim sediste na otpadu iz stila sa takvom opremom ali pre toga da pitam da li se moze kupiti neko univerzalno a kvalitetno (ne mora sportsko) sediste sa podesavanjem lumbalnog dela? Kako se resava povezivanje senzora za airbag kod takvih sedista?

Edited by neshaoct
spojena tema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da si dobar po nalazenju dobrih cena za delove pa ako vidis negde usput i ako mozes samo mi prosledi :) Hvala!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje boje ti je enterijer (ako juris samo vozacko sediste)? Imam nekih "kanala" :) pa ako natrcim negde...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne moras da menjas sedista ,stavi se emulator ispod sedista suvozackog i resio si problem

Taj emulator ne postoji.Zvao sam Pivasevic servis oni ne znaju sta je to,kazu to ne postoji...

Sajlu ne diraš, ide sve komplet van sa šinama.

Meni je pukla sajla suvozacevog sedista, kako se to menja i da li uopste moze? Hvala unapred :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne moras da menjas sedista ,stavi se emulator ispod sedista suvozackog i resio si problem

Taj emulator ne postoji.Zvao sam Pivasevic servis oni ne znaju sta je to,kazu to ne postoji...

Pogledaj obe teme:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=25511

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=29635

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje: jel mogu da se promene komplet sedišta u stilu, tj da se ubace dynamic (sa pomeranjem zadnje klupe) umesto običnih onih najjeftinijih, bez nekog varenja i prilagođavanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na lumbalno ima, sa leve strane vozacevog sedista ima mali tockic preko kog mozes da stelujes lumbalni deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa koga auta sve pasuju sedista na Nuovo Bravo? da neotvaram novu temu bzv... posto sport sedista za bravo je nemoguce naci tako da gledam ima li neka druga opcija. Da li iz GP punta sort sedista pasuju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako mislis na lumbalno ima, sa leve strane vozacevog sedista ima mali tockic preko kog mozes da stelujes lumbalni deo.

da da lumbalno, kod mene nema ali ne znam da liima ta opcija da potrazim polovna sedista :)

Edited by Skorpion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...