Jump to content
FAS Goran
FantomX

Za ljubitelje PC-a

Recommended Posts

Pozdrav ekipi,

ako administracija dozvoljava ostavio bih ovde linkove za sajt i forum na kome sam ujedno moderator, a od jednog moderatora sa foruma sam saznao i za Vas. Kako je ovde fina atmosfera, pozivam Vas da se uclanite i dodjete kod nas na forum ili se redovno informisete o najnovijim tehnologijama na nasem sajtu.

http://www.pcaxe.com/

http://pcaxe.com/forum/index.php

Na forumu pored ozbiljnih IT tema imamo i svastaru za opustanje gde ima zezanja tipa YT linkovi, smesne slike, smejanje itd...

Za clanove foruma imamo i popust u jednoj beogradskoj prodavnici racunarske opreme ali o tome mozete vise da saznate na forumu.

Eto, svako od Vas je dobrodosao, verujem da ima dosta Vas koje interesuju racunari, a svako od nas pre ili kasnije naleti na po neki problem.

Svratite na druzenje i zezanje!!!

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

fino sa vase strane docicemo vam u goste :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo napred, svi ste dobrodosli.

Druzenja nikad dosta.

:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz starim drugarima i dobro je sto neko i dalje odrzava OC scenu kod nas. Od kad je na benchmarku zamrla ta prica ja okacio pot o klin i prestao da se igram ... a bilo je tu finih rezova onomad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipi,

ako administracija dozvoljava ostavio bih ovde linkove za sajt i forum na kome sam ujedno moderator, a od jednog moderatora sa foruma sam saznao i za Vas. Kako je ovde fina atmosfera, pozivam Vas da se uclanite i dodjete kod nas na forum ili se redovno informisete o najnovijim tehnologijama na nasem sajtu.

Pitaj tamo kod vas šta želite da vam linkujemo...početnu stranu sajta ili početnu stranu Foruma?

Kada to budem znao, dodaću vas i ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=88

p.s. Ne gledaj brojeve za redirekte, to se nešto zabagovalo pa ne prikazuje stvarno stanje... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozz starim drugarima i dobro je sto neko i dalje odrzava OC scenu kod nas. Od kad je na benchmarku zamrla ta prica ja okacio pot o klin i prestao da se igram ... a bilo je tu finih rezova onomad :D

Gde si bre ti, nachisto si nestao, sto kazes okacio si pot o klin :)

Kod nas se okupila opaaasna OC ekipa :)

Pozdrav ekipi,

ako administracija dozvoljava ostavio bih ovde linkove za sajt i forum na kome sam ujedno moderator, a od jednog moderatora sa foruma sam saznao i za Vas. Kako je ovde fina atmosfera, pozivam Vas da se uclanite i dodjete kod nas na forum ili se redovno informisete o najnovijim tehnologijama na nasem sajtu.

Pitaj tamo kod vas šta želite da vam linkujemo...početnu stranu sajta ili početnu stranu Foruma?

Kada to budem znao, dodaću vas i ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=88

p.s. Ne gledaj brojeve za redirekte, to se nešto zabagovalo pa ne prikazuje stvarno stanje... :D

Nema frke, prosledio sam ovo "direktoru" :harhar: pa neka odluci, hvala puno! :)

Evo za Vas mali video kada smo oborili svetski rekord u klokovanju tecnim azotom :thumbsup:

Edited by life master

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipi,

ako administracija dozvoljava ostavio bih ovde linkove za sajt i forum na kome sam ujedno moderator, a od jednog moderatora sa foruma sam saznao i za Vas. Kako je ovde fina atmosfera, pozivam Vas da se uclanite i dodjete kod nas na forum ili se redovno informisete o najnovijim tehnologijama na nasem sajtu.

Pitaj tamo kod vas šta želite da vam linkujemo...početnu stranu sajta ili početnu stranu Foruma?

Kada to budem znao, dodaću vas i ovde:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showforum=88

p.s. Ne gledaj brojeve za redirekte, to se nešto zabagovalo pa ne prikazuje stvarno stanje... :D

Linkujte pocetnu stranu sajta, valjda je tako najbolje, ostali se slazu sa tim.

Neko od Vas moze kod nas u svastari da otvori temu o Vasem sajtu i forumu i kaze neku rec, predstavite se kako dolikuje. :)

Udaricemo jedan sticky pa da uvek budete vidjeni. ;)

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvorio sam Vam temu na forumu, bilo bi dobro da dodje neko od Vas i kaze nesto vise o samom klubu i forumu!

http://pcaxe.com/forum/showthread.php?p=120806#post120806

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta bi drugari, ja vam otvorio temu kad ono nema nikoga, nesto ste mi zakazali.

Mora da maglite stakla po Kosutnjaku sa nekim maloletnicama. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 'ajde što su stakla zamagljena nego Mrkonjić dozvolio da može ove zime još bez zimskih guma, pa ni ne silazimo sa Košutnjaka do proleća :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad rece zimske i letnje gume, pravi li jos neko one za sva godisnja doba, ne mogu se setim oznake kako bese?

Skoro mi neki vulkanizer rece da toga vise nema, samo letnje i zimske?!?

Da on malo mene ne pr*a? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postavljen redirekt kod nas. :thumbup:

Evo, sutra se registrujem i pišem i ja koju reč tamo...da ne ispadne ''vidi ga ovaj, registruje se i piše u 2 ujutro''... :doc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima nas tamo i u 6h ujutru, nemoj da se brinete. Vi ludujete za kolima, mi za kompjuterima. A neki i za ovim i onim. Ti su najgori. :D

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ko voli graficke karte, svez testic od strane moje malenkosti :)

http://www.pcaxe.com/hardver/graficke-karte/amd-radeon-hd6970

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

2006-te sam pazario grafičku kartu MSI ATI RX1600 Pro - TD256E po ceni od 77,75 Eur i sada nešto gledam po netu i nađem MSI RX1600 Pro - TD256E ATI X1600Pro PCI-E 156,94 Eur, pa me zanima da li je to ista kartica i koja je orjentaciona vrednost stare i da li da je uopšte menjam?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav!

Svaka chast za sve shto radite! :unworthy: Uclanio sam se na forum tako da se vidimo i tamo! :thumbsup:

Evo za Vas mali video kada smo oborili svetski rekord u klokovanju tecnim azotom :thumbsup:

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Evo jedan link koji sam otkrio pre nekako pravi freak-azoidi :)

http://namegt.tistory.com/443

PS na kraju clanka imash i video... POz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

2006-te sam pazario grafičku kartu MSI ATI RX1600 Pro - TD256E po ceni od 77,75 Eur i sada nešto gledam po netu i nađem MSI RX1600 Pro - TD256E ATI X1600Pro PCI-E 156,94 Eur, pa me zanima da li je to ista kartica i koja je orjentaciona vrednost stare i da li da je uopšte menjam?

To sto si nasao na netu, nema mnogo veze sa zivotom, ta karta je davno izgubila neku svoju upotrebnu vrednost...

Ne znam sta radis na kompu, trebalo bi da je menjas jedino ukoliko igras igre. ;)

Pozdrav!

Svaka chast za sve shto radite! :unworthy: Uclanio sam se na forum tako da se vidimo i tamo! :thumbsup:

Evo za Vas mali video kada smo oborili svetski rekord u klokovanju tecnim azotom :thumbsup:

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ Evo jedan link koji sam otkrio pre nekako pravi freak-azoidi :)

http://namegt.tistory.com/443

PS na kraju clanka imash i video... POz!

Hvala! :)

Odlican je blog i video, znam za ovo od ranije. ;)

Pozdrav ekipi! Svratite :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovoru! Za sada još podržva sve igre koje igram tako da neću ništa dirati do daljnjeg, a onda se čujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda cu sad malo da kenjam al' ajde...nikada mi nije bilo jasno zasto ljudi bacaju pare da stalno kupuju graficke kartice da bi igrali igre u full-u kada postoje konzole za igre kod kojih nema problema i sve radi na maksimumu.Kada saberes cene grafickih koje se promene moze se uzeti konzola i igrati skoro sve sto ima i za PC.Ja licno igram XBOX 360 a kompovi mi sluze za druge stvari za koje su prvenstveno i namenjeni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...