Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Custom (po meri) stikeri

Recommended Posts

^^^ :D aj ako mozesh malo bolje mi objasni :D od kog materijala da ih pravim , na strug sta da turim :) i interesuje me kako ove male zareze da napravim kao na ovima od gore, da moze da ulegne da napregne cep da ne bi ispao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može može...nabavi jedan odnesi dobrom majstoru i pokaži mu ...i on ce vec smisliti kako ce to da odradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko ima neku zelju za stiker da zna da u ponedeljak radim i do nedelje popodne moze da se posalje porudzbina, sledece tura ne znam kad ce biti jer sam poceo da radim i nemam vremena ni za sta, pa na forumu sam jedino ovako nocu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocu i ja jedan za prednju masku o

imgres.jpg

stila,bese 72.5mm.Koliko para

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Treba mi za drugara ima stila isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci i za tebe i za druga? posalji PM ili nazovi, jer sutra popodne zakljucujem porudzbine do daljenjeg. pozdrav

inace taj za masku je 450din koliko se secam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok samo za drugara,meni stize maska ohne amblem :thumbsup:

Edited by genca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koja bi bila cena za stikere kao u postu iznad,belu skorpiju na crnoj pozadini ? Ovih dimenzija

1. 65mm - zadnji znak za stila

2. 72-73mm - prednji znak (nisam siguran tacno koje su dimezije zajebano izmeriti)

3. 27mm - volan

4. 18mm - okruglo dugme gde se pali radio,nisam primetio da je ovo neko radio ali po meni bi bilo zanimljivo. Jeste malo seljanija ali cisto da razbije monotoniju :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ 1. 65mm - zadnji znak za stila 400din

2. 72,5mm - prednji znak (nisam siguran tacno koje su dimezije zajebano izmeriti) 500din

3. 27mm - volan 200din

4. 18mm - okruglo dugme 200din

:D pozdravljam te i nije losa ideja za to dugme, mada bi ja tu stavio nesto ovako na primer da pishe JTD ili TURBO, ili NO2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, uradi mi za prednji znak,zadnji znak i volan. Sto se tice dugmeta za radio od njega trenutno odustajem,dok ne smislim neku kombinaciju jer sam provalio da ima jos 3 ista takva od klime :thumbup: Za koliko dana odprilike da ocekujem ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

druze kao sto vidish gore, pre praznika sam josh napisao da cu imati pauzu malu, tako da ne znam kako da ti obecam kad ce biti, sada su gotovi ovi poslednji naruceni, pa ih saljem ovih dana, a za tebe stvarno ne bih znao, jer si sada prvi koji je porucio, a kad se skupi pa tek za mesec dana mozda, imam dosta obaveza, pozdrav, pa ti javi jer hocesh da cekash ili odustajesh od porudzbine

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smor :crybaby: Uradi kad stignes. Ako bas nesto iskoci pa nadjem negde do tad da kupim ja cu ti javiti, ali za sad neka ostane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi mi tribal velicine tacno 18 x 9 za vrata u stikeru sa efekrom ogledala u samom tribalum, a iza podloga od carbonske folije. Za pozadi i haubu nesto veci oko 25-27 x 12 cm . Sve je dosta nepravilnog oblika i ostrih ivica. Ja imam pripremu posto sam ih uradio u shopu. :coffee:

Da li je to izvodljivo?

i kazi mi molim te koja mi je cena za abart. 5x5 cm treba mi za kolegu, kao i koji je min za narucivanje?

hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao bi mi tribal velicine tacno 18 x 9 za vrata u stikeru sa efekrom ogledala u samom tribalum, a iza podloga od carbonske folije. Za pozadi i haubu nesto veci oko 25-27 x 12 cm . Sve je dosta nepravilnog oblika i ostrih ivica. Ja imam pripremu posto sam ih uradio u shopu. :coffee:

Da li je to izvodljivo?

i kazi mi molim te koja mi je cena za abart. 5x5 cm treba mi za kolegu, kao i koji je min za narucivanje?

hvala

poslao sam ti PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju ajd malo na tastaturu :whistle: Prosle dve nedelje i nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, može li sledeća varijanta:

Umesto plavog okruglog FIAT znaka na ratkapni od STILO-vih originalnih 16-inčnih alu felni stiker sa novim, ljubičastim FIAT logom?

Sve to x4.

pozzz

EDIT: Sorry, sad vidim da je to već rađeno! Kolikoa košta i jesi li nešto popravljao (bljesak od blica, boje itd).

Edited by Ivan73

Share this post


Link to post
Share on other sites

JTD malo smaranja ( sam si kriv sto si mi ostavio vremena za razmisljanje :harhar: ) Posto sam provalio da relativno dosta ljudi ima skorpiju,nesto drugo mi je palo na pamet, transformers znak :thumbsup:

Znaci ovakav,okolo crno a znak srebrni ili mozda beli.

Sign_of_Transformers_Wallpaper_JxHy.jpg

Samo sto bi trebalo da se malo radi u photoshopu (ujednaci boja znaka i stavi u krug),tako da ako nekoga ne mrzi nek uradi ako moze,da vidimo da li je bolje od skorpije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff...been there, done that... :thumbsup:

Daj mi mejl, poslacu ti .cdr fajl. Samo da se odstampa. DOduse u tradicionalnim bojama (crveno-beli znak) :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome pricas/kucas ? :question: slobodno postavi ovde sliku ako si bio zaludan pa si je sredio :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju ajd malo na tastaturu :whistle:Prosle dve nedelje i nista

Prijatelju , jeste, izvinuo sam se u PM, stvarno je bilo dosta situacija kod mene, pa nisam stigao poslati ove nedelje :D

JTD malo smaranja ( sam si kriv sto si mi ostavio vremena za razmisljanje :harhar: ) Posto sam provalio da relativno dosta ljudi ima skorpiju,nesto drugo mi je palo na pamet, transformers znak :thumbsup:

Znaci ovakav,okolo crno a znak srebrni ili mozda beli. Sign_of_Transformers_Wallpaper_JxHy.jpg

Samo sto bi trebalo da se malo radi u photoshopu (ujednaci boja znaka i stavi u krug),tako da ako nekoga ne mrzi nek uradi ako moze,da vidimo da li je bolje od skorpije...

:D druze sve mogu da uradim to u PS, evo kolega ti kaze da ima uradjeno samo promenim boje, e sad ovako da ti kazem video sam u PA jednog belog sa ovakvim znakom , :D povracalo mi se, nemoj ako Boga znash :D ali dobro ukusi su razlici ti :D ako zelish uradicemo :D

Prijatelju, može li sledeća varijanta:

Umesto plavog okruglog FIAT znaka na ratkapni od STILO-vih originalnih 16-inčnih alu felni stiker sa novim, ljubičastim FIAT logom?

Sve to x4.

pozzz

EDIT: Sorry, sad vidim da je to već rađeno! Kolikoa košta i jesi li nešto popravljao (bljesak od blica, boje itd).

popravio sam bljesak i malo boje , evo ovako sada izgleda slika1.jpg

, nisam mogao bolje :D ako neko zna evo neka uradi, inace 4 komada su ti 1200din ako su dimenzije preko 5cm a jesu za radkapne cini mi se

Share this post


Link to post
Share on other sites

kome pricas/kucas ? :question: slobodno postavi ovde sliku ako si bio zaludan pa si je sredio :thumbup:

Tebi ;)

Uradio u corelu, odstampao, zalepio...

Ovo je export iz corela: http://i52.tinypic.com/21muvxx.jpg

a ovako izgleda na mojim kolima:

2dvjrj8.jpg

I ponosno ga nosim na kolima vec godinu dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao, zanima me da li su ovi stikeri bolji od drugih ponudjenih na forumu, pošto im je cena znatno veca? :question:

Ne znam drugar, ja radim vec 6-tu porudzbinu za forumashe, niko se nije zalio na kvalitet, a kakvi su drugi stikeri ne znam, ja radim po toj ceni i tom kvalitetu :D za moje znam samo da su ekstremno izdrzljivi, kad se zalepe lepo nema spadanja ko zna koliko, ja ih imam na felnama,napred na masci, na volanu i pragovima, izlozeni su vodom i prljavstinom a i dalje su kao novi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...