Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Custom (po meri) stikeri

Recommended Posts

NED aj posalji mi adresu i sve to, jer nemam od prosle porudzbine nisam ostavio u arhivi, ubacio sam te u ovu porudzbinu nekako u ponedeljak treba da budu svi gotovi

STIKERI KOJI SU NARUCENI DO SINOC BICE ZAVRSENI U PONEDELJAK PA SALJEM KAD STIGNEM< VEROVATNO PONEDELJAK UTORAK . POZZZ SVIMA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo0150.jpg

stiker postavljen na brzinu, na prljavom autu, samo da se vidi kako izgleda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

lokacija jos nije definitivna, probao sam i na lim, ali mi malo kompletnije ovako...videcemo, uglavnom fino cuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo0150.jpg

stiker postavljen na brzinu, na prljavom autu, samo da se vidi kako izgleda...

svidja mi se, i drago mi je sto je vredolo onolkog mog truda oko Photoshopa i izrade :D sad moram i meni za Stila da napravim, kolko mi se djasvi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz meni bi trebao jedan abarth stiker za kljuc od punta kao ovaj

250220118780.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photo0150.jpg

stiker postavljen na brzinu, na prljavom autu, samo da se vidi kako izgleda...

svidja mi se, i drago mi je sto je vredolo onolkog mog truda oko Photoshopa i izrade :D sad moram i meni za Stila da napravim, kolko mi se djasvi :)

ZA STILA a koliko će da košta za stila? ! :w00t:

Inače ja bih to na metal stavio ...

Edited by ABARTHVS

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz meni bi trebao jedan abarth stiker za kljuc od punta kao ovaj

250220118780.jpg

javi se na PM da vidimo kako cemo

INACE DA KAZEM OVAKVIH STIKERA ZA KLJUC JE OSTALO OD OVE PORUDZBINE 3komada 16mm

OSTAO JE I JEDAN ABARTH crvena pozadina i rak sivi uradio sam jedan visha slucajno da znate da ima 57mm precnik, pa ako nekom treba nek se javi

Photo0150.jpg

stiker postavljen na brzinu, na prljavom autu, samo da se vidi kako izgleda...

svidja mi se, i drago mi je sto je vredolo onolkog mog truda oko Photoshopa i izrade :D sad moram i meni za Stila da napravim, kolko mi se djasvi :)

ZA STILA a koliko će da košta za stila? ! :w00t:

Inače ja bih to na metal stavio ...

ako je ta velicina za Stila isto onda ce da kosta isto kao i ovaj :D a to je mnogo koliko se secam 1000din komad

INACE DA KAZEM OVAKVIH STIKERA ZA KLJUC JE OSTALO OD OVE PORUDZBINE 3komada 16mm

OSTAO JE I JEDAN ABARTH crvena pozadina i rak sivi uradio sam jedan visha slucajno da znate da ima 57mm precnik, pa ako nekom treba nek se javi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo mi je stigla nalepnica, urađeno totalno profi. Hvala još jednom JTD_POWER!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam dobio stikere uradjeni kvalitetno , ali izgleda da ovaj novi znak nemože da bude bas ono kao ......pravi!

Ne žalim se ja nego to je to .......izdaleka biće ok ...ne može to niklovano da se odradi kao u stvarnosti!

S4300169.jpg S4300170.jpg

S4300171.jpg S4300172.jpg

S4300173.jpg S4300174.jpg

S4300175.jpg S4300176.jpg S4300177.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

stigao abarth stiker,extra je odradjeno.stavljma sliku cim kupim baterije za aparat:)jos jednom sve pohvale

Share this post


Link to post
Share on other sites

JTD razumeš šta mislim evo primera na slici:

S4300177.jpg

Ovo obeleženo plavo taj kao odsjaj od blica to je bilo na slici sa koje si ti radio nije od mog blica!

Šta misliš da li je moguće odraditi ga celog u krug da kažemo kao što sam ovo crvenim obeležio ...da mu da tu trecu dimenziju .

Nemoj da pogrešno shvatis samo moja zapažanja ja ću ih ovako zalepiti i u principu sam zadovoljan .

Veliki pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ U principu sve moze, ali ja ne nudim usluge rada u Photoshopu, na pocetku sam naglasio da mi vi saljete slike i ja tako radim, posto smo svi ovde drugai, nekom sam i radio dorade i ceo znak u PS, mi smo trebali eto da se cujemo pre nego sto su gotovi bili stikeri pa da probamo nesto da sredimo, odsjaj taj sam video kad sam uradio stikere, i to je moglo da se sredi ali :D ono sto kazesh da se ceo u krug uradi lepo kao sto je na gornjem delu moze i to u PS, zato je najbolje da svako uradi sliku i posalje, da ne dodje do ovakvih situacija, kad bi sve radio u PS i to naplatio ne bi bila ova cena :D

Meni je drago sto ti se ipak svidjaju kao i ostalima, jbg za 2000din imash komplet svih stikera, a toliko bi platio samo znak za haubu original :D

pozdrav, i kao sto rekoh zamolio bih te kao i ostale da kad postave stikere slikaju i sliku postuju u temi ovde

stigao abarth stiker,extra je odradjeno.stavljma sliku cim kupim baterije za aparat:)jos jednom sve pohvale

Hvala hvala, ja se uvek trudim, samo postavi stiker pa slikaj, nema veze kad :D:welcome:

Upravo mi je stigla nalepnica, urađeno totalno profi. Hvala još jednom JTD_POWER!

Hvala!! :D Moracu da napishem na Stilu JTD_POWER , kad odem na neki FLCS skup da me ljudi prepoznaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i meni stigli stikeri posle malo iscekivanja :w00t: prezadovoljan izgledom :thumbsup:

DSC04703.jpg DSC04704.jpg DSC04705.jpg DSC04706.jpg DSC04707.jpg

Jedan zalepljen na kljuc i jedan na znak haube koji je inace super pao na znak i koji ce uskoro biti montiran :lol:

DSC04710.jpg DSC04711.jpg DSC04714.jpg

A evo sve to uz jednu lepu maketu abarth-a

DSC04718.jpg

Jes da se ne tice stikera ali ide u sklopu sa ovim pa da predstavim jedan poster koji mi stoji u sobi :harhar:

DSC04721.jpg

Edited by bojan_esseesse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavljen i znak na haubu malopre uz pomoc podloske , matice i kontra matice - slike su malo losijeg kvaliteta zbog osvetljenja , bice i po danu

DSC04722.jpg DSC04725.jpg

DSC04727.jpg DSC04730.jpg DSC04731.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

sut bolan , nemoj mi kvarit premijeru :p

sut bolan, erotka :D

Evo i meni stigli stikeri posle malo iscekivanja :w00t: prezadovoljan izgledom :thumbsup:

DSC04703.jpg DSC04704.jpg DSC04705.jpg DSC04706.jpg DSC04707.jpg

Jedan zalepljen na kljuc i jedan na znak haube koji je inace super pao na znak i koji ce uskoro biti montiran :lol:

DSC04710.jpg DSC04711.jpg DSC04714.jpg

A evo sve to uz jednu lepu maketu abarth-a

DSC04718.jpg

Jes da se ne tice stikera ali ide u sklopu sa ovim pa da predstavim jedan poster koji mi stoji u sobi :harhar:

DSC04721.jpg

Drago mi je da ti se svidjaju stikeri, a inace poster ovaj je MNOOOOOOOGOOOOOOOO JAK ALI SVIDJA MI SE OPAKO :D

Stavljen i znak na haubu malopre uz pomoc podloske , matice i kontra matice - slike su malo losijeg kvaliteta zbog osvetljenja , bice i po danu

DSC04722.jpg DSC04725.jpg DSC04727.jpg DSC04730.jpg DSC04731.jpg

ih al je lego :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

...kad postave stikere slikaju i sliku postuju u temi ovde

Mećem sliku čim nalepim stiker na auto. Danas nisam stigao jer sam ceo dan pomagao cijenjenom moderatoru da isprebacuje njegove jangtajmere i oldtajmere :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...