Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Custom (po meri) stikeri

Recommended Posts

[

Evo nekih predloga meni je cool

Abarth_sa_zastavom.jpg

Ja bih voleo kad bi mogla da se napravi nalepnica za zadnje staklo,da se lepi iznutra na staklo..

dezen, ovaj abart sa zastavicom što stoji desno...

veličina,recimo malo veće nego za čepove...

pozz

Ivan

Edited by cookman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih predloga meni je cool

Abarth_sa_zastavom.jpg

Pitanje ujedno:Drugar kupio novi PUNTO clasic 1.3 multijet sivi metalik SILVER ,pa sam mu predložio da zalepimo foliju u visini prozora u sredini na pradnjim i zadnjim vratima (crnu . Kakva bi folija bila dobra ,ja mislim neka malo MAT ,ima crne retrovizore crna lajsne na branicima i crne lajsne smo sami zalepili(org) na vratima!

2 pitanje šta bi moglo to jest da li postoji neka kvalitetna folija kao NIKLOVANA da recimo na stilu na petim vratima jedno 2cm debljine zalepim na dnu vrata kao recimo mislim na vektrama i astrama novim .??

pozdrav

Pozdrav za tebe, dobri su predlozi, samo sto josh uvek samo pravilne oblike radim u toj stampariji

1 Pitanje: Video sam par primera sa takvim folijama kao sto vi hocete da uradite, i slazem se sa tvojom predpostavkom da je najbolj emalo matirana folija, nikako sjajna, znaci pokusaj da nadjesh neku koja je slicna toj plastici od koje su lajsne i retrovizori, da se boja uklapa. Ako imash problem sa dobavljanjem folije , javi mi na PM, mogu da ti sredim i preko racuna da platish u firmi jednoj u BG, inace Korus se zove, dosta su jaki

2 Pitanj: Nisam razmishljao o toj varijanti, ali pogledacu da li ima u asortimanu takve folije, mada mislim da je tu resenje bolje kupiti na bubanj potoku ili negde gde ima one lajsne niklovane , sirine 2-3cm i zalepiti odseci tacnu duzinu

Pozdravljam te

[

Evo nekih predloga meni je cool

Abarth_sa_zastavom.jpg

Ja bih voleo kad bi mogla da se napravi nalepnica za zadnje staklo,da se lepi iznutra na staklo..

dezen, ovaj abart sa zastavicom što stoji desno...

veličina,recimo malo veće nego za čepove...

pozz

Ivan

Cao Ivane, za sada nista nema od folija koje bi se lepile tamo gde je stampa ( iznutra ) ali sam siguran da ima u velikim ozbiljnim stamparijama da se uradi, potrazi malo po internetu

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

abarth_stiker.jpg

koja je cena za ovaj stiker , hteo bih da uzmem za fiat bravo , tj za njegov kljuc kao sto je Sale uzeo . . . precnik je 16m :) pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze li neko da okaci slike kao primer za te folije iznutra? :thumbup:

Dobar je predlog skroz.

mladj-NS ima cool predlog za zastavu, bilo 'talijansku, bilo nase otadzbine. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za JTD -a pitanje!

Zdravo trebaju mi stikeri za Stilovu radkapnu 5 komada ali, da budu novi tip loga, CRVENI kao na slici sto sam postavio , trebaj mi dva crvena nova za kljuc (STILO) i treba mi novi crveni znak za Stilov volan . Možeš li mi to odraditi i koliko će da me to košta ?

1_RADKAPNA.jpg

Za ovakve radkapne ..ali umesto plavog da zalepim novi crveni kao na masci ili radkapnama od Punta klasika i novijih fiata

image.jpg

3_RADKAPNA.jpg

Ovako bi trebalo da izgleda evo restilizovanog brazilskog stila sa crvenim oznakama

http://www.motorclube.com.br/images/wallpapers/2009/fiat-stilo-attractive-painel_1280.jpg

http://www.motorclube.com.br/images/wallpapers/2009/fiat-stilo-attractive-traseira_1600.jpg

http://www.motorclube.com.br/images/wallpapers/2009/fiat-stilo-attractive_1600.jpg

Edited by ABARTHVS

Share this post


Link to post
Share on other sites

abarth_stiker.jpg

koja je cena za ovaj stiker , hteo bih da uzmem za fiat bravo , tj za njegov kljuc kao sto je Sale uzeo . . . precnik je 16m :) pozz

cena je 200din za jedan znak, pozdrav

@JTD_POWER

Stigao stiker,hvala!

250220118780.jpg

E super, bash mi je drago, hvala sto si postavio slike, sve najbolje

xaxa, legao je ko dupe na noshu :)

Za JTD -a pitanje!

Zdravo trebaju mi stikeri za Stilovu radkapnu 5 komada ali, da budu novi tip loga, CRVENI kao na slici sto sam postavio , trebaj mi dva crvena nova za kljuc (STILO) i treba mi novi crveni znak za Stilov volan . Možeš li mi to odraditi i koliko će da me to košta ?

1_RADKAPNA.jpg

Za ovakve radkapne ..ali umesto plavog da zalepim novi crveni kao na masci ili radkapnama od Punta klasika i novijih fiata

image.jpg

3_RADKAPNA.jpg

Ovako bi trebalo da izgleda evo restilizovanog brazilskog stila sa crvenim oznakama

http://www.motorclube.com.br/images/wallpapers/2009/fiat-stilo-attractive-painel_1280.jpg

http://www.motorclube.com.br/images/wallpapers/2009/fiat-stilo-attractive-traseira_1600.jpg

http://www.motorclube.com.br/images/wallpapers/2009/fiat-stilo-attractive_1600.jpg

Odgovor u INBOX-u . Pozdrav

Evo malo Photoshop-a i od mene.

Da li mogu po dva komada u dimenzijama 35x35mm i 20x20mm?

Logo.jpg

Nadam se da mislish sa ovim dimenzijama na KRUG? Znaci mislio si po dva komada kruznog oblika precnika 35mm i 20mm?

To ti je 4x200din=800din

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

abarth_stiker.jpg

koja je cena za ovaj stiker , hteo bih da uzmem za fiat bravo , tj za njegov kljuc kao sto je Sale uzeo . . . precnik je 16m :) pozz

jel mogu da narucim jedan kom. da mi posaljes , ili kako vec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo Photoshop-a i od mene.

Da li mogu po dva komada u dimenzijama 35x35mm i 20x20mm?

Logo.jpg

Nadam se da mislish sa ovim dimenzijama na KRUG? Znaci mislio si po dva komada kruznog oblika precnika 35mm i 20mm?

To ti je 4x200din=800din

Pozdrav

Da, baš tako. Možeš da ih radiš. :thumbup:

Pozz

Edited by mishko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelna narudzbina stikera ce biti gotova krajem sledece nedelje, molim sve one koji su narucili a nisiu ostavili adresu da posalju na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo!! Dal moze da se naruci jedan ovakav precnika 38mm za volan

aba1.jpg

i dal postoji mogucnost da se napravi 4 kom. ovakve (58mm precnik) stim sto bi da skorpija bude crna a pozadina hrom boja posto su felne polirane.

bucket1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ Zdravo zemljace,

Moze to sve sto si rekao, nema problema, samo mi reci da li narucujesh i posalji adresu u PM ,cena ti je za volan 200din a ovih 4komada je 4x290=1160

Mada sad gledam sta si napisao, zelish da pozadina stikera za felne bude HROM? sjajna onako? to ne mogu da uradim , moze samo boje RGB palete da se rade trenutno

Share this post


Link to post
Share on other sites

videcu da te ubacim u ovu za sutra porudzbinu, jer ko zna kad ce se skupiti sledeci put, NED aj stavi u temu slike od onih tvojih stikera koje sam radio postavljene, da vide ljudi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

hocu...kada ih postavim, cekam lepse vreme pa polako to odradim, za sada samo potvrda da su odlicnog kvaliteta, jos kada legnu... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...