Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Custom (po meri) stikeri

Recommended Posts

jel moze ovako jedna nalepnica da prelepim preko znaka fiat napred? znas li mozda dimenzije, ili da izmerim pa da ti javim?

mad_dog_logo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih da narucim ovakvih abarth

aba1.jpg aba2.jpg

5 komada velicine 60mm.

Samo me interesuje nacin placanja kao sto delakroa pominje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

izmerio :D 52mm

e da,a za placanje? da ti uplatim na racun ili? i koliko bi izasao taj jedan stiker?

290din placanje pouzecem, ili PostNET-om

Da pravim?

posalji svoju adresu u PM, i naglasi koji stiker je u pitanju, jer porudzbina ima mnogo a rekao sam da se obratite u Inbox a ne ovde da pisemo sve po temi :)

Ja bih da narucim ovakvih abarth

aba1.jpg aba2.jpg

5 komada velicine 60mm.

Samo me interesuje nacin placanja kao sto delakroa pominje .

Druze ovako, posto su preko 50mm onda je cena 280din za te abarth pa ti je to 5*280=1400din

Placanje pouzecem ili POSTNET-om uplatish sumu i dodatnih 100din za preporuceno pismo, to ti je najmanja postarina, moze i postexpresom, ali onda te izadje oko 250din postarina

I tebe bih zamolio da mi napisesh PM sa porudzbinom i adresom svojom

ZAMOLIO BIH SVE DA NE PISU PO TEMI STVARI OKO PLACANJA I KOLIKO CE DA IZADJE STA, NEGO LEPO PM POSALJETE PA SE DOGOVARAMO, ili ZOVITE MOBILNI ILI SMS , HVALA UNAPRED :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih od stikera koje su clanovi narucili, odabrao sam zanimljive neke custom radjene, jedino se desila greska u merama kod sporting znaka za punta, ali bice uradjen novi u pravoj velicini, ovaj ce clan kojem se i ovim putem izvinjavam dobiti na poklon :)

dsc00001.jpg

ovde se vide veliki stikeri za pragove za GP, tu su mali abarth i fiatov logo za kljuceve, detelina za alfa romeo, i vidi se ovaj mali sporting koji je pogresena velicina trebao je biti 110mm x 21mm

dsc00002.jpg

dsc00003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

gore na slici su stikeri velicine 42cmx3.5cm za pragove Grande Punta ,koje sam radio clanu NED

evo da kazem i cenu za te stikere je 1000din po komadu. da znate okvirno.

kao prvi koji je uopste narucio stikere clan NED je dobio dva komada po ceni jednog :) mali popust za prvog kupca :)

Edited by JTD_POWER

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze reci mi da li si ovladao tehnologijom pravljenja nepravilnih oblika? Ako jesi, trebalo bi mi nekoliko stikera za Lancijin kljuc. Nesto slicno ovome:

lancialogo.jpg

Dimenzije bi naravno trebao ti da uzmes direktno sa kljuca, posto je nepravilnog oblika. Ili kako vec predlozis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ JTD_POWER - :thumbsup: Super izgleda!

Ja bi hteo nesto slucno kao sto je NED porucio. Ako moze da pise "Punto 1.3 multijet". Posto nema nigde tako nesto da ti posaljem sliku, trebam li napraviti neki posebni font?

Da li mozes da pravis i krivine? [cisto da prilagodim pragu]

@ NED - druze, odlicna ti je ideja za stiker umesto praga.

Ako ti ne bude problem, okaci koju fotku kad ih montiras! :thumbup:

Edited by steva_anya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Druze reci mi da li si ovladao tehnologijom pravljenja nepravilnih oblika? Ako jesi, trebalo bi mi nekoliko stikera za Lancijin kljuc. Nesto slicno ovome:

lancialogo.jpg

Dimenzije bi naravno trebao ti da uzmes direktno sa kljuca, posto je nepravilnog oblika. Ili kako vec predlozis.

Nazalost josh uvek ne :) ima nova tema za stikere na forumu , tamo kazu da moze bilo koji oblik

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel moguce uraditi unutrasnju nalepnicu po zelji? Znaci ne stiker varijanta nego obicna nalepnica al da se lepi iznutra..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ JTD_POWER - :thumbsup: Super izgleda!

Ja bi hteo nesto slucno kao sto je NED porucio. Ako moze da pise "Punto 1.3 multijet". Posto nema nigde tako nesto da ti posaljem sliku, trebam li napraviti neki posebni font?

Da li mozes da pravis i krivine? [cisto da prilagodim pragu]

@ NED - druze, odlicna ti je ideja za stiker umesto praga.

Ako ti ne bude problem, okaci koju fotku kad ih montiras! :thumbup:

Moze da pise Punto 1.3 multijet , ne treba poseban font , izgled ovog praga je napravio clan NED , znaci sam je dizajnirao odnosno nacrtao, tako i ti mozesh . ili mogu da ti ja uradim nesto, ali najbolje sam da to iradish samo gledaj da rezolucija bude velika oko 1024 x ? najmanje. ovaj njegov je konkretno 1024x59

Ja sam clanu NED uradio nesto ovako prvo, pa je posle toga poslao on meni njegovu ideju i zahtev i odradjeno je ovo konacno, evo cisto da vidish prvu verziju koju sam ja uradio

gotovo.jpg

ovo je dobra rezolucija sa cistu sliku, mada i NED-ov stiker je ispao fenomenalno sa tom rezolucijom

Jel moguce uraditi unutrasnju nalepnicu po zelji? Znaci ne stiker varijanta nego obicna nalepnica al da se lepi iznutra..

Druze odlicna ideja i pitanje, 99 procenata mogu, ali daj mi par dana da proverim za te folije kakvo je stanje u nabavci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je stigao jutros. Dobar je stiker, detalji su super. Jedino sto je malo manji (otprilike 2mm) od onog kruga na kljucu. :)

Evo i slike:

abarth_stiker.jpg

Edited by sale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da si ga kontra okrenuo, mislim stiker, pretpostavljam da bi trebalo da je okrenut ka machu... :question:

p.s. stigao je i meni stiker...DOBAR!!! :thumbup:

Edited by NED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se zahvalim JTD_POWER na stikerima legli su kao dupe na nosu a sad i slicica kako stoje.

Detelinka_1.jpg

Detelinka_2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo da se zahvalim JTD_POWER na stikerima legli su kao dupe na nosu a sad i slicica kako stoje.

Detelinka_1.jpg

Detelinka_2.jpg

Nema na cemu, odlicno izgleda, dao si mi prave mere i to je to :)

Meni je stigao jutros. Dobar je stiker, detalji su super. Jedino sto je malo manji (otprilike 2mm) od onog kruga na kljucu. :)

Evo i slike:

abarth_stiker.jpg

Ja sam ti napravio po merama za Fiat Stilo , nisi naglasio koje mere vec si rekao za kljuceve :) ali eto nije lose ni ovako, u svakom slucaju ono sto sam ti rekao na poklon dobijash za koji dan, onaj manji abarth sto ide preko originala da se vidi onaj srebrni venac, evo kako je kod mene to ispalo, u milimetar i ne strci tako da se nece odlepiti tako lako

Znaci na slici je verzija manjeg stikera za kljuc koji ide preko originala dimenzije 13mm precnika

dsc00003.jpg

dsc00015.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ja nisam razmisljao u tom pravcu. Uzeo sam kao pretpostavku da se ne razlikuje onaj krug od kljuca do kljuca, a original sa vencicem nemam. :) Nije frka. Radicu sigurno i za cepove od felni pa kad ti to budem narucio, narucicu i jedan malo veci za kljuc. :)

Edited by sale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbg, ja nisam razmisljao u tom pravcu. Uzeo sam kao pretpostavku da se ne razlikuje onaj krug od kljuca do kljuca, a original sa vencicem nemam. :) Nije frka. Radicu sigurno i za cepove od felni pa kad ti to budem narucio, narucicu i jedan malo veci za kljuc. :)

vazi, dobicesh jedan popust onda gratis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednu stvar cu standardizovati, a to je nacin placanja, ovako:

1 nacin: Za stikere koji su manji i staju u pismo saljem VREDNOSNIM PISMOM sa otkupninom ( znaci placa se postaru kad donese ) dodajem na vrednost stikera +100din za postarinu koju ja placam kad saljem, i onda taj ukupan iznos platite postaru. Ovo je ujedno najjeftiniji nacin placanja, a stize za 1 dan

2 nacin: Za stikere koji ne mogu da stanu u pismo saljem Post Expresom, otkupninu i PTT troskove placate pouzecem, a tada je postarina oko 250din

Ovo su dva nacina kako ce se u narednom periodu vrsiti slanje i placanje stikera

Doslo je do zabune u jednoj posiljci , regulisano je, ali da ne bi doslo ponovo ovako ce se samo vrsiti primopredaja stikera. Pozdrav svima :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo se igrah u Photoshopu sada, ako se nekom svidja, pravim za mene pa razgledam razne kombinacije i mogucnosti, hteo sam prvo da pozadina bude nebo plava kao auto a skorpija i natpis crni, al mi se nekako ovako cini bolje

98dqzo321taui8r1ln11_thumb.jpg

wece5pjpovj22naa91n_thumb.jpg

a0ljpbj6uo8evue8u7_thumb.jpg

Edited by Lord Markus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih želeo ovako nešto - italijanska zastava, i da se lepi iznutra.. ne zamerite što sam u paintu na brzinu izbrljavio

I da je mnogo tanja od ovog na slici,diskretno možda 2-3 cm debljine, ne kao one seljana nalepnice s buvljaka

2cde96s.jpg

Edited by mladj-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nekih predloga meni je cool

Abarth_sa_zastavom.jpg

Pitanje ujedno:Drugar kupio novi PUNTO clasic 1.3 multijet sivi metalik SILVER ,pa sam mu predložio da zalepimo foliju u visini prozora u sredini na pradnjim i zadnjim vratima (crnu . Kakva bi folija bila dobra ,ja mislim neka malo MAT ,ima crne retrovizore crna lajsne na branicima i crne lajsne smo sami zalepili(org) na vratima!

2 pitanje šta bi moglo to jest da li postoji neka kvalitetna folija kao NIKLOVANA da recimo na stilu na petim vratima jedno 2cm debljine zalepim na dnu vrata kao recimo mislim na vektrama i astrama novim .??

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...