Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Custom (po meri) stikeri

Recommended Posts

ok onda odustajem od transforemersa,nek ostane skorpija. Za transforemes znak bi bilo super kad bi se uradio od metala nekog... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok onda odustajem od transforemersa,nek ostane skorpija. Za transforemes znak bi bilo super kad bi se uradio od metala nekog... :thumbsup:

:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nisi poslao vec sticker,ja odustajem!Narucicu kod drugoga koji je malo expeditivniji! :question: Sory!Cekam skoro mesec dana,a imas velike konkurencije,pa razmisli malo!Nema ljutis. :whistle:

Edited by genca

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,sad me zvala prijateljica iz poste stigao mi stiker.Hvala.Ali kad mi rekla 640dinaraizludeo sam. Stiker za toliko para.Jel od zlata?Gram zlata je 1400din le,le,le... :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad: :realmad:Sa da kazem prijatelju eve ti gram zlata! <_<

Edited by genca

Share this post


Link to post
Share on other sites

stiker je kao sto smo se dogovorili, a ostalo je postarina, ja sam se lepo izvinuo za stikere, rekao si nema problema, konkurenciju imam, ali ja i dalje radim, to ipak znaci nesto o kvalitetu, mogao si da se dogovorish samnom oko slanja da platish unapred , pa da ti saljem pismom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cudo svi sa transformersima furaju samo autobote, zar nema ni jedan bad boy sa decepticons logoom? :)

Elem, jel moze da se uradi obicna najobicnija nalepnica? Znaci bez ovog 3d efekta, samo je bitno da je lepljiva iznutra (ko ova registraciona :)). Jel to izvodljivo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ to je i meni cudno :D elem nakenice te mogu da se urade, znaci folija moze da se nabavi, jedina stvar je sto bi to moralo ba dosta komada, tipa da se skupljamo jedno 2-3 meseca pa kad se skupi dosta zelja za isti primerak nalepnice da onda ovaj uzme tu foliju, to ne rade na malo, kaze mi ovaj u stampariji da se ne isplati :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

popravio sam sliku koju sam radio jednom clanu, pa sam je drugom sada uradio ovako, nema onih senki i odsjaja, i abarth sam uradio cistije da bude, evo od poslednje porudzbine

rt1.jpg rt2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

st1.jpg st2.jpg st3.jpg

tako to izgleda na felnici :) zadovoljan u svakom pogledu :)

TO su stikeri?

popravio sam sliku koju sam radio jednom clanu, pa sam je drugom sada uradio ovako, nema onih senki i odsjaja, i abarth sam uradio cistije da bude, evo od poslednje porudzbine

rt1.jpg rt2.jpg

Da nisam to ja ? :unsure:

Da nisam ih nigde ni nalepio .....nisu ispali onoo...ako si sada doradio u fotošopu bez bljeska i silnih odsjaja onda su bolji.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

st1.jpg st2.jpg st3.jpg

tako to izgleda na felnici :) zadovoljan u svakom pogledu :)

TO su stikeri?

popravio sam sliku koju sam radio jednom clanu, pa sam je drugom sada uradio ovako, nema onih senki i odsjaja, i abarth sam uradio cistije da bude, evo od poslednje porudzbine

rt1.jpg rt2.jpg

Da nisam to ja ? :unsure:

Da nisam ih nigde ni nalepio .....nisu ispali onoo...ako si sada doradio u fotošopu bez bljeska i silnih odsjaja onda su bolji.......

DA TO SU STIKERI :D

A jeste ti si u pitanju, od tvojih slika koje si slao sam preradio, inace da se razumemo, ja sam na pocetku teme rekao, VI posaljete sliku JA uradim :D znaci kako si mi poslao tako sam uradio :D nisam se obavezao da ja pravim i sliku :D Posto je ponovo poruceno isto kao sto si ti slao, uzeo sam malo i odradio, i eto ih sada kako izgledaju na felni

Sta je sa mojim stikerima,jel se zna kad ce ? :sleeping:

Druze, ovako stoje stvari, posto se na FORUMU pojavilo dosta jeftinijih stikera, za sada imam samo tebe i josh jednog u porucenim za ovu turu, znaci verovatno se dalje niko ni nece javiti, tako da ti predlazem da porucish kod tih ljudi gde je jeftinije, sto se mene tice ja mogu da uradim, pokazao sam do sada da radim jako kvaliotetne stikere, pa ako bash zelish ja cu ti uraditi kad stignem, pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su kod Vas stikeri velicine 10 x 13 na vise (100 kom npr.), kod vaseg kolege sa foruma ( ne znam da li radite zajedno )su oko 150 din po kom , a zanimaju me i nalenice velicine 150 x 50 cm oko 200 kom.

pS: Nalepnice bi bile napolju izlozene vremenskim uslovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala predsednice :):thumbup: spreman sam za pitanja i narudzbine

Druze ja bih hteo da kupim jedan ovaj mali stiker za kljuc Fiat Stilo sa abarth oznakom ..Jel ih imas? pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Decko nije na forumu vec god. dana :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je ovo...
 

 

ALi posto se uglavnom nalaze na snimanju a stikere izradjuju Nemci i Italijani u Austriji za BMW, Alpinu i Discovery TV, a cepove Milos masinski inzenjer na pocetku Smederevskog puta na kraju Ustanicke ulice.

Nisam pijan. Tako kaze opasni gusar na temi, ja samo prenosim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...