Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Custom (po meri) stikeri

Recommended Posts

by JTD_POWER

Izrada Abarth stikera u varijantama sa crnom i belom pozadinom (primer slika veličina je 50mm pravio sam ih za čepove felni) u raznim veličinama.

aba1.jpg aba2.jpg

Izrada CUSTOM stikera po Vašoj želji, potrebno je poslati podatke o veličini da bi se znala cena i takođe poslati JPEG sliku u visokoj rezoluciji koju bi želeli da imate na stikeru (primer slika veličina 37mm za volan i 70mm za prednju masku custom sa mojim prezimenom).

aba3.jpg aba4.jpg

Cena Abarth stikera do 50mm prečnika je 180 din za članove FLCS (za druge veličine je po dogovoru, preko 50mm 280 din).

Cena CUSTOM stikera do 50mm prečnika je 190 din za članove FLCS (za druge veličine i oblike morate me kontaktirati).

Kontakt na PP ili na 064/2177-943 i SMS (svim danima do 22h)

Jednu stvar ću standardizovati, a to je način plaćanja, ovako:

1 način: Za stikere koji su manji i staju u pismo šaljem VREDNOSNIM PISMOM sa otkupninom (znači plaća se poštaru kad donese) dodajem na vrednost stikera +100din za poštarinu koju ja plaćam kad šaljem, i onda taj ukupan iznos platite poštaru. Ovo je ujedno najjeftiniji način plaćanja, a stiže za 1 dan.

2 nacin: Za stikere koji ne mogu da stanu u pismo šaljem Post Expresom, otkupninu i PTT troškove plaćate pouzećem, a tada je poštarina oko 250 din

NAPOMENA: Stikeri oblika i dizajna koji su već pominjani na forumu i koje će raditi štamparija za FLCS, NE MOGU se naručiti kod mene.

Dakle, takve stikere neću praviti, to se može naručiti u već postojećoj temi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek, cek...ako sam dobro razumeo moze bilo sta,? Koliko bi kostalo da se uradi stiker kao u prilogu, dva komada?

Neka me direktor ne kudi ako sam lose understand-ovao... :rolleyes:

images.jpg images2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sto je NED predlozio bi bilo zanimljivo :)

Reci mi jel mogu da se urade stikeri precnika 1cm (mislim da je toliko) Fiat znak za kljuceve?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze da se radi za kljuceve, i to sta god zelish da bude na njemu,

@NED - Moze da se odradi ovo, samo mi posalji dimenzije i broj komada i sve to na PM, da ne jurim narudzbine ovde po temi,

ZNACI OVAKO MOZE DA SE RADI BILO KOJA GRAFIKA NA STIKERU SAMO POSALJITE JPEG FAJL, A OBLIK MOZE DA BUDE OKRUGAO ILI PRAVOUGAONIK , (NE MOZE DA SE RADE NEPRAVILNI OBLICI ZA SADA) :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav meni bih trebala dva stikera za Alfu 145QV za sajtne zelene detelinke , ja imam plasticne tacno kolike bih trebale da budu ako moze da se uradi koliko bih para kostalo i da lida ti posaljem slike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bi nešto ovako izašao taj amblem-nalepnica za masku kod Punta :question:

mjet_Hooligan_4.jpg

i ako posle nekog vremena dosadi ta nalepnica kako se skida -odnosno jel oštećuje postojeći fabrički znak ako se stavi preko njega? i koliko bi bio custom set ( 2x veći znak 70mm i 1x mali za volan)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već smo pričali o tome,ali ajde i ovde zvanično....reci koliko bi koštali ovakavi stikeri za skakavac ključ?

fiat_znakovi.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Već smo pričali o tome,ali ajde i ovde zvanično....reci koliko bi koštali ovakavi stikeri za skakavac ključ?

fiat_znakovi.jpg

:) evo posto su oni manji to bi bilo 200din, posalji PM sa adresom i podatcima ako hocesh da narucish, pozdrav

jel bi nešto ovako izašao taj amblem-nalepnica za masku kod Punta :question:

mjet_Hooligan_4.jpg

i ako posle nekog vremena dosadi ta nalepnica kako se skida -odnosno jel oštećuje postojeći fabrički znak ako se stavi preko njega? i koliko bi bio custom set ( 2x veći znak 70mm i 1x mali za volan)

pozdrav za tebe, tako bi ispalo naravno, bash isto tako, samo morash da mi posaljesh sliku to jest link ka slici vece rezolucije sa tim PITBULLom,

Ako bi lepio preko znaka fabrickog, posto je to stiker koji ima svoju debljinu podrazumeva se, malo bi ti shtrcele ivice, mislim nije to tanka folijica ili nalepnica pa da samo prelepish, nego skinesh postojeci znak iz lezishta pa onda zalepish ovaj, e sad ako ne zelish da skidash mozesh da probash i sa ovim da ide preko, ali tu ce ti onda malo olaziti voda pa moze da se odlepi

Sto se tice volana, tamo mozesh preko da nalepish kao sto sam ja uradio, stiker potpuno prelepish preko celog onog fabrickog i odlicno stoji i ne shtrci niti moze da ulazi voda jer je unutra i nema :)

Da ti napravim ove stikere set bi kostao 2x290din i mali za volan 190din = 480din

Ako se odlucish posalji mi PM i navedi velicine i koliko komada i posalji link ka slici koju zelish da stavish, gledaj da je sto veca rezolucija, preko 1000x750 pixela , moze i manje rezolucije ako je jednostavnija slika koja nema senki i ostalih detalja

Pozdravljam te

Pozdrav meni bih trebala dva stikera za Alfu 145QV za sajtne zelene detelinke , ja imam plasticne tacno kolike bih trebale da budu ako moze da se uradi koliko bih para kostalo i da lida ti posaljem slike?

pozdrav drugar, pazi ovako morash mi poslati PM sa slikom kako ti to izgleda, ta detelina moze da bude ali u stikeru kruznog oblika, jer radim samo pravilne obrlike, kad bi hteo da stiker bude u obliku deteline to ne moze, inace ako su ti to dva komada dimenzije do 50mm precnika onda je cena 2x190din=380din

Share this post


Link to post
Share on other sites

dsc00006.jpg

dsc00002.jpg

dsc00001.jpg

Evo na mom volanu kako izgleda, malo zbog blica nije bash verodostojna slika boje i senke malo kvre pravi izgled stiekra

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li bi moglo da se odradi nesto ovako

punto.jpg

Ili ovako

forum.jpg

kod druge slike bi hteo da bude samo natpis...znaci bez te pozadine

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^ moze da se uradi samo prailan oblik, znaci ova druga slika moze da bude pravougaonik isti ovakav, ali ravan stiker ne ovako reljefno

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://cgi.ebay.es/CHROME-STICKER-FIAT-GRANDE-PUNTO-/270677137975?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f059d5a37

Ja sam to ovako zamislio, ili samo znak P (covek za volanom) ali onda bi on bio u vecim dimenzijama recimo sirina 2cm visina 3.5...

Moze to da se uradi ali u celini da bude stiker takav, znaci ne moze da budu odvojena slova, nego ravan stiker

Share this post


Link to post
Share on other sites

JTD, jel bi mogao ovako neku nalepnicu da uradis,slino kao sto je rekao phantom.

Ali da bude onako sjajne povrsine,pa da se prelepi preko znaka fiat.

07012011779.jpg

i da, slika,ta sto bih hteo da se uradi, dimenzija je nekih 214x203, nema veca, i ima u dve verzije bmp i jpeg,jel bi odgovarala?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da moze da se uradi, i to jeste sjajna povrsina STIKER, ali to je mala rezolucija, jer kad se razvuce na krug precnika oko 70mm za taj prednji znak bice ti velike kockice, to jest losa ostrina slike, daj neku nadji najmanje 800x600

Da je natpis neki moglo bih, ali posto je to dosta detaljna slika nece biti lepo, iskreno ti kazem, ja mogu da uradim i sa tom ali nece liciti ni na sta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za ovu nedelju porudzbine su zavrsene, sutra nosim da radim. Nove porudzbine do sledece nedelje vece. Evo posto ce ovo biti prva tura postavicu slike kad zavrsim ovim ljudim akoji su narucili da vidite kako to izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...