Jump to content
FAS Goran
mojito

Plazma ili LCD / LED, OLED, QLED

Recommended Posts

Ovi slabiji modeli nisu imali, dok one zverine sa gomilom elektronike morale su da se nekako ohlade.

Prvi put kada sam Yamahu odčepio oko pola snage upalio se ventilator. Nisam ni znao da postoji do tad tj dok nisam otvorio da vidim šta sve ima unutra.

IMG_0772.jpg IMG_0773.jpg IMG_0799.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tada sam u komšiluku svima rasterao goste. Ljudi se uplašili da je nevreme.  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Inače dok uši ne otpadnu ne stajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

LG za 2013

Zanimljivo da počinju da ubacuju dual core procesore i gomilu RAM-a. Vrlo brzo očekujem Android TV sa gomilom mogućnosti. Verovatno umrežavanje TV-a sa svim kućnim uređajima i njihova kontrola. I na kraju Veliki Brat uživo iz svake kuće / stana.

 

 

LG_2013_line_up.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako se ide ka tome. Sad ću ja opet o teorijama zavere, ali mislim da je potpuno nebezbedno i glupo imati tv sa kamerom ,skype-om i stalnim pristupom netu u dnevnoj sobi. Ipak ima stvari koje trebaju da ostaju privatne i gde treba povući crtu dokle tehnologija sme da nam se meša u živote i odakle od nje zavisimo.

 

Android tv je definitivno sledeći korak u tehnologiji. Krenuli smo od slike u slici, raznih interfejsa i portova, preko direktnih filomva sa usb-a i došli do pametnog tv-a. 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da ne bude prepametan za sve nas. Vidim da će biti potražnja za Del Boy-evim tada internet bunkerom biti velika.

 Only_Fools_Russians.jpg Only_Fools_Russians_2.jpg 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nkad ne bih uzeo "pametni" tv. Koštaće sigurno kada se pojave baš mnogo, a i ova glupava Toshiba mi preko hdmi kabla obavlja sasvim fino posao :)
A one wii igrice na tvu i ostale gluposti bih takođe zaobišao. Ništa više od ps3 +logitech g27 i gran turismo 5 nije potrebno da bi se uživalo u igricama na tvu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako se ide ka tome. Sad ću ja opet o teorijama zavere, ali mislim da je potpuno nebezbedno i glupo imati tv sa kamerom ,skype-om i stalnim pristupom netu u dnevnoj sobi.

U Americi su pre jedno godinu dve navatali neke lopove koji su se kačili na kamere na Samsung smart TV-ima, i tako gledali kad nema nikog u stanu, pa da mogu na miru da trkeljišu :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

od danas na radius vektoru u osnovni paket komplet kanale su stavili u digitalnom formatu,tako da je sad moj led samsung u fulu,dise punim plucima,slika je ekstra,mnoogo bolja nego sto je bilo,svaka im cast za ovo,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dovoljno da skine Top Gear i da vidi šta je slika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da malo obradujete televizore,ko moze neka stavi rezoluciju na original.

 

 

Edited by Dr. Tuborg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idi, kad sam stavio na Orginal PC teo da mi rikne :D
Bio sam na LG prezentaciji i pokazivali su 4K materijal, izgleda bolesno al kao sto rece totti sve samo usporeno i stabilno, nista brzo da vidimo hercazu i odziv panela.

A Philips nista posebno... Skinuo dizajnerski model od LG-a LM serije i Proslogodisnje serije Samsung-a, po pitanju performansi jeftini modeli katastrofa skupi modeli su ... pa veoma skupi, a ne tako dobri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko IKOM DTV i da je zamenio risiver za CI Conax modul i kakva je slika kao i brzina menjanja kanala?  Hteo sam to da uradim odma kada sam uzeo DTV ali tada nije bilo kod nas Conax modula nego je moralo da se juri po stranim sajtovima a ja to nisam hteo. Razmisljao sam da uzmem dva ista risivera na linux-u i da uradim card sharing za TV u spavacoj sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Conax modul ,doduše nije moj, pa iz tog razloga mogu da ti pozajmim na probu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne treba mi modul,IKOM menja za Dz risiver za modul pa sam se prijavio da dodju da mi donesu. Pre dve godine kostao je 50-70e i odma se proda u oglasima pa nisam hteo da jurim iz inostranstva. Imao sam tada modul za NDS ali to radi samo za SBB koliko se secam. Videcemo kada stigne kakva je situacija. Sve u svemu hvala na ponudi. :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...