Jump to content
FAS Goran
mojito

Plazma ili LCD / LED, OLED, QLED

Recommended Posts

1 hour ago, majkicbane said:

 

 

 

Jel uzimao neko od ovog? Jel garancija validna, ili za brisanje d**eta :D

Kolegi sa posla je riknuo TV koji je uzeo od Madjara i dobio je drugi.

Dosta ljudi zivi od toga, tako da ne verujem da bi se zezali da dobijaju negativne ocene.

Sa druge strane, za neku malu razliku u ceni se ne bih zezao i kupovao preko Madjara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ozbiljno, ja evo racunam, 260e kod ovog , to je oko 31.000din, a u radnji je oko 36.000.

Dobro, za razliku mogu da uzmem 15 metra HDMI kabla (moram maltene ceo krug oko sobe da pravim ako resim da povezujem sa kompom :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

e garancija je validna samo treba papire da sacuvas i kutiju od tv,jer za nedaj boze ako se nesto desi tv oni ga stavljaju u kutiju i voze za madjarsku,a tebi daju drugi

pa vidi koji je model,zovni coveka pa se raspitaj,a zovni i ovog lika,ja sam od njega uzeo moj tv 0611671655

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma realno, svaki tv je napravljen da 99% izgura garanciju, pa i neku godinu preko (cak i ovi lošiji). Ja se ne secam da sam nekad nesto nosio na reklamaciju dok je bilo u garanciji. Obicno problemi pocnu posle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao isto Teslu TV, ali od 49". Po meni cena ok i ima 3 god garancije, ostali su 2. Nakači se android box od 30-50 EUR i eto smarta. Kinez je u pitanju koji se sklapa usput, delimično ovde (Comtrade). Koliko sam razumeo podravca u Gigatronu, Vox i Tesla dele iste komponente ali ne i nalepnicu :)

Da li ti odgovara ili ne, najbolje odeš u prodavnicu i kažeš mu da ti upali par TV-a  koje hoćeš da kupiš i pogledaš da li ti odgovara slika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice servisa I garancije za Teslu.

Moje iskustvo je sa njihovim tabletima.

Menjaju bez problema tj dobijes papir za zamenu uredjaja za 1-2 dana.

Pretpostavljam da  je I sa TV ista prica.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vise me brinulo ovo oko garancije jer su mi u jednoj radnji rekli kao da su kvarljivi da ih ne preporucuju.... Danas stize pa videcemo kako ce da se pokaze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti, od 40-44 hiljada, zavisi od akcija njihovih .. moj je bio 38, jer je taj dan tek otvorena prodavnica, zato sam ga i uzeo..

super cene ima i prodavnica tehnike Emmi , devojci smo tražili Samsung TV, 40J i kusur neka serija, bio je tačno 10.000 din jeftiniji od drugih prodavnica, uz istu garanciju.

TV pogledajte i na Kupujem prodajem, LG modeli donešeni iz mađarske bi trebali imati internacionalnu garanciju .. a dosta su povoljniji naravno nego u radnjama

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponuda koja se ne odbija :D treba pratiti te akcije, sniženja, svašta se nađe .. sad ovi kartelaši ( mislim na prodavce obuće i odeće svima poznate ) , imaju druge cene za online kupovinu, a druge za kupovinu recimo patika u prodavnici lično... odeš probaš u radnju šta ti se sviđa, a poručiš online za par crvenih jeftinije :) al ajd da ne idem u off

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni je dobra kupovina i preko kupujemprodajem. Ali samo LG televizore koji imaju evropsku garanciju koja važi i kod nas. Bude jeftiniji tv nego u radnji a i mišljenja sam da je roba većeg kvaliteta (koja je prošla veću kontrolu) u Mađarskoj nego kod nas. 

Primera radi, pre par godina kolega je hteo da se počasti dobrim TV-om i uzeo je tada LG smart TV od 60". Kod nas je taj TV koštao 1610 evra ili tako nešto, preko ovih iz Subotice dobio ga je za nešto manje od 1300 evra. Da ne ulazimo u to "ne bih dao te pare na TV",  to je neki procenat koji se uštedi prilikom kupovine iz Mađarske. Dakle, oko 20% uštede 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Madjari imaju povrat poreza na tehniku, on tamo TV plati isto kao i ovde ali kad prolazi granicu oni mu isplate porez nazad otud i manje cene. Za sada je to samo u Madjarskoj tako. Ja imam proverenog coveka ovde u Krusevcu koji radi sa madjarskom robom, sve sto je tvoje, kao sto neko rece, je da sacuvas kutiju i papire u garanciji jer se salju u Madjarsku a ti dobijes drugi tv ili sta je vec kupljeno.

 

Sad topla preporuka svima koji hoce da kupuju televizore: LG, LG i samo LG, ja ih imam 3 u kuci (2 su 3D smart) zet ima dva (isto 3D), drugar ima 3 i jos jedan drugar 1. Svi sljakaju kao zmajevi i posle garancije (sve madjari)

Da dodam moj savet je bezati od Samsunga, nisu oni losi daleko od toga ali nisu ni nista bolji od LG a placate skuplje samo zbog imena, Sony radi slicnu stvar samo sto dobar Sony-ev TV je neunistiv ali treba da se pogodi

Edited by zmaychek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro sad... Ja kad sam uzimao, bile su identične cene za Samsung i LG u istoj klasi i sa istim karakteristikama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko preporuku za servis lcd televizora ?

 

Drugar mi rece za neki Desago na B.kosi ali ako ima jos neko nesto neka javi da mi pogleda ovaj  LG-a ima li šanse da oživi ili je rahmetli i da spremam 50k...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogledaću ti večeras kad dođem kući, imam br od servisa što mi dao lik koji dovlači iz Madjarske televizore. Plus preporuka za njega ako planiraš da kupuješ.

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...