Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Pa sto nije krao kifle i salamu ? nego ni manje ni vise nego kola ...

 

ovo mi je najjaci deo, a vec danas ne znaju ni kako se zove 

 

"Vračarić, kao iskusniji kolega, nije dozvolio pripravniku da se umeša i da rizikuje život, već je sam krenuo u hapšenje i samo zahvaljujući svojoj prisebnosti i iskustvu, jer je 22 godine u službi, uspeo je da prevaziđe tu tešku situaciju", rekao je Stefanović.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma meni Tapatalk nije okacio fotke, a ono je bio komentar za njih.

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna koliko dugo tu stoji. Baci pogled na disk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je parking iza Rode pored tvrdjave i Zeleznicke, nije danas slikano, drugar mi poslao, mozda je pala kisa i malo zardjalo, a mozda je i ukraden pa ostavljen tu ... ili vlasnik nema kako da ga otera kuci, bem li ga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad,ako je zensko u pitanju,sve je moguce :D

Sto bi neko drpio gumu i odvalio retrovizor?

Osim ako nije neka osveta u pitanju.Uostalom sta ce taj auto na tom mestu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je neki improvizovani parking, sa druge strane iza auta je parking koji se placa. Ovde se ne placa i dosta ljudi koji zavrsavaju nesto u centru se parkiraju tu jer je besplatno ;)

Pored je zeleznicka stanica, roda i tvrdjava :)

Moze biti i da je neka osveta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koleginici u blokovima pre 2 meseca obili Punteksa. Razbili staklo, uzeli pločicu od muzike (nisu mogli da je izvade) i otkinuli suncobrana oba.

Pritom izlomili tamo plastiku oko ventilacije kao da su pajserom hteli izvade radio.

Letos, onaj parking gde je okupljanje foruma (samo druga parcela) oko 16h čoveku na Citroenu skinuli oba prednja točka.

Moja Corsa bila parkirana u čelo sa njim. Valjda nisu hteli trinestice čelične ;-)

Takva je situacija da su ljudi spremni da se upuste u kriminal zbog dobiti od 50 evra.

Strašno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko zna koliko dugo tu stoji. Baci pogled na disk.

 

To ne mora da znaci disk brzo korozira od kise, mozda 2-3 dana ako se auto ne vozi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Letos, onaj parking gde je okupljanje foruma (samo druga parcela) oko 16h čoveku na Citroenu skinuli oba prednja točka.

Moja Corsa bila parkirana u čelo sa njim. Valjda nisu hteli trinestice čelične ;-)

Taj parking je poznat po skidanju delova po narudzbi, verovatno za limare po sajmistu. Posebno je opasno kad ima desavanja u Sava centru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toliko korozije ,mora više da stoji.

Inače po slikama meni izgleda i par sati na tom mestu predugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjam vec duuugo jednog punta mk2a na jednom parkingu u SDu, dugo stoji sa polomljenim desnim vozacevim staklom i bez prednjeg levog tocka, nije cak postavljen ni na klocnu nego na disk, bio je tu i po kisama, cini mi se cak i snegu(ni sam nisam siguran koliko ga vec dugo vidjam, i po disku se vidi da dugo nije bio u fungciji). 

Pade mi na pamet da nije ukraden pa ostavljen ili tako nesto, malo mi je sumnjivo da vlasnik ostavi svoj auto bez tocka i to direktno na disk i da po ovakvom vremenu ne stavi bar najlon preko stakla i slicno, i meni iskreno zao puntica, a staklo sigurno nije polomljeno u nekoj saobracajki jer je limarija zdrava.

 

Eto cisto danas bas i ja tu parkirao pa mi pade na pamet da uslikam i otvorim temu, mozda neko 'place' za njim ako je ukraden ili tako nesto...

 

20150221_1603411.jpg  20150221_1801321.jpg

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto stoji na 200 metara od SUP-a, ako su oni toliko nesposobni da urade nesto, zasto da se ja mesam, pa jos i ispadnem kriv? Tu je Roda i neki salon namestaja, postoji obezbedjenje koje bi trebalo da prijavi tako nesto. I onako tripuju da su neki specijalci kad obuku uniformu ;)

Inace pre par godina je sa druge strane parkinga, blize SUPu, ukraden kontejner sa satorima i medicinskom opremom koja se cuvala u slucaju poplava, dosao kamion i dizalica, natovarili i otisli, kontejner je pronadjen kasnije u nekom selu, seljacima smetao na njivi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas tako, ni ja se ne bih mesao sa policijom pa jos ispao kriv sto ti kazes, a nista me sa nasom policijom ne bi zacudilo...pomislio sam da nije neko cuo da je nekom ukraden slican punto ili tako nesto pa okacio cisto za svaki slucaj ako se nadje neko ko zna nesto o njemu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...