Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Mi imamo vrlo dobar pravosudni sistem, tj celo to krivično odeljenje zašta je nama bitno u vezi krivičnih dela, a  druge su tu stvari krive a ne pravosudni sistem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katalizator za Brava 1.9JTD 2001g - 100€. Za toliko sam ga ja prodao pre 2 godine, možda i više, ko će da se seti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja kad bih uhvatio pod kola lopova kako mi sece  katalizator  nebih zvao policiju jednostavno taj vise nebi postojao  samo bi nahranio ribu u moravu  :realmad:  :realmad:  :realmad:  :realmad:  :realmad:  :realmad:  :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji crnjak. Dajte bre, nije mesto za ovakve fore. Mislim i ja volim crni humor, ali ovo je ipak auto forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav  crn humor  neka secu ovima katalizatori  sto voze masine od 50 000 e pa na gore a nas  neka ostave na miru  ja krvavo zaradjujem dinar radim kao mesar  i da mi neko sece katalizator    ne znam kako bi  u tom trenutku reagovao naj verovatnije bih bio posle toga iza resetaka a taj sekac pod zemju  :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je najveci problem , oni kradu i nikom nista, ti uzmes i "malo" ga prebijes i odmah 60dana zatvora na nacionalnoj ili drugoj osnovi, i dok si u zatvoru oni ti ukradu i felne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato je najbolje da ga jednom opalis tim istim katalizatorom po sred tintare,i kada dodju drugovi organi, vadis se na foru da mu je verovatno ispao dok ga je sekao... Jos ako je vruc, eto miline....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman ljudi niti bi se to gledalo ko na nacionalnoj osnovi, niti bi neko zbog toga leteo 60 dana u zatvor tako lako, verujte mi naš sud većinom traži privilegovane okolnosti, drugo tu toliko stvari može da se izloži pred sudom, da nema priče o tome,isto tako oni znaju da ako osude tog za katalizatore što skida, da će se vrlo brzo vratiti nazad tj povratnik i da kazna nema svrhe, osim društvenog interesa, a ne mogu da im presude zbog toga na na nemam pojma koliko godina, drugo jedno je šta murija izjavi i tužilac traži a drugo šta sud iznese kao odluku, a da bi do tužilaštva i suda došlo treba prvo murija takve da nahvata, što ih boli uvo jer nema koristi od toga, jedino ako nalete ili ima baš dosta prijava, tako da sami čuvajte, više obilazite svoja vozila, gledajte sa terase ili siđete bacite pogled i to je to. Na mestu gde živim retko kad se dešavaju krađe pa svi bacimo pogled na kola i u toku dana i noći, i tako će biti dokle god je ovakva situacija u zemlji i ljudi ovakvi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kakvi :) Svi pljuju po našem pravosudnom sistemu, a nemaju pojma koliko je dobar, takođe imamo i dobar i oštar krivični zakonik koji obuhvata dosta toga, ima i dosta upućujućih normi tako da je sve povezano, prepuno prijava u krivičnom, prepuno tužbi u parničnom odeljenju, advokati i stranke koji imaju prava da ne izlaze i na gomilu caka čime sporovi traju dugo, a zamislite sada kada bi murija hvatala sve ove za katalizatore i napunimo zatvore sa njima, ne bi bilo mesta za ozbiljnije gde nema ni sad mesta a kamoli tada, mnogo tu ima faktora i kad se sagleda iz više uglova vidi se tačno kako jeste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo ekstra pravosudni sistem, koji ja osecam na svojoj kozi. Trenutno sam u krivicnom postupku zbog 9 kvadrata koje sam dogradio na kuci koja je od 2003. u procesu legalizacije, dok ovi sto su izgradili i koji jos uvek grade zgradetine bez i jednog papira ne odgovaraju ni zasta. Tako da sto se tice katalizatora i ovih nasih odimljenih, njih stite svi moguci zakoni i oni su ovde kod nas tretirani kao beli medvedi. Ne daj Boze da uhvatim bilo kog u pokasaju kradje moje imovine (bilo auto, bilo kuca), polomio bih ga tako da mu vise nikada ne padne napamet da pomisli, a kamoli da uzme bilo sta. Posle toga bi samo djubre izbacio sto dalje od moje imovine i ostavio da niko ne moze da ga dovede u vezu samnom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dušane ne bi znao šta da ti kažem, ja da te uveravam u nešto nemam želju niti je moja stvar, jednostavno sam izneo ono što vidim i zapažam jer dosta vremena provodim po suđenjima za krivično odeljenje,advokatima, jedino ti mogu reći da tu loše tužilaštvo radi, a to da su zaštićeni ko medvedi nije tačno ni malo, ti ne da naje*u, ali dobro tvoje mišljenje, naravno gde je dobro tu je i loše, ima privilegovanih ljudi, ali to nije razlog da ti sebe postavljaš tako, znači radio si bez papira kriv si, pusti ti što neko drugi gradi nebodere i ostalo, taj drugi je privilegovan(neko vreme) ti nisi, ali da se ne lažemo tih privilegovanih nema samo kod nas nego i u jačim sistemima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha nemam pojma stvarno :) sve koje znam trenutno imaju. Ali imaš mesta u višem sudu za krivično odeljenje u palati pravde to znam sigurno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da volontiranje, ali i to ti je dobro,a ako želiš kod nekog advokata, obilazi ih, zovi ih, juri ih po suđenjima i naći ćeš, samo budi uporan i dosadan, kod njih imaš plaćanje od 100-300 evra mesečno što ti je opet dobro za pripravnika.

Ma nije lud, evo ako ste bili nekad u cz na bilo kom spratu, pa tamo u sobi ni za vazduh nema mesta, te ćelije ko za miševe pravljenje, pogotovo one stare iz doba komunizma :)

Jednom nedeljno tuširanje, 2 puta mesečno posete, 2 sata dnevno napolju ( imaju i sprave za vežbanje u dvorištu ) , a soba sa jednim krevetom njih 9 unutra, i čučavac :) Još sad kad sam bio ( službeno ) u cz, nije bio prebukiran ko prethodnih godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne beli stvarno je tako, 9 ih je u ćeliji kad je gužva, jedan krevet, na kome spava kako tamo kažu najači, ostali su na podu, ko je bliže čučavcu taj radi sve poslove, iznad čučavca mali lavabo i poster iz pan erotike i to ti je to, tu pišaš sereš jedeš drkaš piješ i sve ostalo sa još 8 ljudi oko tebe, a tamo gde ima dva kreveta malo veće ( novije ćelije) tu ima i do 15 ljudi. Ljudi to je da se zgrozite kad vidite, a tuširanje jednom nedeljno a ne smeš da smrdiš u ćeliji.

E sad kakva je ćelija gde su ležali Sloba, Mišković i ostali nisam video, kažu da je ta bolja.

U ovim starim ćelijama ako zasluže dobiju tv koji se gleda preko akumulatora malog jer nema struje, a u novijim gde ima dva kreveta ima odvojena prostorija sa wc šoljom i lavabom i mali od tipa 10 inci lcd televizor i tu ima struje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...