Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Preksinoc maznuli gorivo iz punta od drugara i jos dva auta kod mene u ulici. Ako se to ponovi ima da se organizuju gradjanske patrole i nocu da ih sacekamo. Naravno bice i snimak..mene cete lako prepoznati...najvise cu da bijem na snimku. :whip:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika svedoci kako polako ali sigurno stice popularnost medju lopvima tockova i Fiat 500L

07112012328.jpg

I naravno diskovima na cigle da ga stoka upropasti jos vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a bre bile mlogo lepe felne svidele mi se mnogo morao sam da ih maznem... :pirate::lol:

jedan iz moje skole pretio nastavnici da ce da joj probusi gume na autu zato sto ima keca kod nje, a jedan drugi sto imao keca cutao i izbusio joj gume, posle okrivili ovog prvog i morao njegov cale da placa 4 gume :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 7 god kupim ja golfa za 3500 eur. Nasao se sa likom kod naplatne rampe u Rumi, on doterao auto, sve super.

Bila nedelja, svratimo u 1 restoran da zalijemo, ja ga isplatim i posto nije nista radilo da sredimo papire uzmem ovlascenje popunimo i dam mu samo da mi overi u NS pa da mi posalje. Sve regularno, licna karta, saobracajna, vozacka na njegovo ime....jos dosao sa zenom kao treba mu kinta pravi kucu.

Vidim ne salje on nista, ja da ga pozovem na tel kad ne dostupan, proverim adresu iz saobracajne, pozovem info , uzmem tel, pozovem kad takvog nema na toj adresi. Ode 3500 eur, ja ispao magarac....a dve godine sam radio kao konj da napravim te pare.

I sta mislite sta bi ja sada njemu mogao da uradim da ga nahvatam negde :rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gde si ti cuo da se kola kupuju na naplatnoj rampi ... ja sam bio kod coveka kuci, a verujem da svako tako radi, ili ide na plac gde kupuje, ili kod vlasnika kuci ...

znao je taj da mu ne mozes nista, cim je probao to ... jel si prijavio policiji, i sta je bilo sa autom na kraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bilo 2004 god. Tada je bila aktuelna golf dvojka....znaci pre 8-9 god. Auto placeva skoro da nije ni bilo, a golf u oglas uzeo ga neki lik za kobasice (DELOVE) za 500 eur.

Pre neki mesec pozovem br mobilnog i lik mi se javi, ja ga pitam gde si, a on meni ''evo me u Sabcu a ko je to''.

Ma vec sam se oprostio i od para i od golfa, mogu samo da mu pozelim da za te pare plati sebi operaciju nekog kancera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam da nije sve u parama, ali kad se setim koliko sam radio da bi kupio auto, a verovatno si se i ti namucio, ne bi mu oprostio i za operaciju da su mu trebale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo lako si se odrekao tih para.

Proslo je dosta vremena, bio sam aktivan godinu-dve, od tog auta sam izvukao tu sicu i ostao bez ikakvih dokaza. Tako da jbg

znam da nije sve u parama, ali kad se setim koliko sam radio da bi kupio auto, a verovatno si se i ti namucio, ne bi mu oprostio i za operaciju da su mu trebale

Tada sam imao oko 21 god, pa sad vidi koliko ti treba da steknes 3500 eur........naradis se kao magarac i onda ti to neko uzme, a ti hoces posteno.

Ma nisu lose ove Dr. Tuborgove metode sa oslepljivanjem......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osveta je najslađa kada se služi hladna. :) Kud ćeš hladniju nego posle 7g.

Jedino pripazi da se na taj telefon nije javio neko drugi, pošto su brojeve počeli da vrte u krug.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda prodaje još neki auto, nađete se na starom mestu. On sa ženom ti sa još par motki i kompenzuješ troškove sa malo kamate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je da se malo vise potrudis i resio bi sve ... posle toliko godina malo je kasno da ga juris da ti vrati pare, mozes samo da ga polomis, mozda je i sto kazu broj kod nekog drugog, ali mozes da proveris, poseljes mu poruku koja je zadnja cena za auto i te fore, ako ti odgovori, kazes da si zaboravio koji je tacno auto u pitanju, pa da si zainteresovan i na kraju kad se nadjete znas sta ti je ciniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Privatni dug ne zastareva, to moras da znas! Samo se uracunava kamata!

A sta je bio problem sa golfom, jeli bio stranac, kraden ili sta vec pa je morao u kobasice?

Broj je mreza verovatno dala nekom drugom, obnavljaju oni brojeve tako, ali stoi da ne, proguglaj, mozda naletis na nesto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Privatni dug ne zastareva, to moras da znas! Samo se uracunava kamata!

A sta je bio problem sa golfom, jeli bio stranac, kraden ili sta vec pa je morao u kobasice?

Broj je mreza verovatno dala nekom drugom, obnavljaju oni brojeve tako, ali stoi da ne, proguglaj, mozda naletis na nesto!

Pa verovatno stranac, kada sam ga proverio u terminalu izbacivao je nekog forda, a ne golfa...ko zna od cega su tablice bile i sta je sve tu smuljano bilo. Ali verujem da je to neki lanac prevaranata, jer ne moze 1 covek sve to da napravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika svedoci kako polako ali sigurno stice popularnost medju lopvima tockova i Fiat 500L

07112012328.jpg

I naravno diskovima na cigle da ga stoka upropasti jos vise.

Baš sam gledao ovog juče, još tužnije izgleda uživo i još ljudi zagledaju da vide na šta liči nov auto i zgroze se kad vide felne,tj da ih nema. A ovaj crni i još par komada rednovnih 500l ispred Arene su sklonjeni sa parkinga, verovatno da ih ne bi snašla ista sudbina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si to da prijaviš i u isto vreme se i sam angažuješ da saznaš šta je sa parama, svaki broj može da se prati i locira..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostao bi onda i bez 500 evra, sad mu je šansa da sve vrati. Mada toliko da bude glup i da zadrži staru karticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...