Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

ca8afd22ecbf4622d6022797bcaacd07.jpg

 

Ovo sam zatekao jutros. Prijavio policiji, uradili zapisnik.. imam Cobru..
Usput sam video da fali i prskalica..


0063d155024c0464c600d04087ab0ccd.jpg

 

 

Edited by neshaoct
sredio slike

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, voodoons said:

Ovo sam zatekao jutros. Prijavio policiji, uradili zapisnik.. imam Cobru..
Usput sam video da fali i prskalica..

vidim da su rupu izbusili iz 4-og puta, maleri neki :)

 

elem, kuma mi ima Jetu, svu mogucu plastiku su pokrali sa nje, pocevsi od znaka pa do onih plastika za maglenke

I tockove su joj jednom maznuli

 

Sreca pa placa kasko vec godinama pa joj nadoknade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maleri? Druže, jedini maler ovde sam ja i moj auto. A tom sto ti kažeš maleru bih polomio svih 10 prstiju pa posle nosom da obija.

 

 

 

 

Edited by neshaoct
skinut citat posta koji je ionako odmah iznad

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, voodoons said:

Maleri? Druže, jedini maler ovde sam ja i moj auto. A tom sto ti kažeš maleru bih polomio svih 10 prstiju pa posle nosom da obija..

Svi mi možemo sad ovde mnogo da popujemo, ali kupovinom Golfa kupuješ magnet za lopove, toga si bio svestan.

Dobro je da nije dobio noge, tu je još uvek, šteta je par stotina evra.

 

Iako se ponekad dobija privid da nam dobro ide mi smo i dalje veoma siromašno društvo, krađa auta od 3000 evra (naročito iz VW grupacije) je "normalna" stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da im se skracuje ruka za kradju bili bi mnogo civilizovaniji. Stoka smrdljiva.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svi mi možemo sad ovde mnogo da popujemo, ali kupovinom Golfa kupuješ magnet za lopove, toga si bio svestan.
Dobro je da nije dobio noge, tu je još uvek, šteta je par stotina evra.
 
Iako se ponekad dobija privid da nam dobro ide mi smo i dalje veoma siromašno društvo, krađa auta od 3000 evra (naročito iz VW grupacije) je "normalna" stvar.

I pre ovog golfa 5 sam imao golfa 5, tad je bio još mladji kad sam ga uzeo nego ovaj..
Znam da se krade audi, vw, renault pa i sve ostalo. Tetki od drugara su ukrali Grande Punto ispred zgrade preko noći... nema tu pravila... ovo nije auto koji se krade radi otkupa ili otudjenja u inostranstvo, ovako nešto ide u kobasice a to može svakom da se desi..
Dosad sam smatrao da kradu profesionalci koji će postojanje ozbiljnog alarma zaobici i traziti lakši plen ili ga terati na kamion. Ovo je očigledno bio amater a tome se bas i nisam nadao.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se krade, a nisu ni svi lopovi profi. Nekad hoce da ukradu nesto iz auta, recimo volan, radio, navigaciju i tako.

Tako da ako mogu da raskomadaju nesto na licu mesta ne moraju da se zajebavaju sa kradjom celog auta.

 

2019-04-09-16-620x350.jpg

1554841933007-2019-04-09-16-830x0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ovo oni Bosanci iz Trebinja sto su dosli u posetu u NS :) 

oljustise coveku auto na parkingu kao dobar dan

mislim da je Novo Naselje u pitanju

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa i ja sam na Novom Naselju, samo drugi kraj Naselja.. nije da nema policije noću, ima dosta patrola, šetaju se ali eto opet ima svačeg...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja brinem za tazbinu, zato nisam ni hteo na Novo Naselje... A svi živi Novosađani ga nahvališe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno, sto je veća koncentracija ljudi, veća je mogućnost kriminala. Ali ja Novo Naselje ne bih menjao za bilo koji deo grada ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo je kada si lokalac i zivis godinama pa znas dosta ljudi, a znas i mikrolokacije za parking recimo gde je auto recimo i osvetljen i pod kamerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minutes ago, voodoons said:

Ali ja Novo Naselje ne bih menjao za bilo koji deo grada

E to kazu i ovi sto zive tamo i ovi sto su se odselili sa Naselja :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/10/2019 at 11:19 PM, andreja.micovic said:

Ja brinem za tazbinu, zato nisam ni hteo na Novo Naselje... A svi živi Novosađani ga nahvališe...

ja sam isto sa N NAselja, realno, to je pored LImana i Bulevara jedini deo grada koji je planski gradjen i odlicno napravljen za gradski zivot. Imas planski gradjene zgrade, siroke ulice, osvetljene parkinge, zelenilo, vrtice, dom zdravlja, skola....

 

E sad, gde ima puno ljudi ima i puno auta, puno auta znaci i mamac za narkose, klince i sve one koji sutra hoce 20-40e zarade.

A krade se svasta, sta se "naruci" u tom trenutku. Eno kod nas na parkingu su poskidali sve znakove sa tockova gde su mogli i koji su bili ok. Realno, kod mene na parkingu ima i par novih auta i jos su tamo :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da se upišem... Ostadoh bez poklopaca felni :rant:

Dal na Limanu ili na Bulevaru Evrope...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...