Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

A ja verujem da ih nije krao niko za sebe...pre ce biti da su za prodaju, za 200-300 dinara😕

U svakom slucaju, obraticu paznju ako naletim negde. ..Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gagad

 

Možda osvanu ovde:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/71532-sve-vrste-cepova-za-felnelajsnimaskibrisacavetrobrana/

 

Mada, možda grešim, nikako da napišu odakle im svi mogući poklopci, ratkapne i ostalo...pa eto...stoji tema do ponoći.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvatam sebe kako šetam ulicama i zveram ljudima u ratkapne ...

I pre neki dan, u mojoj ulici, vidim auto sa poznatim ratkapnama ...

 

20160502_183455.jpg

 

Pomislim - ovaj je luđi i od mene, ako je sa "mojim" ratkapnama došao u ulicu gde ih je i uzeo ...

Oblik isti, Michelin znak ... malo su mi samo nešto bile neobične ...

I brzo uporedim sa starom fotografijom ... kad ono - ZAMALO - moje su imale 9 krakova, ove imaju sedam.

Zamalo pa dobro ... potraga se nastavlja ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros silazim i neka komšinica, baba, jaoooo, pa jel znaš šta se desilo, pre neki dan ukrali komšiji sa četvrtog sprata auto :D

Baba videla policiju pa mora da bude u toku :)

 

U ponedeljak uveče munuli mu Golfa IV, izdržao je dve godine na parkingu i preksinoć "dobio noge"

Kad sretnem komšu, baš ću ga pitati da li je imao neku zaštitu ili slično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dok sam imao peticu (takođe benzinca) nisam prvih mesec dana spavao, skakao sam na svaki šum , iako sam imao alarm i imobilajzer

U poslednje vreme se Insignije opasno kradu. Digli jednoj devojci koja je kupila kod nas pre dva meseca, a auto bio poklon od sada već pokojne joj mame. Tuga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nocas sam imao kosmar da su mi ukrali auto, ne pamtim da mi je ikada bila gora noc, verovatno je to produkt sto sam nocas pakovao neke kljuceve za stila, kako sam bio srecan kad sam video stila jutros kroz prozor. Stvarno ne znam kako je tim ljudima kad stvarno skontaju da su im ukrali auto, ja bi crkao.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad neću skontati zašto neko, kad već ima mogućnosti da kupi i vozi automobil koji je lepljiv za lopove, ne uzme kasko sa krađom i mirno spava

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, totti said:

Ja dok sam imao peticu (takođe benzinca) nisam prvih mesec dana spavao, skakao sam na svaki šum emoji3.png , iako sam imao alarm i imobilajzer emoji52.png

U poslednje vreme se Insignije opasno kradu. Digli jednoj devojci koja je kupila kod nas pre dva meseca, a auto bio poklon od sada već pokojne joj mame. Tuga... emoji53.png

Skoro sam video u polovnim automobilima oglas za insigniju karavan u kojoj pise da je u pitanju potraznja jer je ukradena.. bas uz taj detalj da je to od pokojne majke. Mora da je to ta devojka. Uzas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

a sta mislite ko je ludji -- jel ovi sto skidaju po narudzbini ili likovi koji od njih i DALJE NARUCUJU ROBU. alo breeee , pa sve dok robu narucujete od takvih drugi ce plakati - e jadna Srbijo ........

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svuda kradu, svuda naručuju  i na zapadu i na istoku evrope. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sinoć probali da obiju Iveca,vidi se da je radio šrafciger po bravi,verovatno neki lokalni klošar probao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...