Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Komšiji ukrali bajs iz hodnika,sa trećeg sprata.Bio vezan onom sajlom za gelender,ostala samo presečena sajla  :turned: Niko ništa čuo niko ništa video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije izgleda neka organizacija  :laughing: sinoć još dve u zgradi pored,od toga je jedna dečija sa pomoćnim točkovima koja ne vredi ni 60€  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima jedan lik u pancevu ugradjuje neke sprave u auto sto kad vi zakljucate auto i ako vam neko upadne odmah vas auto zove na fon a on ne moze upaliti auto posle vi samo resetujete uredjaj i vozite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta kad si zauzet ? :D

Imaš pejdžere koji se dograde na postojeći alarm. Kad se aktivira alarm predžer signalizira. Domet je par stotina metara.

Imamo na dvoje kola i savršeno rade.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma šta da jajarim i skidam katalizatore...

 

Evo, sad čujem da su i Insignije počele da se kradu.

Evo samo da se nadovezem na gosn tottijev post...kolega pre 3 meseca odlazio iz firme i dobio fine parice i kupio insigniu 2012 godiste...i evo juce mu je ukradu u pola 12 uvece ispred zgrade na nbgd...jbg smorio se a i ja sam...dal se to preprodaje dalje ili je otislo u delove ko zna...eh..

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/11/2016 at 9:28 PM, shortee said:

Evo samo da se nadovezem na gosn tottijev post...kolega pre 3 meseca odlazio iz firme i dobio fine parice i kupio insigniu 2012 godiste...i evo juce mu je ukradu u pola 12 uvece ispred zgrade na nbgd...jbg smorio se a i ja sam...dal se to preprodaje dalje ili je otislo u delove ko zna...eh..

 

Jel imao neku zastitu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko mi je rekao imao je alarm i nista vise...al jbg nije to jugo da se tek tako otvori i ukrade mada izgleda sve moze da se mazne kad ce oce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otvore oni brže nego vlasnik sa ključem.

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo broj lik ze zove Dejan, iz Panceva kazite da ste po preporuci od Nemanje zbog cene ako planirate da radite, 063-8000-196 / 064-179-2660

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li postoji nesto sto moze da utice da se srafovi sami od sebe odvrnu? Sva cetiri na jednom tocku. Sve felne balansirane, uradjena optika skoro, Stilo miran ko bubica na 170 po satu. Nisam ih sam zavrtao, svaki put vulkanizer.

Ozbiljno sumljam da neko pokusava da skine 4 nove dunlopke.

Nadao sam se da 15" gume nisu atraktivne za kradju, pogotovu sto su i felne iako alu, neatrkativne... Ali, teska vremena stigla. Idu sigurnosni sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma bre, koja je sansa da ti se odvrnu sva 4 srafa na istom tocku? :D mislim da nema sanse, pre ce biti da neko nesto radi oko njih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je krenulo ovo vraćanje na letnje ulice se pune šrafova / brezona. Nije isključeno da nije dotegao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put sam mislio da je zajebo lokalni vulkanizer koji mi je samo zamenio tockove. Srafovi bili otpusteni, jedan falio. Sreca nisam pomenuo nista coveku. Nakon toga sam u Agrohimu dokupio 2 nove gume, uradio balans i optiku, pre 15ak dana.

Zena mi prijavila juce i danas da joj cagrlja u voznji ponovo. Ja iskljucio tocak, mislio nema sanse opet. Isprobao, i zvuk klopara u leru i kod promene dinamike, usporavanje/ubrzavanje. Odma kljucem proverim sve tockove, i samo predni desni opet uspedoh da dotegnem solidno. Naravno, zvuka vise nema...

Tesko da dva puta nije dotegnuto.

Ili neko pokusava da skine tockove, pa ne uspe ili me neko zajebava ili ima nesto protiv mene ili tocak prolupao. Moram proveriti je l' me zena zivotno osigurala...

Edited by Mel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo zadnje.

Ovo predzadnje i pre toga.

Ovi što skidaju uglavnom i skinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricao mi je nas kolega Branko da je imao identicnu situaciju na svom Stilu. Isto mu je padalo na pamet sto i tebi, jer se ponavljalo, obilazio majstora...

Cini mi se da mi rece da je problem resio rotacijom srafova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

update:
Zovnem majstora koji je prvi video da je tocak otpusten, i iz evidencije mi rece da je taj put bio prednji levi. Juce sam nasao prednji desni u tom stanju.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros primetio da su mi skinute sve četiri ratkapne sa Stila ispred zgrade u sred grada Smedereva, u Ulici Vojvode Mišića.

Ne volim lopove bilo kog kalibra, ali od tih sitnih mi je muka.

I baš mi se nešto napenalilo da ih nađem, pa mi treba pomoć. Nemam baš najbolju fotku, ali mislim da su ratkapne dovoljno prepoznatljive. Ne verujem da su prodate negde, stare su. Pretpostavljam da ih je neko uzeo za sebe i da se mogu naći negde u gradu ili po okolini.

Zato vas molim, bacite pogled na ovu sliku, zapamtite kako izgledaju, pa ... dok se vozite, možda vam zapadne za oko ...

Čepovi su kod mene bili Michelin, verujem da su tako i ostali.

 

cxcb88061.jpgcxcb88063.jpg

 

Unapred hvala na pomoći.

Gaga

p.s. možete mi javiti i na br. tel. 064 6511878

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...