Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Da ja zaradjujem 26000din mesecno, ne bih se tu druzio sa vama :laughing: Ali inace da, bio bih uspesan u tome jer Zastavina vozila i starije Fiate znam da otvorim za do 30ak sekundi bez ikakvih ostecenja :D Ipak ja postujem onu, nemoj drugima ciniti sto ne zelis da tebi drugi cine ;)

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yugu sa novcicem ili bilo kojim klucem otvoris gepek pruzis ruku unutra i otvoris vrata.Pa da tridesetal sekundi i u autu si. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To moze na iznjakanoj bravi, na redovnoj ne pali, pogotovo ne kod novijih koji koriste ovaj moderniji dvostrani kljuc, barem ne bez ostecenja, kod mene i sa kljucem jedva otkljucas vrata :laughing: Brze mi na "silu" da ga otvorim nego sa kljucem  :laughing: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da u danasnje vreme ovakve kradje nisu ogranicene samo na narkomane nego i na klince koji jednostavno zele neku kintu... Da je neko stariji, verovatno bi makao i akumulator i slicne stvari koje je teze sakriti. Realno gledano, kriminal je puno isplativiji od postenog rada. Da neko malo razmislja, uzeo bi jedan auto na dan, maznes akumulator i rezervni tocak ili dva auta po jedan akumulator. Ako i das akumulator u otpad, dobijes 500+din, ladno mozes da zaradis 1000din na dan tj noc za 1h posla... Da ne radis nedeljom, opet bi skupio 26000 mesecno sto je dobra plata za danasnje vreme a neki bolji akumulator mozes i da prodas i skuplje...

Pa taj klinac sigurno ne hrani zenu i decu,tako da to opet ode na opijate. :D

 

Ćaletu kad su iz kamiona diglli sav alat (hilti,sekač za keramiku,dve aku busilice,i dva kofera sitnog alata),pocepali ceradu umesto da samo otkače sa alki oni nozem rasekli cearu i napravili i trošak za ceradu.

 

Meni kad su digli skuter,ja ga vezao onom sajlom za bajs za gelender u zgradi,dzabe ujutru našao samo presečenu sajlu.

 

Neko nam vec 3 puta krade ogledalo iz lifta  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja bas pre neko vece skinuo plocicu (iz punta), burazer kad je video kao "pa dal mislis da to jos uvek rade" ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najgore je sto sam dan pre toga kupio nov player.

Verujem da ce da zavrsi na oglasima ili na bubanj potoku.

 

 

Na oglasima neće. Narkić ili neki klinja su to odradili, prodao prvom poznaniku i kupio sebi dop ili potrosio na klinke i cuge ...

A poznanik sretan što je za 20-30e došao do Sony-ja

Zato ja ništa ne ostavljam u autu, pogotovo ne vredno...

 

Dobro si me podsetio da osiguram stakla! 

:)

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima da se poruci preko kineza mini GPS uredjaji, tutnes u player i negde zavuces u auto jos jedan, posle lagano nadjes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad mi cale javio da nema plocice od plejera u puntu, sinoc neko iz dvorista ukrao!!! U jbnom rusnju, na kraju jedne sporedne ulice i da tu neko dodje i da ukrade?? Ne mogu da verujem

Mozda su krenuli neki klinci narkomancici to da rade, ne znam dal da molim boga da ih nadjem ili ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to obili bravu od suvozaca!! Plejer pionir od pre 10g, znaci nema ni usb, samo cd i neko je meni napravio stetu, rizikovao da ostane u kolicima ako ga uhvate.. da bi na kraju verovatno bacio plocicu u kontenjer posto nece moci da proda

I kako se bas poklopilo da to vece legnem ranije posto sam bio umoran, a ne pamtim kad sam pre toga legao pre 3 sata.. zaspao pre 4......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo bas sad cale dosao iz grada pa sam video

Ipak su ceo cd player iscupali

Ima ogrebotina od srafcigera

Brava skroz ostecena i ne moze kljuc da se ubaci vise

Ne razumem kako su to napravili, gurnes srafciger sjebes bravu i otvoris kola?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to je najgore,a ako dobije 1000 din to je to, a napravi mi stetu.. ruke mu se osusile! Sto se kaze, pustio sam buvu :D pa ako neko nesto sazna, da ga malo naucimo pameti.. al samo malo, npr da ne moze vise da se krece, nista vise.. nisam ja neko zlopamtilo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre mesec dana lik je poskidao sve kameresa jedne prodavnice i ulaza u moju zgradu! I to u 22.30, bez maske i rukavica! Jos dok je skidao - čupao iz zida jedna mu je zabeležila krupan plan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusanov Zakonik

 

45. O lopovima i razbojnicima: Zapoveda carstvo mi: Po svima zemljama, i po gradovima, i po župama i po krajištima lopova i razbojnika da nije ni u čijem predelu. I ovim načinom da se ukine krađa i razbojništvo; U kojem se selu nađe lopov ili razbojnik, to selo da se raspe, a razbojnik da se strmoglav obesi, a lopov da se oslepi.

Edited by jtds

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...