Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Kolege,opet u nasem dragom Brace Jerkovicu operisu drugovi kriminalci ( a i komunalci al to cu u drugoj temi)...komsiji pre 4 dana sve 4 nove letnje 17'' ce preko noci nestale,nekom coveku rasturise pickap zbog alata a evo meni sinoc neko pocupao krovnu antenu za radio...e sad ostali su srafovi u krovu dakle taj neko je samo stap iscupao i polomio zabice okolo....jel ima neko od kolega polovnu da prodaje u pitanju je mk2 iz 2003 godine.

 

Hvala

 

Pozdrav,.

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

U majku im. Ja sam stavio neku custom antenu, valjda nece niko da mi je skida :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja gledam po netu da nadjem samo stap valjda ce da pasuje na taj patrljak sto je ostao na krovu...ako moram da provlacim nov kabl i sve novo onda jbs poso "D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kad sam uzeo Puntica imao sam neku S anetnu. Tacnije, samo stap nije valjao i nije lepo hvatao. Stavio moj stap i sada radi odlicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne znam videcu danas sutra sa da radim valjda moze svaki stap da pasuje...imam lemilicu ako treba nesto da pripomognem ☺

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 90% moze svaki. Samo gledaj da je uzi ulaz (navoj), posto ja na autu imam deblji pa sam morao da pravim navoj koji deblji pretvara u tanji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad sam gledao mora cela antena stoka slomila sve dakle i da kupim samo stap nemam dje da utaknem jbg...ako ima neko od kolega polovnu neku nek se javi hvala pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas kradu akumulatore, u SAD baterije iz hibrida

 

116679-toyota%20prius%201.jpg

 
Često čujemo od komšija, ili pročitamo na internetu da nas je zadesio jos jedan talas krađe akumulatora iz automobila. U SAD, ovaj stil je podignut na novi nivo. Lopovi su počeli da kradu baterije iz hibridnih automobila, pre svega iz Toyote Prius. Jedan od vlasnika hibrida iz San Franciska, John Nahhed, zatekao je svoj Prius sa razbijenim staklom na poklopcu prtljažnika. Kako je izjavio za lokalne medije, umesto uobičajene krađe nekog predmeta iz prtljažnika, lopovi su odneli Nikl-Metal-Hidridnu bateriju koja je teška oko 65 kg. Posle krađe jednog od ključnih delova za pokretanje vozila, začuđeni vlasnik nije imao nijednu opciju, osim da pozove šlep službu koja će odneti auto do servisa.
Sledeće iznenađenje je usledilo posle razgovora sa osiguravajućom kompanijom, koja ga je obavestila da njegov slučaj nije jedini na kojem rade u ovom gradu. Deinastalacija baterije iz Priusa nije jednostavna poput skidanja klema sa Skale 55, pa je i policija u San Francisku postala zainteresovana za novu metu krađe jer se najverovatnije radi o organizovanoj grupi.
 
preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa FB-a

 

Megan_2.jpg

 

Dragi svi,
Danas nam je UKRADEN AUTO marke Megan 2 1,5dci. Tacnije, ukraden je u 4:23h izjutra na Novom Beogradu ispred naseg ulaza. 
 
Kada smo legli da spavamo, kasno, kao po obicaju, dva minuta kasnije culi smo kako nam neko pali auto. Skocili smo i trkom otisli do prozora i imali smo, naravno, sta da vidimo... Nas auto kako odlazi u nama tada, da naglasim, poznatom pravcu.
 
Nije prosao minut kako smo zvali policiju i sve im rekli kako se i sta desilo, na sta su oni rekli da dodjemo u mup da napravimo zapisnik... zamisli, ZAPISNIK, dok neko tamo odlazi sa nasim kolima. Uredno je rekao da ce da obavesti ostale o nemilom dogadjaju u sta smo se uverili da nije jer nigde ni jedne patrole nije bilo! Dobili su najbitniju informaciju, a to je u kom se smeru krece i kojom ulicom NAS UKRADEN AUTO. Njihovo je bilo samo da se obaveste dezurne patrole, sto se verujem nije ni desilo. Od strane inspektora smo dobili samo "Oprostite se od automobila, sad je negde u delovima" (mozda ne bi bio da ste radili svoj posao i da vas je i malo briga), kao i "Pa sta vi sada hocete...sto niste stavili lavlju kandzu ili tako nesto" (hocemo da radite svoj posao i da manje brinete sta jesmo ili nismo uradili), kao i "Moze da se desi da vam traze otkup u visini 1/3 od ukupne vrednosti automobila"... I tako, umesto da hvataju prave, oni zatvaraju nevine ljude koji imaju jedva neki mali prekrsaj. Zato smo tu gde jesmo i treba tu i da ostanemo.
 
Kako nada poslednja umire, molim vas da ukoliko neko primeti ovaj auto negde... Ili ako cuje nesto da nam javi!
 
Ljudi, hvala unapred! Ljubimo vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izlazim danas sa posla, prilazim autu i imam sta da vidim, drpili mi poklopce sa sva 4 tocka. Mislim, jesu li toliko odlepili kad kradu ove plastike sa tockova ili sta.

73b14c3324748ad6c2d5fbdd0ffe145c.jpg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smrt lopovima i stoki koja nam obija i unistava nasa lepa kola...ja antenu za kola nabavio koju su mi nedavno ukrali i zasrafio sam je metodom swarceneger ☺ nadam se da ce ti ljudi naci svoj auto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa prljave gaće bi ti ukrali a ne poklopce.  :thumbdown:

Šta da ti kažem, samo dobrodošao u klub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj mi broj da mogu da te zovem za otkup  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se desilo na Limanu III, ko pozna ovaj deo NS, zna da ima narkića,, možda mu treba za jedan dnevni dop ili možda moje poklopce sutra nadjem na pijaci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Narkomani nisu problem, njh barem ima u izobilju.

Po dva dolaze na jedan registrovan auto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...