Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Evo,nocas ostah bez nekih 8 litara goriva,ostala samo rezerva. Bezanijska kosa,parking kod zgrade,pod prozorima...ali,ne vredi... Cep rezervoara uredno otkljucan i ostavljen kod tocka. Nema tragova obijanja...a,mozda ima i neka fora da ga skinu bez diranja bravice,'bem li ga. Komsija s prozora gleda i ukapira sta se desilo...kaze da cesto tu kradu gorivo,njemu i drugima koji voze Punta i da imam srece sto mi se to prvi put desava. Jednom od njih su par puta krali rezervni tocak,a prva pomoc je vec standardna prica. Sta reci...tuzno,stvarno. Kazem mu,jedino da napravimo neku sacekusu...ovako,sve sto mozemo je da svako jutro molimo Boga da je sve na svom mestu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako nije sto se tih sacekusa tice, naravno da bi mi bilo draze da ga dohvatim svojim rukama nego bilo koje obestecenje da mi daje, ali znam neke likove koji su ranije radili svasta sto netreba i ponekad i digli neki krs, cisto za prevoz od tacke A do tacke B ne za prodaju. E kada neki krs nebi mogao da upali ili cnesto slicno, oni bi ga upalili sami, ali upaljacem. Poenta ovog posta je OSVETA i sa druge strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas u sred bela dana ostao bez kapica i to bez 2 prednje sa kojih mi nisu ispali Fiatovi znakovi ... na 100 metara od policijske stanice, otisao do vipa da platim racun i u roku od 5 minuta ostao bez kapica, kad sam se vratio odmah sam primetio da fale ali nisam imao koga da premlatim ... :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta reci,kradja ce biti sve vise i vise,dolazi sve crnje i crnje vreme,neko vece komsinici obili kiosk i dosta robe pokrali,uzas

a o kradji na autima i izvalcenja goriva iz rezervoara da i ne pricamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto mi se nasao o5 na meti lopova sad u subotu negde oko pola 6 ujutro.Vrata od gornje terase su bila otvorena i cale cuje da je neshto puklo,izadje na terasu i vidi lika negde oko 30-35godina kako vuce kao konj kvaku na predjim desnim vratima,pita ga cale shta to radi on mu kaze shta te zanima gledaj radi ti svoj posao ja cu svoj,cale mu kaze pa zanima me jer obijas moja kola,i rece mu da ce zvati policiju,lopov kaze zovi iz slobodno,cale kad je cuo rece mu da dok ne stigne policija da ce on da sidje dole da mu presudi,kad lopov pobeze,sutra mi komsija kaze da se vratio posle i sat vremena stajao pored njegovog prozora i gledao u kola.Steta je da je puklo nesto unutar one kvake i ne mogu spolja da otvorim vrata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bukvalno ti dođe da uzmeš pušku i onda da skidaš sa prozora ko naiđe..Ovakav bezobrazluk još nisam video! Aj bar da je pobegao kad ga je pitao šta radi, a ovako stvarno nije realno. Inače, ja nisam za fizičko obračunavanje i upotrebu sile, ali definitivno nema druge nego da se uvedu zakoni kod nas kao u Teksasu pa kad ti neko uđe u dvorište da možeš slobodno da ga obesiš i prijaviš ujutru policiji, ovo prelazi svaku meru. Kod mene u ulici u dve kuće upali, u obe drogirali pse nekim sprejevima da ne laju i pokupili sve što su našli, a ostalo polupali..tuga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kad je u dvoristu polomi mu noge i izbaci ga na ulicu i ne prijavljuj, najveci je problem sto ne mozes da ih vidis i cujes, imaju dosta pomagala, a i cesto ih ima vise, pa ako jednog prekines u poslu drugi je tu negde da te sjebe s` ledja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo americki zakon...Lepo kaze covek. Bez toga se ovi nasi "kriminalci" nikad nece smiriti.

Milicija, mrzi ih sto su zivi... A i zakon ih ne tera da rade, nisu u obavezi nista da urade za takve "sitnice" i tu je pravdi kraj.

Samo ubiti Boga u skotu kad ga vec tako neko vidi i praviti se blesav. Pa nek on dokazuje ko ga je i zasto odvalio od batina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se u ovoj lopovskoj drzavi uskoro nesto ne promeni, koliko vidim doci ce vreme da ce covek morati da gleda kako mu obijaju kola i jos da cuti ida se pravi lud da nebi dobio batine :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro mi prepricavao drugar kako je neki ganci njegovom drugaru izbacio Ladu iz brzine i izgurao na put da se ne cuje kako je pali i ovaj cuo da pas laje i istrcao, pa krenuo da ga juri i spotakne se, a ima ga 120kg, pa se oljusti sve i ode kolima do cigan male i sakrije se i cekao jedno 15min i ovaj naidje, kaze boga je ubio u njemu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre neki dan parkirao kola kod Arene na par sati (21-01h) i vraćam se i nedostaju sva četri ventila na gumama :wallbash: Baš bih voleo da vidim genija koji se bavi krađom tih gluposti kada su nove u prodavnici 200din. Šteta samo što su ove moje bile stvarno prelepe i hromirane i baš sam bio zadovoljan sa njima kako izgledaju :wacko: Juče sam pregledao sve žive prodavnice na internetu i uživo i nigde ništa slično nema pa sam uzeo neke metalne, bar da ne bude crn poklopac na metalik sivim felnama pa mi bar neće biti žao ako odu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros sam zatekao u Kraljevu gadan prizor i slikao ga, ali zaboravih fotoaparat u kolima, pa ću čas da siđem da ga uzmem... Novi Mondeo karavan, Francuske tablice... Skinuli sve 4 felne, naboli auto na kamen po sredini, prednji deo poboden u zemlju, šoferka prednja udarena pretpostavljam ključem za odvijanje šrafova na točkovima, zadnja šoferka pukla cela, oba fara razbijena, migavci sa strane razbijeni i auto izudaran na par mesta sa strane po vratima, krila ulubljena, a lik čiji je auto samo što ne zaplače, tuga koji prizor... Da li se nekome zamerio, to mi je malo diskutabilno, pošto je auto sa Francuskim tablama ili su budale bile drogirane ili isfrustrirane, to ne znam, ali brate da zatekneš auto u takvom stanju, baš nema smisla, da ti ne bude žao da potrošiš metak na takve debile koji tako nešto mogu da urade..

edit: evo je slika

IMG_1422.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIje ovo neki lopov, ovaj nekom nesto duzan ili je neko jako ljubomoran na njega, ali sve u svemu zalosno, da zateknem ovako svoj auto mislim da bi i ja umro pored njega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno ljudi nisu ni hteli da se mešaju, tako bar većina reaguje.. Bitno im je da ne diraju njihovo, a za tuđe ih baš briga. Ne verujem da su baš slučajno ovo uradili na kolima. Sigurno se nekom zamerio čovek, ajde za felne i da razumem što kradu, ali ostalo uništavanje samo privlači pažnju i zaista ne vidim kakvu dobit imaju obični lopovi.

Nema druge nego čekati sa puškom ispred kola kako je krenulo. Ili odraditi rat style styling :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bracu" Amere mrzim ali obozavam njihove zakone! Privatna svojina je zakon!

Kod nas je najveci problem sto Policija uopste ne radi ono za sta je placena! (cast izuzetcima iz saobracajne koji cak i rade prekovremeno naravno u svoju korist)

Za sitne stvari ako uopste i dodju eventualno naprave zapisnik i tu je kraj!

Prijatelji vec dva puta uhvatili lopove na delu i zvali policiju, dosli uzeli podatke od lopova i jos ih pitali da li je prema njima izvrsen neki vid fizickog nasilja!!!!! Kazu za stetu manju od 20 000 dinara im ne mogu apsolutno nista ali ako ih neko tko ih zatekne na delu samo osamari onda je taj nahebao! Dakle ako uhvatis lopove i isprebijas ih, veoma lako ti se moze desiti da da do kraja zivota radis za njih jer oni nisu u stanju da vise rade (kradu) jer si ih izlomio, iako si i ti i svedoci tvrdili da je on pao niz stepenice dok je bezao!

Dakle problem kradja je samo zakon koji je los i jos losije se primenjuje jer oni koji su placeni za to nista ne rade ako bas ne moraju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Bracu" Amere mrzim ali obozavam njihove zakone! Privatna svojina je zakon!

Kod nas je najveci problem sto Policija uopste ne radi ono za sta je placena! (cast izuzetcima iz saobracajne koji cak i rade prekovremeno naravno u svoju korist)

Za sitne stvari ako uopste i dodju eventualno naprave zapisnik i tu je kraj!

Prijatelji vec dva puta uhvatili lopove na delu i zvali policiju, dosli uzeli podatke od lopova i jos ih pitali da li je prema njima izvrsen neki vid fizickog nasilja!!!!! Kazu za stetu manju od 20 000 dinara im ne mogu apsolutno nista ali ako ih neko tko ih zatekne na delu samo osamari onda je taj nahebao! Dakle ako uhvatis lopove i isprebijas ih, veoma lako ti se moze desiti da da do kraja zivota radis za njih jer oni nisu u stanju da vise rade (kradu) jer si ih izlomio, iako si i ti i svedoci tvrdili da je on pao niz stepenice dok je bezao!

Dakle problem kradja je samo zakon koji je los i jos losije se primenjuje jer oni koji su placeni za to nista ne rade ako bas ne moraju!

Slažem se u potpunosti. Ako bude neka peticija za uvođenje Teksaškog zakona obavezno je potpisujem! Pa da vidimo da li će onda biti krađa kada provalnik ne zna da li će ti živ izaći iz kuće..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...