Jump to content
FAS Goran
oktopod

Povećan broj krađa?

Recommended Posts

Kolko parica kostaju neki pristojni sigurnosni srafovi ?

 

Kontam na svakom tocku po jedan a ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 ... za svaki tocak po jedan ide, ali kod nas izgleda da je najbolje da covek kupi 4 kompleta sa razlicitim kljucevima, pa da na svakoj felni ima 4 razlicita srafa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jel zna neko tacan korak i navoj za srafove sa stila ?  Tj sta je potrebno gledati kad se kupuju ?

 

Pozic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dimenzije za stila, ali znam sta treba gledati. Ako su ti alu felne bilo bi najbolje da ti je sifra sa spoljasnje strane srafa, tako da mu ne mogu prici bilo kakvim klestima (jer su srafovi u rupama). Ako su ti celicne onda je najbolje da su sa spoljasnje strane srafovi okrugli, jer ako nisu okrugli onda se lako skidaju obicnim vodoinstalaterskim papagajkama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo off u odnosu na srafove al u vezi obijanja auta.

Pre mnogo godina, 1994-1996, u jednoj ulici se "klinci" skupili i odradili jedno 7,8 yugica,stojadina, zastave, lade.....sve redom....uzimali samo kasetofone.

Ujutru komsa izlazi svi okupljeni oko svojih auta kukaju kako im obivene brave, polomljeni leptir prozori....vicu svi u glas kako im ukrali radio kasetofone, a taj komsa ide i vice hehehehe bas me briga ja nisam ni imao kasetofon, otvara vec obijena vrata a na sred sedista jedno veliko njesra......mislim da se pokajao sto nije imao bilo kakav kasetofon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja mislim da je razlog skidanja stranacki. Znam da nije mesto politici ovde, ali evo cime se doticni bavi, pa je to mozda i razlog za ovako nesto, a mozda je samo bio random tip kome su skinuli tockove

http://www.teleprompter.rs/prolupali-otkrivene-tajne-poruke-glavnog-odbora-sns-a.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
Evo i ja mislim da je razlog skidanja stranacki. Znam da nije mesto politici ovde, ali evo cime se doticni bavi, pa je to mozda i razlog za ovako nesto, a mozda je samo bio random tip kome su skinuli tockove

http://www.teleprompter.rs/prolupali-otkrivene-tajne-poruke-glavnog-odbora-sns-a.html

Ovaj je izgleda direktor njihovih bot-ova. Za ovakvu izjavu i glupost, odnosno bezobrazluk da ovakve instrukcije daje polu javno, trebalo bi mu najmanje skinuti lak sa kola a ne samo tockove.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije cudo da se megani kradu.na meti su renoovi automobili na kartice obzirom da su slabo obezbedjeni pa se kradu zbog radi delova.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se namerace nema te zastite koja ce ti spasti auto... Mom ujaku su pre 5 godina ukrali novu toyotu, inace covek je auto parkirao u garazu (silaz u garazu je nizbrdica) a ispred ulaza  u garazu bila peglica, peglicu su rucno preneli malo dalje, kola izgurali iz garaze.... (auto u to vreme imao exalibur alarm sa blokadom motora i zakljucavanje menjaca)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je drugi put da čujem da su nekome ukrali japanezera!!

Prvi put je bilo pre 90-tih u NS, maznuli nekom tipu Swift-a, kome je tada trebao Suzuki ....

 

Obično su im japanezeri totalno nezanimljivi.

Edited by srdjos

Share this post


Link to post
Share on other sites

za reno je opste poznato da u srbiji postoje dva kod kljuca koji otvaraju svaki reno, tako da.... braca rusi napravili ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre 2 godine kod mene čovek kupio nov traktor , platio 120000 € , parkirao u dvorište u petak , u subotu otišao u svadbu i kad se ujutru vratio traktora nema ! U kući bila samo baba koja nije ništa čula . Do dan danas ga nema . :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toga je bilo I pre 25 godina samo smo mi navikli da kupujemo IMT a I oni su radili za izvoz traktore da ne mozete da zamislite sa kakvom opremom kabine.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ima i onaj fazon: 

 

Da sponzoruše znaju kolko košta traktor nikad se ne bi okrenule za bembarom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...