Jump to content
FAS Goran
Milan-BG

Ima li muzičara na FLCS :)

Recommended Posts

Sviram klavijature...tacnije Yamaha PSR 1500 [aranzer] pa me interesuje ima li ovde neko ko se bavi muzikom da mozemo i o tome malo da diskutujemo, razmenjujemo akorde i sl.

uzgred svi Like-ovi su dobrodosli :thumbup: za sad nemam materijala na FB ali nadam se da ce biti cim resim neke tehnicke probleme :coffee:

Like on Facebook !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klavijature i gitara. :) Poceo kao reper pre 8-9 godina, a sada uglavnom svirkam za svoju dusu i snimim po neku pesmu.

Evo ga i moj skromni atelje:

IMG_3247.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima muzicara, samo se kriju. Gitara 6 godina unazad. Imao Yamahu RGX220DZ, sad Epi Les Paul. Nadam se Gibsonu i jednom Fender Stratocasteru :)

Evo jedna slicka:

Epi_LP.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezardjali klavijaturista i gitarista... ali prezardjali. Klavijatura mi je u krevetu a gitara... POJMA NEMAM :D

Ako ce da se organizuje neko grupno sviranije tuj sam :D

Posto ce Bokija da se javi, mogu samo da mu porucim da i on moze da dodje da nam duva!!!

Edited by chelic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klavijature i gitara. :) Poceo kao reper pre 8-9 godina, a sada uglavnom svirkam za svoju dusu i snimim po neku pesmu.

Evo ga i moj skromni atelje:

IMG_3247.jpg

Fin atelje...svidja mi se :thumbup:

Ja sviram od sedme godine...ali..bilo je tu doooosta prekida...nedostataka...i.t.d. tako da sam se vratio ozbiljnije svirci 2006 godine kada sam i uzeo Yamahu, e sad...smor mi bre da sviram sam t.j. vezbam kako god...pa sam se nadao da cu pronaci ovde nekoga ko je zainteresovan ponekad za svirku (cisto zezanje) ja sam inace iz Brace Jerkovic naselja pa naravno bilo bi dobro kad bi se neko javio iz blizine :rolleyes:

Uzgred nisam teski profesionalac tako da i pocetnici javite se slobodno [pod uslovom da imate dobar sluh] :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod muzike, mogli bi malo i softwerskog alata da razmenimo jer je sada veoma bitan i software.

Ja pored Fruty loopsa sam koristio i Sound Forge, Cubase...

Neki su za pravljenje a neki za editovanje i tuniranje.

@ Milan-Bg...

Imas li kakve Domace boje i ritmove za PSR?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcu ja da l' imam nesto za PSR pa cu da okacim. Imam dosta toga za Korg i Roland. Sto se tice Yamahe, imam dosta domacih boja za softverski FM7 synth (softverska verzia Yamahe DX7).

Posetite i ovaj link, ti ima dosta boja i ritmova. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad smo kod muzike, mogli bi malo i softwerskog alata da razmenimo jer je sada veoma bitan i software.

Ja pored Fruty loopsa sam koristio i Sound Forge, Cubase...

Neki su za pravljenje a neki za editovanje i tuniranje.

@ Milan-Bg...

Imas li kakve Domace boje i ritmove za PSR?

Boja i ritmova imam gomilu...ali nisu jos sredjeni...mislim fino sortirani :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mene..ritam gitara pearl,elektro acustic Fennder stratoacustic :guitar: i vokal.. :thumbsup: i moj bend..

DIONIS band. :band:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imate neke svoje svirke, ili neke svoje pesme, ili kako svirate neke tuđe pesme...bilo ko od vas...postavite ovde u temi kao YT klip... :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faaalaaa Nesooooo :thumbsup:

Bice tudjih...svoje ne postavljam...nisu zasticene :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ozivimo temu malo :)

Ja sviram bubanj nepune dve godine u punk n roll bendu :)))

Edited by Kejd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekada sam svirao bas i saksofon, cak sam i tezgario, ali sam napravio bas dugu pauzu. Prosle jeseni kupim elektricnu gitaru i pojacalce onako "za po kuci" u skladu sa budzetom i ambicijama. Hteo sam najpre da uzmem neku pristojnu akustaru. Na kraju ispade Yamaha Pacifica i Line 6 Spider pojacalce sa procesorom u sebi. Prilicno je, tj. dovoljno glasno. Ima line in, tako da moze da se vezbucka

gitr.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Feniks Stratocaster, neko malo park pojačalo, urušeni telecaster, yamaha akustična, nekada davno PSR klavijature. Većinom sam kućni solista, dosta sam se igrao sa multitrack snimanjem, amaterski-kućno (n-track, forge, malo Cubase i slični). Evo jednog nastupa od prošle godine sa festivala, odvrnite do kraja zvuk da bi se išta čulo, laid back gitara oko ženskog glasa sam ja, sedim u sredini iza nje pa se i ne vidim osim malo ćelave glavurde:

Svirajte ljudi bre!

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i mene..ritam gitara pearl,elektro acustic Fennder stratoacustic :guitar: i vokal.. :thumbsup: i moj bend..

DIONIS band. :band:

hahahahha,sada citam,kolega iz Dionis benda! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ohohoho kolegeeeee...

i ja sam muzicar...

moj sajt je

www.medinobend.ucoz.com

imate tu odeljak sa desne strane "video klipovi" pa bacite pogled...snimali smo neke djuske i tako...sviram aktivno i profesionalno vec 10ak god,pa ako treba nesto "iz kafane" tu sam...

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...