Jump to content
FAS Goran
Xepoj

"Parenje" daljinca i modula za daljinsko

Recommended Posts

recimo da imam jedan daljinac originalni od kineskog modula za daljinsko zakljucavanje. da l' moze da se "upari" jos jedan? recimo :)

el neko to radio i gde? :)

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajte ljudi pa nije moguce da to niko nije radio :(

jel bar "kopirao" daljinac, napravio duplikat (sto mu ga dodje isto al' ajd') :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

"recimo" ima jako bitnu ulogu u mom prvom postu :thumbsup:

fora je da sam (igrom slucaja) dosao do origgi kljuca za novi bravo (koristenog, ko li sad place za njim :) )

26122010422.jpg

sa sve komandama pride :)

26122010424.jpg

pa bih ja to sad "pario" sa mojim kineskim modulom :)

pretpostavljas da je skuplje ili... :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti kineski daljinac po rasporedu dugmića liči na raspored dugmića na ovom ključu, možeš da probaš da prepakuješ elektroniku naravno ako se dugmići gađaju.

Druga opcija je da uključiš mod za ''uparivanje'' na tom kineskom modulu ako ga uopšte ima i da onda upariš taj ključ sa modulom mada ja mislim da nema.

Treća opcija je da batališ to loženje sa originalnim skakvcima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

prva opcija - ne gadjaju se :)

druga opcija - dobro mislis :)

treca opcija - necu! hehehe :) - jer kad vec nemam novi bravo, hocu bar kljuc od njega, pa polako :) heheh

cetvrta opcija? mozda to neki "poznavalac" elektronike ili servis moze izvesti? ;)

zato i pitam, da bi mi neko (ko je eventualno uradio nesto slicno) napise gde je to uradio. kontas ba? :):harhar:

Edited by Xepoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm.... epilog :)

ovo kinesko njesra ipak ima mod za uparivanje ali, moze samo da se pari sa kineskim daljincima, ovaj lepotan ne moze da se nakaci na njega :)

e sad :) imamo novi plan. :devil:

s obzirom da je skakavac fiatova fabricka spravica, a Mardza ima fabricko daljinsko zakljucavanje, namece se pitanje da l' oni mogu da se pare? :)

nasli smo modul fabricke centralne u marei (ako je to ona crna kutija ispod zadje klupe u koju ulazi bezbroj kablica raznoraznih boja?!) ali je nekako sva "zatvorena" limenim nosacem - drzacem, nazovi ga kako oces... te se ne vidi da l' ona ima "mod" za "uparivanje"?

dovla, ti si ovako pametan :geek: covek pa bih te molio da mi odgovoris na iznad postavljeno pitanje! :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

He, he, imam ja predlog: a da se malo sa tim kljucem prosetas ponovo po parkingu ili gde vec si ga nasao, povremeno pritiskajuci dugme, mozda od nekud "nesto" pijukne? :innocent:

:rofl::rofl::rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda se neka lada ili skoda 120L otvore :D :D :D

Niste u toku... nije nasao kljuc vec ga je posudio od ortaka. To je kad ne dolazite na fudbal :p

A sto se parenja tice, mozemo da te Sadzgamo i nagnamo kad oces ali mislim da je slaba vajda od toga jer ne mozemo da te oplodimo :crybaby: :crybaby: :crybaby:

P.S.

Ako znas nekoga ko se profesonalno bavi pozajmljivanjem automobila sa mogucnoscu otkupa, pitaj njega za savet jer ga od "Majstora" neces dobiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...