Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Prelepa Brava i ono sto najvise cenim, a retko se srece, fabricki enterijer u full-u: plisana sedista, beli cajgeri, fabricki CD, kozni volan i menjac.... jos kad bi nas obradovao sa novim fotografijama, a na njima sedmokrake felne koje si pomenuo, definitivno bolje stoje na Bravi od petokrakih jedino sto se tesko nalaze. Uz ovaj paket opreme (ako se ne varam HLX) mislim da su one i bile na autu. Ja bih mu dodao jos oznake pozadi (fiat i brava jtd) pa da bude 100% fabrika :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim komentarima :)

Felne neće do sledeće godine sigurno, a što se oznaka tiče, ja sam ih i poskidao, više mi se sviđa ovako :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma poskidao si ti i vise od toga to je ono samo sto se vidi a gde je ostalo :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malko se radilo, zatamnjene štopke i sve nazad...

Samo leva:

IMAG0318.jpg

Gotovo:

IMAG0330.jpg

I još malo kozmetike, LED sa 5 diodica x2 za tablicu :)

DSCF1188.jpg DSCF1187.jpg

Sad još lustere unutra da uradim i osvetljenje gepeka i to je to što se tiče "stajlinga" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo! koje si ledove stavio za osvetlje tablice - ja muku mucim sa tim, skoro sam uzeo neke (1200 rsd par) trajale mi tri meseca a pre toga jos krace...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke nove su mi stigle sad sa 5 diodica na čelu, nema okolo ništa, idealno za to usmereno svetlo :) Sija kao ludo, dva kvadrata puta osvetlim ispod :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neke nove su mi stigle sad sa 5 diodica na čelu, nema okolo ništa, idealno za to usmereno svetlo :) Sija kao ludo, dva kvadrata puta osvetlim ispod :D

Hbg ti moraš te jake da ugradiš da mogu da se probiju kroz čađ :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam kako da opisem recima Vuletovu Bravu. Ovo nije auto, ovo je zver, upravo smo se rastali posle malog igranja.

Provozao sam auto niz V. Ilica i onaj pravac po Uciteljskom naselju - auto ubrzava isto 3. i 4. brzinom, znaci do 140km/h smo stigli, pa recimo - brzinom munje, i to je blago receno. Ne zna se koliko trenutno auto ima snage i momenta. :unworthy:

Skoro sam vozio benzinjaru Hondu Accord 2000ccm, 140KS, ono je smesno u poredjenju sa ovim, bolesno, bolesno, bolesno.

Vule, ne znam sta da kazem sem - RESPECT. :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ae da se ne sprdamo, ja sam prvi bio skeptican dok nisam seo za volan. Od 2000 obrtaja do 4500 vuce nezdravo. U 3. i 4. brzini je ubrzanje nezdravo za ovaj auto, zaista ne znam kako da opisem.

A sto se tice Honde, radi ona sasvim normalno i jeste teza, ali znam kako se voze kola. Zaista dosta bolje poteze Brava, znam sta je sve radjeno, ali sto je mnogo, mnogo je. Sada su mi klipovi sa Miseluka jasni. A tada nije bila jos ova mapa koju je sad stavio.

Voleo bih da probate svi par krugova. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne smem ni da zamislim ako dodje do stage-a 3 sta ce se desiti sa kolima - bice ono, vidi Vule leti nad Detelinarom, sprda se sa 'ticama. :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj zadovoljan, nista ja tu ne bi diro. :)

Neka te lepo sluzi mapica, ubo si tacno gde treba. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta sam ubo, ne valja ništa, vidiš da jedva bolje ide od Akorda na 3 cilinda sa 1800kg, a troši fricovku po krugu :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:blink: ma sve je vec receno ne vredi vise komentarisati ko ne veruje treba da vidi ili oseti pa bi brzo promenio misljenje :nuke: !!! Edited by stevan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opa, leg'o izduv :)

Sta si radio sa branikom, jesi zasekao ili si turirao da podgreje :D

Snimaj klip odmaaaa. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...