Jump to content
FAS Goran
ButtMan

Punto Sporting 1.2 16v

Recommended Posts

Aljinica,boje lilia sto si draga oblacila....thumbsup.gif Stvar je u detaljima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćeš da kažeš da mi što vozimo punta da smo pičkice. Ti onda kupi onaj pored crveni da staviš ponos među noge. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ButtMan,si ti iz ZR ? :D

Poznat mi je i auto, ali i CBR-ka ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćeš da kažeš da mi što vozimo punta da smo pičkice. Ti onda kupi onaj pored crveni da staviš ponos među noge. :thumbsup:

Ma hihihi ...niste pitjkice, nego "metro-sexualci". To je sad IN :unworthy:

Pa ja i jesam na slici na onom crvenom pored, devojka je u puntu :harhar:

Shalim se malo naravno, mada, mogu da ti kazem, da u 90% sluchajeva kad vidim sportinga, za volanom je neka cica.

Moguce da smo se videli u prolazu Dejo. Mali je ZR.

Evo josh 3 lepe slikice posle pranja:

SPM_A0374.jpgSPM_A0375.jpgSPM_A0376.jpg

Edited by ButtMan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporting je '02go. Sad je preshao 102.000 uzet je sa 95.000 na satu. Uvoz je iz italije. Totalno je "de-bedzovan" nema nikakve oznake. Ima plave spushtene opruge na fabrichkim amortizerima (u prevodu, otpadaju bubrezi). Zadnji lonac je neka besnoca, mehanichar misli da je neki Remus. Ono shto znam, je da mu je zbog tog lonca klirens manji za josh jedno 8cm :realmad:. Neam pojma dal je mozda chipovan. Zapanjujuce lepo "vuche". Ispod haube ima "kosku". Verovatno mora kad je tako "tvrd" auto...

Izmenjani diskovi i plochice napred, ulje i filteri i svecice, nosachi motora, sve gumice balans shtangle i naravno kvachilo. Bila mi sumnjiva razlika u ceni "orginalnog" Vale-a koja varira od 6.500-24.000din, pa sam se odluchio za "mekshi" LUK.

Kupio sam ga devojci al sam se zaljubio u isti. Jako mi se svidja i kako ide i kako se ponasha i kako izgleda...Devojka sad hoce RAV4... :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prica (buttman),bili smo josh letos ti,Maki,Milosh i josh 2 lika i ja skuterom (onaj nabudzeni od 70cc shto urla) na obilaznici i zezali se,nznm da li se secash ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da, da secam se. Ide skuter ... :whistle:

I ti si chlan fiat cluba? Lep Stiletto :thumbup:

Eto srkiv to ti je mali uvid u zensko srce: Sve im brzo dosadi i lako menjaju...odecu, obucu, kola i momke!!! :rambo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Butt: Ne ide vishe kod mene, prodao sam ga :D

Edited by Dejan_Zr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neću dok se neko ne javi u drugom postu na forumu, da mi da orginalne opruge, a ja njemu ove spushtene :p

Raspashce mi se prednji kraj kad udari u rupu bez koske :no

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D nece... koska je tu samo da malo poveca krutost karoserije napred, i u svakom slucaju ti nece sacuvati elemente vesanja ni prednji kraj

ali dobro.

Daj sliku da vidimo kako izgleda motorni prostor... :thumbsup:

Edited by Punto Abarth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neam sad sliku, ja sam u BG a auto je u garazhi u ZR. Ostao tamo, jer sam morao da radim kvachilo i sitnice. Slikacu za vikend pa cu okachim. Meni majstor reko da koska pomaze da ukruti prednje veshanje pa time da apsorbuje i udarce na kosheve i chashe amortizera. Ne znam kolko to "pije vode". Lichno mislim da je stavljena zbog shminkeraja...za 80ks sigurno ne treba da se "ukruti" nishta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AUUUUU pa ovaj auto ima felne od HGT! Sad sam tek provalio da sporting ne nosa fabrichki 15".

A na njima "budget" 4x ganci nove Tigar Hitris 195/50/15.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...