Jump to content
FAS Goran
Mateo

Nasilnička vožnja

Recommended Posts

Guest maliomladinac

Ako! Ovo je bash hardcore! Ja vozim brzo, ali ovako nesto mi nije palo na pamet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majstor nema sta. Sve sve, ali kroz crveno zapaliti sa mesta nesrece....

Medjutim, najverovatnije je nesrecni vozac juga zapamtio tablicu i/ili auto i naziv taxi firme, pozvao policiju, i ovi po kratkom postupku (jer je u pitanju bila nesreca sa povredama) locirali taksistu i to sve ilustrovali i snimkom. I taksista ce biti osudjen na osnovu dokaza, svedoka, itd.

Moje pitanje i dalje stoji, da li je neko samo na osnovu snimka dobio kaznu, npr, da li bi je ovaj taksista dobio da nije nikog udario...

Cenim da se dnevno napravi hiljade prekrsaja koji su pokriveni kamerama u gradu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je snimljeno u mom kraju :rolleyes:

Cini mi se da je taxi firma gde sam ja radio-Vip taxi :wallbash:

Ne biste verovali kakve su sve primali da rade,jedan "majstor" je usao u kontra smer u kruzni tok na zel.stanici i onda izasao u kontra smer na bulevar oslobodjenja i stao na adresu da ceka stranku.

Ne znam sta bi bi se desilo da nismo ja i kolega trcali za njim da ga zaustavimo :realmad:

Zbog ovakvih je sve manje posla u taxiju,sve je vise ovih kamikaza,pa se ljudi plase za svoje zivote. . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja vozim brzo, ali ovako nesto mi nije palo na pamet...

Brza vožnja ne mora da bude nasilnička, ali isto tako iveoma lagana može što smo videli iz priloženog.

Edited by kole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je jako dobro sto je ceo slucaj zabelezen kamerom da jednostavno ljudi shvate da ne mogu da rade sta im padne na pamet.

konkrento sto se ovog slucaja tice verovatno je malo naduvan po pitanju lakih telsenih povreda vozaca juga,sto ne znaci da taxista ne treba da snosi posledice.

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao besna kuchka...ide naokolo i pravi haos i nasilje....realmad.gif Ima srece sto ga terete kao ucesnika u saobracaju,PREKRSAJNO.Takve treba krivicno goniti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa čudno, jedan od dva krupna sudara koja sam imao u svojoj karijeri je bio sa taksistom, raskrsnica Ljermontove i Ustaničke. Čovek je barem 100 metara pre raskrsnice (išao je uzbrdo Ustaničkom, ja nizbrdo) samo je smotao u moj smer tako da sam se pravo zakucao u njegov prednji deo. Kao za maler, u tom trenutku nisam imao fotoaparat kod sebe, jer je prizor bio neverovatan - u krajnjoj desnoj traci Ustaničke, u smeru nizbrdo, stoje zakucani Jugić i Mercedes gotovo direkt.

Ja ne znam šta je tim ljudima. Valjda odlepe posle mnogo kilometara?

Treba se paziti i vozača pikapa, oni su gori od taksista. U Jurija Gagarina redovno piče preko 100 na sat pikapovi, a voze ih neki klinci. Policije, naravno, nigde - lade jajca na nekom bezbednom mestu, gde može da se vozi 200, a ograničenje je 60.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgori učesnici u sdaobraćaju:

- Pešaci

- Tramvajdžije

- Taksisti

- Dostavljači robe u pik-apovima

S tim što, UNAPRED SE IZVINJAVAM PRAVIM TAKSISTIMA, jasno je da 2/3 štićenika KP domova i CZ iz Beograda, čim napuste zatvorske ćelije - počnu da taksiraju. Od nečega se mora živeti, a kriminal im se već obio o glavu. (Verujem da pravi taksisti imaju mnogo više toga protiv njih nego ja.) Stoga je nasilnička vožnja najviše svojstvena upravo ovoj grupi taksista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Chobby: Jeste,VIP je u pitanju!

Nisam mogao da verujem kad sam video ovo, pa ne bi mi palo na pamet ovako neshto makar padale sekire sa neba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko sa ovakvim moralom i ponasanjem je sigurno poznat policiji od pre.Ovakve stvari ne rade obicni ljudi.Moras da budes psihopata i kriminalac da bi se ovako bezobzirno ponasao a da nisi nicim prethodno izazvan...realmad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala baš. Ovde ga je snimala kamera svega nekoliko minuta, mogu da mislim šta sve radi a nije zabeleženo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najgori učesnici u sdaobraćaju:

- Pešaci

- Tramvajdžije

- Taksisti

- Dostavljači robe u pik-apovima

S tim što, UNAPRED SE IZVINJAVAM PRAVIM TAKSISTIMA, jasno je da 2/3 štićenika KP domova i CZ iz Beograda, čim napuste zatvorske ćelije - počnu da taksiraju. Od nečega se mora živeti, a kriminal im se već obio o glavu. (Verujem da pravi taksisti imaju mnogo više toga protiv njih nego ja.) Stoga je nasilnička vožnja najviše svojstvena upravo ovoj grupi taksista.

Uvazeni kolega, ovo je klise star 30 god. i moram reci da niste u pravu!! :blink:

Los i bahat vozac je los i bahat pa bio on mafijas, tramvajdzija ili pikapovac, ja vozim taxi 10-12 h/ dnevno, zadnjih 20 god., poneki bezobrazluk ili "drskost" sa moje strane se podrazumeva (kako drugacije zaraditi novac po ovm haosu na ulicama) ali nikad nisam nikoga ugrozio niti izazvao sudar a imao sam ih preko nekoliko ;) Zadnjih 4 god. nemam nijedan prekrsaj, cak ni za parkiranje, a nemam ni dan robije...takodje, zanima me zasto Vam smetaju tramvajdzije?????!!!!!!

pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bi manje opasan bio da je svaki dan isao gradskim prevozom sa po dve kasikare u dzepovima nego sto je seo za volan....Strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

opis ispod videa:

"Gospodjica starija oko 40ak godina se ponela u saobracaju izuzetno nasilnicki tako sto je pocevsi na predhodnom semaforu prosla kroz crveno, vozila preko pune linije u kontra smeru, sasekla vozilo GSP-a koje je prevozilo putnike, pokazala srednji prst vozacu, koristila zvucni signal zavijajuceg tona u civilnim kolima (sto je takodje nedozvoljeno) izasla iz vozila da se raspravi sa vozacem GSP-a mahala sluzbenom legitimacijom (znacka je zlatne boje a sluzbena svetlo plave) zatim pljlunula u sofersajbno autobusa, sela u auto i ponovo prosla kroz crveno svetlo i time umalo nije izazvala sudar sto se vidi na snimku. na zadnjem staklu vozila se nalazilo natpis sa imenom Marina vozilo je Alfa Spider kabriolet crveni BG 973-003"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je značka bila ZLATNE boje onda je pomenuta nešto krupnije u MUP-u pošto samo oni iz vrha MUP-a, znači oko ministra (uključujući i njega) imaju zlatne značke. Ovaj snimak sa opisom svedoka treba poslati unutrašnjoj kontroli i novinarima. Kad ovi drugi to obrade u medijima, ovi prvi će morati da je na neki način kazne. Običan policajac bi zbog ovog fasovao kaznu, suspenziju ili ne retko i otkaz.

Svi ostali policajci imaju čelično sivu značku.

Edited by BaneJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam da li ste primetili ali ja jesam,u poslednjih godinu dana sve vise zena se svadja dok vozi i to onako zestoko(Muski) ...

verovatno. je razlog tome neki vid njihovog odbrambenog stava, zato sto su svesne da cim sednu u kola mi muskarci ih gledao kao osobe drugog reda, a one verovatno nesvesno kad vec ne mogu da voze kao muskarci ajde bar da se svadjaju kao mi...

Poznavajuci moj rodni grad rekao bih da je ovo snimljeno na Kanarevom brdu prvi semafor posle toplane kad se ide ka banjici...

Edited by Mateo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je značka bila ZLATNE boje onda je pomenuta neko krupnije mudo u MUP-u pošto samo oni iz vrha MUP-a, znači oko ministra (uključujući i njega) imaju zlatne značke. Ovaj snimak sa opisom svedoka treba poslati unutrašnjoj kontroli i novinarima. Kad ovi drugi to obrade u medijima, ovi prvi će morati da je na neki način kazne. Običan policajac bi zbog ovog fasovao kaznu, suspenziju ili ne retko i otkaz.

Svi ostali policajci imaju čelično sivu značku.

Kakvo mudo ona je nečija cica-maca...

A zlatne značke imaju generali policije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...