Jump to content
FAS Goran
chela

Igrice

Recommended Posts

ma jok, i onako cu ulaziti retko, ono kad uzmem par dana da odmorim od posla, posto zbog toga mnogo vremena provodim na kompu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodite na Sirmium Arenu Public :D da se malo pucamo, javite da vam sredim slotove :D

Ja na sirmiumu Inferno_only imao admina ihahaj dugo. ;)

Pre toga Gaming_Gajba istoo.

Sad pikam ponekad na nekom Niškom publicu i takoo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Birtija Public Nis 193.104.68.8:27042  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari, izadje li GTA 5 negde na torente ili negde druge a da moze da se skine ? Za PC naravno? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad pogledah... Nema ga.  :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

o cemu se radi ?


na fb nisam nasao nikakve informacije, a za sajt/forum mora login

Share this post


Link to post
Share on other sites

:thumbup:  :rambo:

 

moraces na forum ako zelis da vozis, ovo je ozbiljna liga, linkove ne daju dok se ne uclanis, takodje placa se evro po trci

neke staze mozes da vozis samo ovde i nigde vise, postoji anti cheat softver, sta znam, bolje ne postoji na balkanu

 

ako te zanima fino trkanje pogledaj ovde, ne placa se :p

http://www.race2play.com/

Edited by Integralac

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam znao da postoji tako nesto, ja sam do skoro imao logitech g27, igrao samo live for speed (najrealnija moguca simulacija) ali kad me smorilo, prodao sam volan, taman mi pokrilo registraciju za kola :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@baron 21 skini assetto corsa sa nekog torenta,nije mnogo zahtevna a po meni jos bolja simulacija nego live for speed.Skinuo sam pre desetak dana a jos ne mogu da predjem ni prvu stazu.Mnogo dobra igrica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rado.. da nisam prodao volan, a i nemam bas vremena, kad sedim za kompom a ne radim, onda igram nba sa burazerom :) ovo mi bi bilo previse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad i ja poceh da skidam :-)

 

http://kickass.to/grand-theft-auto-v-preload-ali213-t10470563.html


u sunce ti......62GB ......


nesto citam da je ovo pre-load....valjda samo mozes da skines ne mozes da igras jos....ili sta znaci.....

Guys its pre-load which means Rockstar releases its digital copy 1 week before to avoid network traffic but you can't play the game untill 14th. Hence crack will also come on 14th or after that.So stop asking for crack

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam te simulacije vožnej batalio dok ne uzmem G27 ili TS500 sa menjačem. Sve osim toga je čisto gubljenje vremena.

Još ako se uzme neko fino sedište sa ovim volanima može prilično realan utisak vožnje da se ostvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj uopste uzimati g27, jeste vrh volan al verujem da ce ti (kao i meni) brzo dosaditi, a nije lako prodati ga, ja sam morao da spustim cenu za 15k i ako je bio star mesec dana...

naravno da je druga prica kad imas sediste, kad imas dva LCD-a od po 50'', al treba i dati par soma eura za tako nesto ;)

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam baš dosta koristio G25 i oduševio sam se svaki put kada sam ga probao, a G27 nisam imao prilike da isprobam. Računam da ne bi trebao da bude lošiji.

 

Inače, nadam se da mi ne bi dosadio tako brzo jer je ipak prilično dobar uređaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forza Horizon 2 - Fast&Furious

 

129243-forza-horizon-2.jpg

 
Ukoliko ste fan čuvenog filmskog serijala o brzim kolima a pritom volite da igrate video-igrice koje su simulacija vožnje onda je ova stvara kao stvorena za vas. Ako ste pogledali sve delove ''Fast&Furiosu'' filmskog serijala i ako provodite sate igrajući ''Forza Horizon 2'' igricu onda imate sreće jer su se film i igrica susreli u kombinaciji koja će sigurno biti pun pogodak. Sama igrica trpi dosta kritika od ''gejmera'', pre svega zbog nerealnog upravljanja automobilom, ali to će se sjajno uklopiti sa dodatkom u kojem se mogu videti akrobacije i potezi koje prkose zakonima fizike. Od dodataka tu su novi automobili koji su isti kao i oni koji će se pojaviti u nastavku filma, igrici je dodata još jedan ''priča'' koja se dešava paralelno sa ostakom igre, a kroz igricu vas svojim glasom vodi reper Ludacris. Za sada se ovaj dodatak može skinuti sa interneta potpuno besplatno.
 
preuzeto sa - Auto Blog
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto sam bio jaaaako nestrpljiv igru sam skinuo jos pre vise od nedelju dana, a poceo sam da je igram od onog trenutka kada su kinezi izbacili crack....Sta reci o igri osim da je FENOMENALNA. Posto sam veliki deo igre odigrao jos pre vise od godinu dana na PS3, mogu reci da je igranje na PC-u prava uzivancija. Pogled iz prvog lica totalno menja dozivljaj. Sama voznja iz prvog lica je meni malo konfuzna, pogotovu kada treba da jurcas, ali pucacina je odlicna. Grafika je... onakva kakav racunar imas :-) U svakom slucaju je bolja od PS3 verzije. Posto mi je komp prilicno mator maksimum koji mogu da izvucem su teksture na normal, sto je iskreno prilicno bledunjavo. Podesavanja na high su vec mnogo bolja, ali zahtevaju 2Gb video rama. GTA5 je igra koja se mora obavezno odigrati! Lektira :-)

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...