Jump to content
FAS Goran
chela

Igrice

Recommended Posts

Obozavam sve vrste kompjuterskih i ostalih igara. Zbog nedostatka vremena sve ih manje igram. Na androidu imam uvek neku instaliranu u rezervi ali ih igram samo na GO, tj par nedelja posle odmora dok ne prebrodim novostecenu zavisnost. :) Vec dugo nemam konzole ali i medju PC igrama ima jako puno kvalitetnog materijala. Najcesce igram FPS i RTS igre i prilicno dugo se zadrzavam na istoj igri, po vise godina. Poslednji racunar sam kupio, tj debelo preplatio da bih mogao da poteram Crysis kako Bog zapoveda. :) Od tada tada nije bilo bas neophodno raditi upgrade osim ako bas nisi zesci entuzijasta ili zelis da poteras neku igru na velikim ili visestrukim monitorima.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kompjuterska igrica koja je bar kod mene ostavila najjači utisak je Far Cry

 

far-cry-1.jpg

 

 

Kažu da je treći deo isto perfektan, ali nažalost na lap topu sam, pa nemam mogućnosti da je probam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

FC3 je odusevio... Jedva cekam novogodisnje praznike da ga opet pikam. Mada je izašao i novi COD Ghost, pa i to treba probati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam PC gamer jos od 90 i neke. u Zadnjih 10 godina cesto pikam i igrice na mobu i to najcesce kada odem da njamke pa mi se zena cudi zasto njam po pola sata i vise. Od igara na PC-u najvise volim voznje i to simulacije a ne arkadne kao NFS. Serijal koji mi je najdrazi je oduvek bio Codemasters-ov Colin Mcrae Rally, mada su sa ovim Dirt verzijama malo zeznuli stvar. Najbolji mi je bio CMR 2005.

Od pucacina mi je omiljen serijal GTa i jedva cekam 5-icu da izadje za PC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi Far Cry, po meni najbolja igra svih vremena. Najbolji AI ikada, prelepa grafika cak i za sadasnje standarde iako je igra izasla mislim 2004. Fantasticno uravnotezeni nivoi tezine. Igrao sam je godinama i planiram ponovo da je obrnem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam PC gamer jos od 90 i neke. u Zadnjih 10 godina cesto pikam i igrice na mobu i to najcesce kada odem da njamke pa mi se zena cudi zasto njam po pola sata i vise. Od igara na PC-u najvise volim voznje i to simulacije a ne arkadne kao NFS. Serijal koji mi je najdrazi je oduvek bio Codemasters-ov Colin Mcrae Rally, mada su sa ovim Dirt verzijama malo zeznuli stvar. Najbolji mi je bio CMR 2005.

Od pucacina mi je omiljen serijal GTa i jedva cekam 5-icu da izadje za PC

Kao da sam ja pisao. Od reci do reci. Od pocetka do kraja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uze mi rec iz usta jankovicu. Jedino sto sam poceo pre 90tih :-)

commodore 64  je tada  bio za igre 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja kada budem kupio neki normalan komp, sve cu ovo da odigram sto ste naveli u zadnjih par strana :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.balkansimracing.com/forum/index.php

 

trenutno aktuelno, ko ima volan i voli simulacije izvolte

 

http://balkansimracing.liveracers.com/Live/?server=balkan%20sim%20racing

 

vodim trenutno, ne gledajte za neki dan kad se ovi brzi utreniraju :)

 

da li mene blokira ovaj firewall na poslu ali ne mogu da skinem nista......sta treba da se "skine" da bi igrao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je ozbiljna liga, pogledajte samo sponzore :)

ne mozes da skines dok se ne registrujes na forumu i prijavis za krug ili brdo,

tada ces dobiti linkove za download i potrebna uputstva, nista tesko ni komplikovano

 

r_Factor_2013_10_31_11_35_48_09.jpgr_Factor_2013_10_31_11_36_05_83.jpgr_Factor_2013_10_31_11_36_47_68.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je ozbiljna liga, pogledajte samo sponzore :)

ne mozes da skines dok se ne registrujes na forumu i prijavis za krug ili brdo,

tada ces dobiti linkove za download i potrebna uputstva, nista tesko ni komplikovano

 

r_Factor_2013_10_31_11_35_48_09.jpgr_Factor_2013_10_31_11_36_05_83.jpgr_Factor_2013_10_31_11_36_47_68.jpg

Jel ovo RFactor?

Otvorio sliku  :wallbash:   :thumbup:

Edited by milos_84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da možeš i na tastaturi sve da igraš, samo je uvek veći merak sa volanom. A ćesto se dešava da i bolje rezultate ja postignem na tastaturi pošto pun levi i pun desni u sekundi motaš :)

 

logi momo, evo da ti prodam :) , uzeo bih dfgt

 

Hvala, ali čekam samo g25/27 sada pošto sam imao već Momo i bio prezadovljan, ali bih da uzmem nešto sa kvačilom, a i oduševio sam se prvi put kada sam probao g25

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znam kako je s volanom, prodao sam ga kad sam dobio prvo dete.....a sad moram da kupim za "dete" 

 

g25 je da ne udjes vise u auto ali zato i cena......jel ti kad kazes cekas mislis da neko proda ili .......?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Često se pojavljuju na kupindu i limundu pa čekam neki sa ok cenom, a i planiram da idem u Austriu za Novu pa se nadam da će biti tamo neki poveći popust na tehniku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...