Jump to content
FAS Goran
chela

Igrice

Recommended Posts

Ja sam igrao pre možda 3 godine Far Cry, premotao ga po treći put i oduševljen sam sa tom igricom koliko je obimna što se tiče prostranstva, za svaku preporuku je.. Ima da se igra sigurno nedelju-dve dnevno po sat vremena recimo i skroz je zanimljivo.. Sad je izašao neki novi deo, ali nisam razmišljao da ga skidam pošto sam prešao na lap top, pa ne znam kako će to da mi se ponaša na njemu.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam instaliran COD 4, ali slabo igram. 

World of Tanks odigram u prosjeku jednom dnevno po 30-40 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odigrao sam sve delove Call of Duty,Far Cry 1,2,3,Crysis 1,2....itd

Sada igram Hitman Absolution,skroz zanimljiva igrica.

Edited by Macvanin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Far Cry 3 jedna od najboljih fps avantura koju sam ikada igrao! WOT sam igrao jedno vreme, generalno je dobra koncepcija ali posle odredjenog vremena dosadi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Senna u Gran Turismo 6

 

senna-gt6.jpg

 

Polyphony Digital i Institut Ayrton Senna su najavili saradnju na sadržaju o Seni koji će se naći u vozačkoj simulaciji Gran Turismo 6. Sadržaj će biti moguće pribaviti kao sadržaj za preuzimanje (DLC – downloadable content) i sastojaće se i od mogućnosti da igrač vozi kao sam Sena u igri. Potvrđeno je da će igrači biti u prilici da ''prate korene Senine trkačke karijere'', a vrlo je verovatno da će i jedna od staza u igri biti Interlagos u Brazilu, zbog očigledne povezanosti Sene sa tom stazom.

Gran Turismo 6 za Play Station 3 će se pojaviti šestog decembra.

 


 


Share this post


Link to post
Share on other sites

GT i Forza su ekskluzive zbog kojih se kupuju konzole i NIKADA nece izaci njihove PC verzije. Znam da to skoro svi znaju i da nisam izmislio toplu vodu, ali zelim da dodam da i PC ima svoje bisere u ovom zanru. Codemasters jos od Colin-a pa do danasnjeg Grid 2, pravi fenomenalne trkacke simulacije, istina neke manje a neke vise arkadne. Zatim i njihova F1 2013 za malo "zaludjenije" igrace je vrhunska. Igre EA-a (Need for speed serijal) sam namerno izostavio, jer su toliko arkadne i linearne, da ih je u zadnjem GTA V, Rockstar skoro dostigao i ako nisu isti zanr (malo karikiram, ali shvatate sta sam hteo da kazem).

Posedujem i konzole, ali igre ovog zanra na PC-u ce uvek imati svoje prednosti, sto zbog grafike, sto zbog mogucnosti koriscenja volana. Na PS3 jos i mogu da se u GT-u koriste neki od modela volana, dok je XBOX totalna katastrofa po tom pitanju.

Sta je pisac hteo da kaze :-) ... nemojte tugovati za GT i Forza-om, na PC-u imate sasvim pristojne alternative (Grid 2, F1 2013), a zbog totalnog zastoja u razvoju desktop hardware-a i sa starijim masinama mozete i danas terati najnovije igre sa dosta dobrim detaljima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada bolje razmislim, ipak za nekim igrama ipak treba da zalimo sto nikada nece izaci na PC-u a to su igre dva Sony-jeva studija: Naughty Dog i Quantic Dream. Ko poseduje PS3 sigurno zna o cemu pricam, a ako postoji neko da ima konzolu, a ne prati bas redovno scenu, apsolutne preporuke za dve igre koje su izasle u zadnjih par meseci, a to su: THE LAST OF US (Naughty Dog) i BEYOND:TWO SOULS (Quantic Dream). Obe igre nemaju nikakve veze sa automobilima, ali imaju fenomenalnu pricu i pruzaju fantastican dozivljaj.

The last of us je po izvodjenju veoma slicna ranijim igrama Naughty Dog-a (Uncharted serijal) i u pitanju je, recimo, arkadna avantura, ali prica je ono sto izdvaja ovu igru daleko iznad svih slicnih. Takodje je i tehnicki savrsena igra.

Beyond:Two Souls je kao i prethodna Quantic-ova igra (Heavy Rain) avantura gde vi kao igrac(pored klasicnog vodjenja lika) treba da u odredjenom trenutku pritisnete zadati taster ili seriju tastera, gde od vase spretnosti i (najvaznije) izbora, zavisi tok igre (skoro kao interaktivni film).

Ako moram da ih rangiram, Beyond bi stavio na prvo mesto zbog odlicne, veoma emotivne, price i glume (Ellen Page i Willem Dafoe), kao i tehnickih karakteristika igre.

Obavezno ih odigrajte, cisto zbog "opste kulture" :-)

Niko me nista nije pitao, a ja se ipak raspisah :-)

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

@erdelja pogledaj neke klipove vožnje na Logitech G27 sa sve sedištem (ima i ono neko ime, ali ne znam kako se zove :) ), PS3 i GranTursimo 5. Da ti srce stane. Ali cena svega toga zajedno je negde oko trećine vrednosti mog mezimca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Logitech Momo volan sa force feedback-om i upravo o tome pricam. GT5-ica je vrh sa volanom, a nesto smo se svojevremeno zena i ja lozili da napravimo ili kupimo tu skalameriju sa sedistem, ali cena i prostor su nas odgovorili. Na zalost, to je jedina igra u kojoj sam poterao da radi volan na PS3, dok na PC-u radi ko podmazano (jer je PC volan).

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

... jos kada sve to namontiras ispred projektorskog platna i nakacis dobar surround, onda je totalna perverzija (dok ti klinac ne istrci iz njegove sobe i sve upropasti) :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slicno sam i ja sa PC + Grid + volan + Genius 5.1 ~180w + Lcd :D:D:D

I to isto samo sa nfs underground.

Ali tada nisam imao ni klinca ni zenu. Samo "obaveze" na fakultetu :p

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zivot... kada sam imao slobodnog vremena - nisam mogao da sebi ptiustim sve ovo, a sada kada sam kupio sta sam zeleo - nemam slobodnog vremena :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam Logitech Momo volan sa force feedback-om i upravo o tome pricam. GT5-ica je vrh sa volanom, a nesto smo se svojevremeno zena i ja lozili da napravimo ili kupimo tu skalameriju sa sedistem, ali cena i prostor su nas odgovorili. Na zalost, to je jedina igra u kojoj sam poterao da radi volan na PS3, dok na PC-u radi ko podmazano (jer je PC volan).

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

... jos kada sve to namontiras ispred projektorskog platna i nakacis dobar surround, onda je totalna perverzija (dok ti klinac ne istrci iz njegove sobe i sve upropasti) :-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

 

 

Ja ne mogu da ti opišem koliku želju imam da ovo napravim :) Što je najgore imam i prostora, ali duša me zaboli kad pomislim da treba dati 500-700e samo za konzolu i volan. Inače, probao sam i na projektru i na lcd i moje iskustvo je da je boljil tv sa što većim ekranom za ovako nešto, mada sve zavisi, možda i projektor nije valjao :)

A to što je i žena htela da igra- veliki respect!

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme sam zaokupljen ovom igricom .

:thumbup:

 

Kakva navlakusa od igrice. Celu noc nisam spavao  :coffee:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...