Jump to content
FAS Goran
chela

Igrice

Recommended Posts

@ dante Svaka ti dala...  :unworthy:  :unworthy:

 

WOT, je dobra, ja sam je igrao sa klanom ali posto su borbe pocinjale od 18:30h nisam mogao da se bas posvetim, a igrati sam nije bas interesantno

ja imam valjda 3 desetke, 2 artija i batchat.....zaboravih ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dante instaliraj je na tel :D ja je bas cesto igram, extraaa je grafika, jedino se tel bassss grije i baterija traje ravno 2 sata haha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igra neko -world of tanks-?

Ja se uveliko spremam da pocnem... :D ne mogu trenutno na ovom lep-topu da igram ali uskoro kupujem novu masinku...

 

 

Ja igrao nesto malo pa batalio, igruca je cista sekta gora od cantera. Kad se navuces neces se skidati mesecima :laughing:

 

 

Ja sam je najvise batalio jer mi je prespora nakod visegodisnjeg igranja cs-a + preterano laguje ping visok u pm sto dovodi to toga da igrica extremno laze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja sam se sad na bolovanju nalozio dobro na world of tanks. Mogu reci da je bas zarazna igrica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam poceo preko fona da igram i zasad sam sam.Kad budem smeo da sedim (posto sam operisao dlaku na zasnjici) ubacujem na komp. Zasad nista posebno imam par tenkova najaci je 5 generacija neki ruski.Nisam ni siguran koje juriti tj koji su dobri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

odavno ne igrah...vidim sad ubacili svakakve drzave.....svaka je dobra za nesto tako da nema najbolji za sve. Nemci jak oklop, rusi jak metak, francuzi brzi......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam nekako krenuo da budzim ruske i engleske tenkove.Sad drzim po 2 komada od 3 i 4 klase. Bio sam uzeo 5 ali mi bio ocaj pa ga prodao,pa sam okrenuo na drugi tok da prpbam neki drugi od 5 klase.Igrica je zarazna bas,pogotovu sto sam na bolovanju pa mi fon dosta visi na punjacu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zar ti nije dosta busa i uživo? :)

To i mene pitaju za Asphalt 8(inače takođe odlična igrica) kada i ovako prelazim 60ak km kolima dnevno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li cs igrao ozbiljnije ili samo for fun? :)

 

 

Igrao jos kad je krenulo ono po igraonicma davno, pa posle on line kad je krenulo. Igrao turnire ali uglavnom online, klan postoji jos uvek

 

I sad drzimo server cisto da se zapuca po nekad :smoke:

 

Eo kako smo to nekad radili, na ovom prvom snimku od 32 ekipe 2go mesto

 

 

Ostatak je sa pub-a, jedan od najboljih igraca

 

 

 

Decko je lud :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj millan lik nije realan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pogledao sam nesto kratko ovaj prvi video, tj. do momenta kad trcis iz lovera i koljes ove u tunelu, a oni nisu ni pomislili da cuju nesto, znaci igrali ste vs nekih public botova :p:laughing:

ja sam igrao uglavnom online, svaku noc do 5 ujutru, igrali se mecevi, vezbali, gledali SK vs Na VI :laughing: ma haos, al bas se vecina primila na cs i mislim da je jedna od najboljih igrica ikada. sad mi je stvarno zao sto nema ni 10% ljudi koliko je tada bilo, stari public serveri su propali, tipa KGB, Maksnet (mislim da je bio ubedljivo najjaci od svih), Balkan ekspress, koliba itd

ja sam skoro, posle sigurno 4-5 godina instalirao steam i razocarao se kad sam video kakva je situacija. neki su poceli da igraju cs:go, a ja gluplju igricu u zivotu nisam video...

Edited by baron21

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije valjda da ima i danas da je neki server pun i da treba slot? :D

ajde napisi nick, ja cu ulaziti po nekad kad budem mogao, pa da znam koga da koljem :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha moj je Limun :D a bili smo do pre neki dan 25. Sad dosuju malo vise, ali opet se vracamo ubrzo ;)

Napisi i ti tvoj a i ostali ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...