Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Evo malo slika Evo-a... :)

020.jpg021.jpg022.jpg023.jpg024.jpg

025.jpg026.jpg027.jpg028.jpg

Da se razumemo, ovo nije moja Lancia, ovo je split iz druge teme pa se ne vidi ta informacija da je to Lancia od mog drugara ;)

Inace rado bi je posedovao, ali to je jako skupa igracka i trazi dosta deb'o novcanik...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto je predivan, cesto ga vidjam u Hilandarskoj, ali je cena nebulozna.... :thumbsup:

Edited by mane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije vise u Hilandarskoj, a cena je takva kakva jeste jer je i auto takav... Ovo je classic i njemu cena nece vise ici dole ;)

Baci oko koliko se krecu Evolucije bilo gde u Evropi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markoni147

pohvale za fotografisanje,nadam se detaljnijem predstavljanju, ovo je definitivno najbolji primerak Evolucije kod nas, zato treba da se sacuva ovakva kakva je, cena ce sigurno da raste. Ovakav primerak u Engleskoj kosta od 14-17000 funti sa volanom na levoj strani, posto su retki primerci sa volanom na desnoj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu brate mili koje stanje auta,ovo treba voziti samo kad je temperatura 25c! :)

Prelep primerak Integralke,ovakvu josh nisam video!

I da,nema samo napravi sat poshto stoji u mestu,a kazaljka je na 20km/h ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm lijep auto...samo daleko da je najbolji...mislim ima dosta ovdje kemijanja i neorginalnih stvari na njoj...u svakom slucaju nemoj me pogresno shvatiti....auto je sad svakog djecaka....da li je ovo clarion kasefoton? ako jeste to je njen fabricki originalni kasetofon

inace kod milovana koliko znam ono su 15 na njegovoj giallo ginestra.....jako tesko ces naci te felge sa tom velicinom....cak mislim da bi ti se vise isplatilo da kupis th compomotive 17....16ke su jako rijetke i ko ih nadje nadje ih 4x98 sa delte 2 hpe hf...ali posto je ova crna evo 5 sarafa bice to tesko iskopati....jedino preko ebaya naci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije Clarion, Pioneer je...

Naravno da nije najbolji, ali je u Srbiji jedan od retkih ovako ocuvanih i pazenih... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa realno svako ko posjeduje evo model treba da posvecuje max paznju i da je cuva...po meni bi trebalo zakon smisliti za one retarde sto unakazuju i ne cuvaju to auto...odmah otudjivanje :thumbup::thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da na to sam i mislio, broj na tablicama jeste snaga pod haubom..

Taj auto je posramio mnooooge tobož brže aždaje u Bg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj snimak debelo nija aktuelan...debeeeeeelo. :thumbup:

Taj auto je bio ubijen. Mrtva Delta.

Onda ju je Dejan pre nekoliko godina kupio, uložio mnooooogo truda i doveo u ispravno stanje...i stalno još sređivao...nekoliko generalnih sa delovima od preko kako bi bila savršena, radovi na menjaču...ma sve.

Bio je sa njom i na Okupljanjima...ima dosta slika u temi:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=27773

1_Xox_Xi_253.jpg

Znaš je Markoni...bivša od ''onog'' repera... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da snimak nije aktuelan..Hteo sam samo da pokažem na koju mislim..

Što ne stavi originalne felne..

Ali je i dalje naj, naj.. :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veruj mi druže da je išla i to kako.. Znam za nju preko 10 godina..

Ali i dalje je naj, naj.. :unworthy:

A Dejana, ako mislimo na istog znam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš je Markoni...bivša od ''onog'' repera... :D

Ma znam, kako ne znam... zato sam i pitao coveka da li je ozbiljan... ;)

Za mene nikada automobil ovog tipa koji je odvaljen ne moze biti bolji od automobila koji to nije...

Tako da su nam razliciti kriterijumi za "dobar, bolji, najbolji" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest da nema veze sa temom al...crvena je i pre petnest godina bila les jer je razbijena cim je stigla (bukvalno prvi dan), sastavljena je od delova dve ili tri integrale koje su takodje razvaljene negde u tom periodu, crna je stvarno naj naj primerak na nasim prostorima sa dva vlasnika i proverenim poreklom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...