Jump to content
FAS Goran
sikander

Stilo - dodatni radio

Recommended Posts

Kako za sada niko nije nasao neki zgodan nacin da se na stilov visteon nabudzi pomocni audio ulaz razmisljam o ubacivanju jos jednog auto radija.

Da li je izvodljivo na iste zvucnike povezati jos jednu jedinicu? (Kazu ljudi da ne postoji glupo pitanje :question: ).

Imam jedan panasonic koji je verovatno jos pod garancijom a skuplja prasinu. Ne bih da vadim fabricki radio jer mi se nijedna blenda nije svidela, niti bi da mi neko provaljuje u kola zbog par hiljada dinara.

Pitanje za one koji su rasklapali pepeljaru da zamene sijalicu. Cini li vam se da bi mozda tu imalo mesta za radio? I tu ga je lako zamaskirati od zlih pogleda.

Druga, manje privlacna mogucnost, je da sve to nabudzim u kasetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvadis postojeci ,lako se skida i stavis blendu i drugi uredjaj kod kojeg se skida plocica i u džep.kod mene je ova blenda.boja je sivkasto mat taman se lepo uklapa.samo ako to uradis nece ti pokazivati stanice na displeju table..

http://www.vitez.rs/index.php?pg=artikal&artikal=12:46:238

izvadis postojeci ,lako se skida i stavis blendu i drugi uredjaj kod kojeg se skida plocica i u džep.kod mene je ova blenda.boja je sivkasto mat taman se lepo uklapa.samo ako to uradis nece ti pokazivati stanice na displeju table..

http://www.vitez.rs/index.php?pg=artikal&artikal=12:46:238

vidi ovde http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=44597&pid=713069&st=0entry713069

Share this post


Link to post
Share on other sites

...Ne bih da vadim fabricki radio jer mi se nijedna blenda nije svidela, niti bi da mi neko provaljuje u kola zbog par hiljada dinara.

:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi prostor oko blende izgleda nekako pust. A i sumnjam da bih plocicu ikada izneo iz kola. I ovako su mi dzepovi kao kod Toma Sojera. :no

Znaci, interesuje me da li mogu pored fabrickog da na iste zvucnike vezem jos jedan radio.

Ako treba, radio moze i u 'frizider' kao ovde.

radio.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako za sada niko nije nasao neki zgodan nacin da se na stilov visteon nabudzi pomocni audio ulaz...

neko je nasao. Stvar se zove xcar link. Potrazi je na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, xcar link imam 2 godine i nisam imao problema ,zvuk je odlican ,moze kartica moze i usb ,ja sam uzeo i verziju sa telefonom i stvarno sve odlicno sljaka,neces se pokajati sigurno brutalna stvar

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK. Hvala svima na trudu. Ako uspem u onome sto sam naumio, javi cu.

Kada sam rekao 'zgodan' mislio sam jednostavan i jeftin. Kao za libru npr.

A za xcar link treba da dam stotku a radio imam :whistle:

A tu stotku planiram da 'bacim' na neki od jeftinih kineskih windows ili android tableta koji bi posluzio kao car pc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz malo prastike i lemilicu moze da se napravi onaj momenat koji je predvidjen za CD charger u kaseti...I da ne pocinjemo opet,fabricki player je znatno slabiji od vecine aftermarket uredjaja + je ostavljena opcija za lakse vezivanje pojacala i slicno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...