Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

evo ja da ti preporucim nesto posto sam imao isto brava nabudzenog do vrha, a sad sam opet kupio jos jednog medjutim love nemam dovoljno :D..

-Ubaci mu K&N vazduh filter - dobices strasan zvuk i bolje ubrzanje, odnosno bolji protok vazduha do motora pa ces auto moci vise da ravlacis..

-Zatamni mu stakla, na toj sivoj boji super stoje zatamnjena stakla..

-I skini mu odpozadi ta 2 znaka "Fiat" i ovaj drugi "Bravo.sx" veruj mi mnogo lepse izgledati bez njih..

I jedna zamerka je ta sto si ofarbao disk kocnice u ovu boju.. Imas prelepe felne i ne dolaze do izrazaja bez dobre boje ispod njih.

MOja topla preporuka je da ih prefarbas u crveno.

pozz :).

Edited by Vandal

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^pa oznake i jesu skinute, što se tiče crvene boje kočionih klješta i doboša, moj je savet ipak ostati pri svome, nešto nisam pristalica toga "aj i ja ću kao celo selo"... odličan je bravo, što reče čovek, možda malo da se zatamne stakla, mada ima ljudi koji nisu pristalice toga.. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rece Sikter skinuo sam vec oznake,a kociona klesta ce ici u neku drugu boju jer je ova vec izgubila svoju boju nekoliko puta sam ih pregrevao :D Razmisljao sam u zelenu bolju istu boju koju cu farbati centralne srafove na felnama ali to tek na prolece...Tamnjenje stakla sam vec pokusao u kucnoj varijanti i nisam zadovoljan zato sto je losa folija i to ide na prolece..A sto se tice tunninga ja bih najradije ubacio k&n i kompletan drugi izduv od grane pa do zadnjeg lonca ( Grana bez katalizatora,srednji protocni lonac i zadnji protocni) sve to da bude malo veci fi od fabrickog i naravno cip..Ali polako ima vremena za sve ne zurim nigde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skinute felne 16-ice a zajedno sa njima i distanceri i brezoni da odmore malo :) Stavljene su celicne felne 14-ice sa ratkapnama i zimskim gumama,stavljen je i nov akumulator Topla od 66 ampera,juce sam namontirao amortizere napred na haubu tako da se sad sama drzi a i vise se otvara nego pre...

Aku.jpg afsas.jpg

Picture_001.jpg Picture_002.jpg Picture_003.jpg

Picture_004.jpg Picture_005.jpg Picture_007.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekstra je ovo sa amortizerima. :) Zanimljive ratkapne, dok sam gledao malu sliku pomislio sam da su druge alu felne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sa amortizerima je bruka, hteo sam i ja letos da stavljam, pa odustao, nisam znao nista ni koja duzina ni gde srafove sa okruglim glavama nabaviti.... Pa ako mozes malo da objasnis, od cega amortizere, da li odgovaraju oni sa gepeka, kako si ih montirao... ako te ne mrzi da otvoris i neku temu o tome, verujem da bi jos nekim ljudima znacilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

verujem da bi jos nekim ljudima znacilo.

dobro verujes kolega :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh svi misle za ratkapne da su alu felne :) a to sam ih ja malo farbao bilo mi dosadno i lepo je ispalo...

A za amortizere cu otvoriti drugu temu gde cu sve objasniti samo moram da skinem jedan amortizer da bi sve lepo slikao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da javim da sam zadovoljan sa ovom koskom ima razlike u voznji...Preporucio bih je svima koji vole ostriju voznju po krivinama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da napisem i ovde juce sam odradio zadnju kosku u gepeku dobro je ispalo nista ne smeta..

Losa je slika jer sam slikao telefonom

Fotkica_0237.jpg

Edited by Stex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se baš zainatio da ovo uradiš. :thumbup:

Davno sam na jednom Stilu Abarth video pozadi, samo što je on stavio gore, gde se kače amortizeri...kao što se i napred stavlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas se zainatio radim i napred "fron lower arm bar" samo kad nadjem odgovarajuci materijal :) Kod brava ne idu amortizeri u gepek tako da moram posebno da radim i za njih :wallbash: ovo sam extra iskoristio mesta od srafova koji drze sediste tako da ne smeta u gepeku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam se vratio iz kanala uzimao sam mere za "front lower arm bar" i otprilike i treba oko 4 metra cevki :D

@ Zoranic MNE Oseti se razlike na upravljivosti auto je precizniji na volanu a po meni je bolji za ostriju voznju po krivinama nekako kao da se manje uvija..

@ Cartman Hvala hvala :) Slobodno uzmi necu se ljutiti :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

procitao sam da planiras da skidas katalizator, cevi sa vecim obimom ti mozda ne trebaju, ali evo jedan savet, umesto katalizatora stavi cev odprilike njegove duzine ali je povezi sa onim fleksibilnim spojevima, ne znam kako se to zove tacno, razlog je lakse vracanje katalizatora kad pocnu na tehnickom da mere co2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merili su mi ove godine izduvne gasove i onaj kaze ok je mada mislim i da nemam katalizator prosao bih jer je tehnicki bio ono cisto radi reda a i ja sam hteo da vidim kakve su mi kocnice...A to ti nije losa ideja moglo bi tako nesto da se uradi bas am ga pre neki dan zagledao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozz,vidim da planiras da prepravljas izduvni sistem pa evo da i ja dam neki predlog tj.tako sam ja uradio kod sebe i zadovoljan sam dobijenim...ako menjas cevi nemoj da ugradjujes vece od fi50 u suprotnom auto ce izgubiti na snazi,a umesto srednjeg lonca samo cev tj.samo jedan lonac(zadnji)da bude protocni..uglavnom auto ce biti malo bucniji dobice minimum snage i trosice malo vise ali nista znacajno...i ako moze informacija gde mogu da kupim tu kosku.ako ti nije problem posalji mi tel.na pp.hvaalawelcome.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da napises cenu prednje i zadnje koske...stvarno deluje korisno :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Nikola.dobri Hvala na savetu verovatno ce da ostanu fabricke cevi samo cu da skinem katalizator i sradnji lonac a pozadi neki protocni...

Ja sam kosku uzeo na jedom otpadu koji drzi jedan moj drug u okolini kragujevca bila je na jednoj marei i platio sam je 1000 din. mada mislim da ona se prodaje za mnogo vise verovatno oko 50 evra a zadnju sam sam pravio :thumbsup:

Mozda bih mogao da napravim kopiju i pradnje i zadnje pa da prodajem :D

Edited by Stex

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe to bi bilo odlicno..da budem iskren jedino mesto na kom sam nasao kosku je po ceni od 130eur i mora da se poruci 2 nedelje unapredno.gif...uglavnom svidjaju mi se radovi na tvom autu...VEOMA PEDANTNO...thumbsup.gifthumbup.gifthumbsup.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se pohvalim :) Upravo sam dosao iz kanala napravio sam "front lower bar" utiske cu javiti za neki dan kad ga budem vise provozao ali za sad mi se cini kao da je mnogo precizniji na volanu...

Fotkica_0236.jpg Fotkica_0238.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...