Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

lep auto,obavezno distanceri bice punooooooo lepsi...ako ih budes stavljao javi koja debljina i ja bih to kod mene ali ne znam koje et je 38..pozzzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod mene je ET 40 sa gumom 205 i naped bi trebalo nekih 29-30 mm ali ja cu staviti 27mm jer mi brezoni ne dozvoljavaju vecu debljinu a pozadi cu staviti 21mm to je maksimum da ne udara guma u rub...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok resavam problem sa distancerima bavim se i drugom prob lematikom a to su oni ukrasni srafovi sto idu na felnu kod strugara sam napravio jedan sto je falio i sada imam dilemu oko boje...Fabricki su verovatno eloksirani u plavu koji nikad necu moci da dobijem takvu istu pa sam mislio da ih ofarbam u ovakvu metalik zelenu (samo za pro bu sam ofarbao jedan) ili pak neku drugu boju dajte mi predloge?

Picture_003.jpg

Picture_002.jpg Picture_001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo upravo sada smo zavrsili distancere...Aluminijumski su zadnji su tesko 800 grama (21mm) a prednji 1100 grama (28mm).Namerno nije busena rupa kroz sredinu jer sam morao pozadi da skidam one kape sa glavcine pa sad distanceri sluze kao zastita da ne ulazi prasina..Sutra ide montiranje na kola :)

Picture_001.jpg Picture_002.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da ce ovo u skorije vreme biti ubaceno u auto samo da prikupim delove...A ovo sam probao sa mojim desktop racunarom da vidim kako radi ekran sa njim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na brzinu sam pregledao predstavljanje i mogu reći da je Bravo stvarno dopadljiv, odlično su mu legle felne (sa aktuelnim pneumaticima, 55-ice su bile katastrofa tongue.gif), a tonirane zadnje svetlosne grupe mi se posebno sviđaju thumbsup.gif , jako dobro odrađeno...! clap.gif

Čekam slike - "u kompletu sa distancerima..."! ;)

Edited by Gax2NFS

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Gax2NFS

Hvala uskoro ce biti i slike :)

@ MilanLaki

To je DVD marke eonon e0851 ima aux pozadi ima 3 cinca jedan je video in a ostala 2 su za audio..A na grafickoj kartici imam isto cinc za video izlaz i samo ga tako spojim i to je to sljaka ok :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo obecanih slika kako izgleda sa distancerima...Zanemarite boju srafova na felnama to tek odlucujem u koju cu boju da ih farbam...

Picture_002.jpg Picture_003.jpg

Picture_004.jpg Picture_005.jpg

Picture_006.jpg Picture_007.jpg Picture_008.jpg

Picture_011.jpg Picture_009.jpg Picture_013.jpg

Picture_014.jpg Picture_015.jpg Picture_017.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebalo vek :unworthy: :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

lijep autic druze,svaka cast,ja inace vozom punta 2 ali imam zelju za bravoom i planiram na ljetu da kupim nekog,uglavnom svaka cast za rad na ovoj pili :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da napisem nesto radilo se na Bravu :) Kao prvo sam ga preveo i registrovao sad je na bg tablama prevod me ispao oko 9500 a registracija 19500... Onda sam mu menjao manzetne na servo letvi radio reglazu trapa,cistio dizne a zajedno sa tim i leptir gasa i malo usisnu granu koliko sam mogao ,proveravao svecice i kablove,zamenio filtere,zamenio ulje i filter ulja,zamenio vodenu pumpu spaner zupcasti kais,PK kais i spanere zamenio rashladnu tecnost sipao valeo neku,jos mi ostalo da vidim sta cu sa akumulatorom jer je pri kraju..

Picture_002.jpg Picture_003.jpg

Picture_005.jpg Picture_006.jpg Picture_001.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

I mene je registracia izasla oko 19000 dinara.

@Stex: Svaka cast! Dobio je odlican tretman. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...