Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

@YUgisa bas tako  :D  vozim lagano i kuliram :D jednostavno ne zurim nigde... :D  Doduse proslu celu sezonu sam vozio 195/40 R17  na sva 4 tocka i zadovoljan sam (u odnosu na ono sto sam mislio da ce da bude..) moze  i da se potera po krivinama bez problema samo mora da se  pazi  gde je i  kakav je put....Presao sam celu srbiju uzduz i popreko prosle 2017 god sa tim gumama  bez ikakvog problema...mada ovo ce da bude druga prica kao 165/45 r16 na 7.5 j  ili 195/40 na 9j   to je tu negde sve slicno :D

On 3/7/2018 at 12:44 PM, gorank82 said:

Tyre Test Highlights

2012 Auto Bild 20 inch Tyre Test - 7th of 8 tyres

  • Positive - Low rolling resistance.
  • Negative - Dangerously long braking distance in the wet, wet understeer, reduced steering precision, loud and uncomfortable.

sa ovim sto pise pod negativno mogu da se slozim samo sa  tim da je neudobno :D ovo ostalo je sve relativno i zavisi od vise faktora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je u EURO 3 verziji...moja 2. je pokazala osetna poboljsanja sa chipom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trecom ide uz brdo osrednjeg nagiba sa 1700 i ubrzava glatko...Nije dizlo al mu prija...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8.3.2018. at 1:01 PM, Stex3105 said:

Bilo nekad 80 kad je bio nov :D  1.2 16v...

Moj auto izgubi samo jednog konja...i to kad ja izadjem iz njega...:lol:

Ne znam da li doatizanje krajnje brzine (fabričkih 175) može da potvrdi da motor i dalje pravi svih 80ks? Zadnji put sam letos "patosirao" na obilaznici ka NS. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu konjici zanimljivi,nego obrtni momenat.Ima ga vise i javlja se na nizim obrtajima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis ima vise konja u nizim obrtajima :D Jer konji su to sto pokrece auto a moment je to sto pravi konje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam  skoro sa nas 4 u autu  izgurao na 185 na ravnom... nego cekam priliku da ispadne pa da se ubaci 1.4 t-jet neki unutra bice lepo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas zamenje obe viljuske,obe spone,stabilizatori sa  gumicama,nove plocice jer predhodne su zapaljenje pa skripe kao da ih nema :D sutra  menjanje lezajeva pozadi na vesanju i plocica zadnjih pa na reglazu :D

 

31842013_10215910740431274_2529701712613081088_o.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas menjan semering na radilci do menjaca posto je predhodni veoma brzo procureo..a ujedno ubacem menjac od sportinga sa 6 brzina umesto fabrickog sa 5 brzina :) Definitivno su prvih 5 brzina krace dok sesta imam osecaj za sad kao da je ista kao i peta na menjacu sa pet brzina.  Nisam ga puno vozio ali imam osecaj da je motor nekako rastereceniji videcemo u narednom periodu kako ce se ponasati... Ujedno skracen je i hod rucice menjaca :)
 

37790009_10216529261133905_4964277059330244608_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...