Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hvala vam ;) Merio sam opet potrosnju sa 19.17 litara plina sam presao 230 km sto mu dodje 8.3 litra plina na 100 km mesovite voznje (malo auto put onda malo guzva po bg-u pa voznja po gradu) ja sam zadovoljan :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala hvala ;) Sprej je 150 ml ja sam sa njim farbao stopaljke na skuteru i zmigavce i to u tri sloja i stopke na bravu takodje u tri sloja i ostalo je vrlo malo.Cena mu je 500 dinara za ovu bocicu i vrlo lako se nanosi samo odmastis stopaljke i farbaj ...

Picture.jpg

Lako se nanosi... A kako se skida? :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto, vidjen uzivo u Arandjelovcu, samo napred :thumbup:

Hvala :) Ja mislim da sam i tebe video u ar... :thumbsup:

Hvala hvala ;) Sprej je 150 ml ja sam sa njim farbao stopaljke na skuteru i zmigavce i to u tri sloja i stopke na bravu takodje u tri sloja i ostalo je vrlo malo.Cena mu je 500 dinara za ovu bocicu i vrlo lako se nanosi samo odmastis stopaljke i farbaj ...

Picture.jpg

Lako se nanosi... A kako se skida? :welcome:

E to nisam probao :DD

Verovatno nitro razredjivacem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutros sam se setio kako malo da ulepsam tablu :) Farbao sam cetkicom i nekom metalik sivom koju sam imao u spreju.. Meni je skoroz ok ispalo nadam se da se i vama svidja....Treba da se bude mnogo strpljiv i precizan :D

Picture_003.jpg

Picture_004.jpg Picture_007.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose s obzirom da je DIY. :) Ovo si neke limcice stavljao? Mnogo lepo izgleda kad se stave oni alu prstenovi. Ne bih se bunio da ih imam. :)

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam to isto hteo da farbam zadnji put kad sam skidao tablu,al sam odustao, mrzelo me da se bakcem :) sad vidim da sam ze zaheb'o :)

odlicno je ispalo ;) bas mi se dja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose s obzirom da je DIY. :) Ovo si neke limcice stavljao? Mnogo lepo izgleda kad se stave oni alu prstenovi. Ne bih se bunio da ih imam. :)

Pozdrav!

Nisu limcic nego sam to farbao u krug cetkicom oci mi ispale dok sam zavrsio :))

@ xeroj hvala :)

Ofarbaj i ti neces se pokajati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi dal je ovo moguce :D Danas sam skroz ispraznio bocu plinsku i reko da proverim koliko trosi..Odem ja na pumpu i sipam za 100 dinara sto mu dodje 1.61 litar plina i sa toliko predjem 28 km od toga 20 km otvorenog puta sa brzonom od 70 do 90 na sat i 8 km gradske voznje i sa tim ispada da trosi 5.76 litra na 100 km.. :thumbsup: :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mogucnosti sam da uzmem opruge zute Apex 30-112001-va 63/99 za neke male pare od drugara... Pa me interesuje da li odgovaraju za moj bravo 1.2 jer ovaj ortak nije siguiran da li su bile na fiat bravo 1.6 ili 2.0.. Uporedjivao sam sa fabrickim oprugama i dosta su nize otprilike za nekih 5-6 cm.. i malo su deblje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si ih upoređivao nemontirane, to ne vredi ništa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nemontirane su bile....Problem sto ne mogu da nadjem na internetu ove opruge sa ovom oznakom...Apex za za fiat bravo (bilo koji) imaju skorz drugacije oznake od ovih.. A ove su skinute sa brava..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opruge namontirane..Prvi utisci su iznenadjujuce dobri ocekivao sam da auto bude dosta kruci i da ce lupati na neravninama..Napred se spustio za nekih 3 cm a nazad za nekih 2.5 cm.. To mi je sasvim ok nije previse nisko...

Picture_001.jpg Picture_002.jpg

Picture_003.jpg Picture_004.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ vave marka auto gas sistema je "Apolo" pokazao se veoma dobro kod mene u autu potrosnja je na otvorenom putu oko 6 litra a u gradu 8 litra plina.. Ugradio sam ga u Mladenovcu kod Nese covek je vrlo korektan i dobro radi.

@Vule Hvala :) na felne trebam jos da stavim one centralne srafove ali nikako da nadjem neku dobru boju da ih ofarbam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam uzeo 16 brezona i 16 srafova ovih dana bi trebalo da legnu distanceri...Napred ce verovatno ici oko 3 cm a nazad 2 da se lepo felna poravna sa rubom..

Edited by Stex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ne nabavim materijal za distancere proveravao sam koliko bi trebalo da budu siroki..I dosao sam do zakljucka da napred trebaju da budu 30mm ali zbog duzine brezona najvise sam izvukao 27mm a pozadi ce biti 21mm to je onako bas ravno sa rubom pa ako budu kacili smanjice se za koji milimetar..

Evo slika kako stoji sa privremenim distancerima i kako je bez njih :) Pa slobodno kazite sta mislite :D

Picture_001.jpg Picture_002.jpg

Picture_004.jpg Picture_006.jpg

Ili da zamenim 8 brezona za duze pa da stavim napred distancere oko 30-33mm pa da bude bas ravno sa rubom jer sad nije bas...

Sta mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu nigde da nadjem aluminijum za distancere a da nije previse skup koji smor... Nego primetio sam da napred kada stavim distancere od 27mm kaci mi tocak u branik kada motam..Da li je neko imao tih problema prilikom stavljanja distancera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...