Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Koje mi zvucnike preporucujete za moj bravo da stavim naprad u vrata..Imam slobodnih izlaza na pojacalu a ovi fabricki su mi mnogo slabi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zavrseni stopovi..Farbao sam u 3 sloja..Bio sam malo skeptican kako ce se videti ali na kraju je extra ispalo i super se vidi...

Picture_001.jpgPicture_002.jpg

Picture_003.jpgPicture_004.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ odlicno, al' majke mi, bas mi se svidZa :)

koliko ml je sprej? de ga uslikaj leba ti (ako ga nisi bacio) hocu i ja da tamnim, mnogo lepse izgleda ovako :)

jes jednom, odlicno je! :thumbsup::unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala hvala ;) Sprej je 150 ml ja sam sa njim farbao stopaljke na skuteru i zmigavce i to u tri sloja i stopke na bravu takodje u tri sloja i ostalo je vrlo malo.Cena mu je 500 dinara za ovu bocicu i vrlo lako se nanosi samo odmastis stopaljke i farbaj ...

Picture.jpg

Edited by Stex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas zamenio mali hladnjak u kabini onaj stari mi procureo i napravio biiip na patosnici na vozacevom mestu sve je mokro.. :wallbash: :wallbash: I jedna veca investicija sredinom sledece nedelje ubacujem plin...Nadam se da cu biti zadovoljan sa njim..

Share this post


Link to post
Share on other sites

stex, koliko je izaslo to menjanje malog hladnjaka, posto se i meni smesi isto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ovako posto nisam mogao da cekam novi hladnjak koji je trebao da se naruci i kojeg ovde nigde nije imalo,uzeo sam polovan original fijatov za 1500 dinara u servisu "Jaksic" koji je u extra stanju kao da je nov..Gledao sam svuda po otpadima ali svi su bili vec malo popustili (videli se tragovi antifriza na njima)..Sam sam ga menjao nije nista komplikovano..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha jesu AVON 205/45-16..

Jesi li ih ti kupovao ili si ih dobio uz auto? To su meni najbolje gume, ali ne mogu nugde da nađem ko ih prodaje ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam ih posebno za ove felne... Ja nisam zadovoljan bas sa njima jer kada udjes ostrije u krivinu baca zadnji kraj kao da druftujes :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveri zadnje silene i amorte :) To je guma koja je mene izvukla iz najoštrijih krivina. Inače to je preimenovani Bridgestone i pravi se u Engleskoj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Amortizere sam menjao skoro oni su ok..A kako da proverim silene?Da nije mozda do njih da kada idem preko vecih neravnina naprimer na auto putu zaskripi mi pozadi negde?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se isto dešava... u krivini kada upadnem u ulegnuće ili rupu zadnji kraj malo zapleše... odeš kod majstora pa vidiš ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas zavrsena ugradnja plina :) Prvi utisak je dobar skoro isto vuce kao na benzinu skoro da i nema razlike a potrosnju cu tek videti kolika je :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izasla me 500 evra sa atestom..Juce kada je majstor prvi put sipao plin u bocu da bi ga upalio i nastelovao sipao je 500 dinara sto je 7.94 litara..

I znaci stelovao je tu je radio dosta sto na leru sto pod gasom i posle kad sam ga uzeo nisam hteo da sipam vozio sam ga dok nije nestalo plina i presao sam jos 85 km..Sto mu dodje 9.35 litra na 100 km sto je po men i super..Trebalo bi da se jos malo smanji potrosnja dok izadje vazduh iz boce i nasteluje se jos malo bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nek ti je sa srecom plindzo, i ne brini, dok malo nalegne sve na svoje, onda ce i potrosnja ici dole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno!!! s obzirom da je trosio 8l po gradu sa ovom potosnjom i cenom plina ima da sipas i nemislis :thumbsup::rolleyes:

Edited by stevan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...