Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Za cenu cujos videti :)

Nego imam jos jedno pitanje...Sada na bravu imam izduvnu granu 4-1  na kojoj sam skinuo katalizator i osetio sam da sam izgubio na snazi na nizim obrtajima....Pa me interesuje da li bi dobio nesto sa ovom granom od Punta 1.2 8V koja je 4-2-1?Da li se isplati davati pare za to...

 

20082011098.jpg

Edited by Stex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ti si uzeo onu super sprint koliko se secam?Mislim da nece isto da se dobije sa super sprint i sa ovom fabrickom...

Nisam gledao kacenje ali provericu kasnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gotovo :) Upasovao sam ih cucnula su extra :) Sutra izbacujem slike sad me mrak uhvatio...Lik prodavao Bravo i ja slucajno naletim u oglasima na njega i pozovem ga da ga pitam da li hoce da prodaje samo sedista i on pristane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bre, ti si odlično prošao, dobro je da taj od koga si ih kupio nije znao koliko koštaju inače :rolleyes: uglavnom sutradan auto nemoj da prodaješ sa njima kad već imaju svoju cenu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo drustvo konacno da izbacim neke slike i da napisem sta sam radio na bravu... Prvo pre jedno mesec dana odradio sam amortizere  napred su tvrdo punjeni a pozadi su isto tvrdo punjeni dvosmerni,onda sam zamenio obe viljuske,pa sam ga spustio napred za nekih 1,5 cm,odradio vizir na soferci....Za sada je to,planiram jos neke stvari da odradim ali to polako jedno po jedno...

 

Picture_001.jpg  Picture_002.jpg

 

Picture_003.jpg  Picture_004.jpg

 

Picture_005.jpg  Picture_008.jpg

 

Picture_009.jpg  Picture_012.jpg

 

Picture_013.jpg  Picture_017.jpg

 

Picture_018.jpg  Picture_020.jpg

 

Picture_021.jpg  Picture_024.jpg  Picture_025.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra, a da ga negde parkiras i ostavis otvorenog da ja izvadim sedista :)

Kakav je utisak sa tvrdo punjenim? Ja sam hteo da ih radim ali sam se plasio da cu mnogo izgubiti na udobnosti u svakodnevnoj voznji . .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno ostaje otkljucan  :)

Po meni je super bolje se ponasa auto i obavezno pozadi dvosmerne amortizere brze smiri zadnji deo...Dok su mi bile Apex zute opruge napred skroz se super ponasao nije bio uopste previse tvrd taman je bio...Sada kada sam izvrsio neke prerade malo je tvrdji napred ali meni ne smeta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super izgleda Bravic, sedista su brutalna, jedino kad bi ubacio fabricke maglenke izgledao bi jos bolje, a mogli bi i farovi od maree da legnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...